maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamiakMartaKPOLK30, KM1983Złoty StokAbyDoMetyMZapłacono
2BalakMagdalenaKPOLK16-201989LasocinMZapłacono
3FarbiszLucynaKPOLK16-201990WałbrzychPredators WałbrzychS
4FideiOliwiaKPOLK16-20, KM1995Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetySZapłacono
5GrońskaMagdaKPOLK301985LegnicaLEGNICA TEAMMZapłacono
6JanickaDanaKPOLK401978LubinAngellsrunM
7KrzywickaKatarzynaKPOLK301987WałbrzychMZapłacono
8KuczyńskaJoannaKPOLK40, KM1972Brzeg DolnyWOŁÓW BIEGALZapłacono
9KwiatkowskaKatarzynaKPOLK301988DzierżoniówM
10NiechajAnnaKPOLK301979WałbrzychPredators WałbrzychMZapłacono
11NiechajJuliaKPOLK16-202000WałbrzychLZapłacono
12PowolnaAnitaKPOLK16-201992MirkówS
13RybczyńskaKatarzynaKPOLK301982Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyMZapłacono
14SadkowskaEwaKPOLK30, KM1984WrocławZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYSZapłacono
15SzpilarewiczBasiaKPOLK40, KM1978ZiębiceRADIO WROCŁAW / Aby do Mety! #Są wszędzieSZapłacono
16WąsowiczMagdalenaKPOLK16-201995OpoleHusaria Race TeamSZapłacono
17ZawojakSylwiaKPOLK16-201992ŻarówSZapłacono
18BartnikRobertMPOLM401972OleśnicaPOGROM WICHRA TEAMLZapłacono
19BratekBernardMPOLM30, KM1979Piława DolnaSZapłacono
20BurdaMarcinMPOLM301985WrocławLZapłacono
21DąbekMirosławMPOLM401971ZiębiceMIRASLZapłacono
22FurmańczykSebastianMPOLM30, KM1984BielawaLZapłacono
23GlińskiRadosławMPOLM301985WroclawLZapłacono
24JagodzińskiBartoszMPOLM301983WrocławAnngells Run TeamMZapłacono
25JangasPiotrMPOLM16-201992PieczyskaM
26KonopackiGrzegorzMPOLM301982Stary WaliszówAbyDoMetyXLZapłacono
27KonopackiKrzysztofMPOLM401977Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyXLZapłacono
28KrólewiczMaciejMPOLM16-201990Oborniki ŚląskieL
29KrzemińskiMateuszMPOLM16-201995DzierżoniówMZapłacono
30KurowskiAleksanderMPOLM401976WałbrzychPredators WałbrzychLZapłacono
31LasotaRafałMPOLM301979WrocławAngellsrunLZapłacono
32LechPiotrMPOLM30, KM1980Brzeg DolnyLZapłacono
33NowakKacperMPOLM16-201996ŻmigródWATAHALZapłacono
34PajorFilipMPOLM16-201994BraszowiceAbyDoMetyLZapłacono
35PastuszkaPawelMPOLM30, KM1987ZiębiceAbyDoMetySZapłacono
36PolańskiPiotrMPOLM401970WrocławWATAHALZapłacono
37RussMateuszMPOLM16-202000WrocławAngellsrunMZapłacono
38SamolakMaciekMPOLM401978WałbrzychPredators WałbrzychSZapłacono
39SkładanekMarekMPOLM401974LegnicaFENIKS LegnicaXLZapłacono
40StepaniakMaciejMPOLM301979GlucholazyAkademia karate GłuchołazyL
41SzaradowskiMarcinMPOLM401975ŚwidnicaOrły JezusaMZapłacono
42SzaradowskiPiotrMPOLM401972ŚwidnicaOrły JezusaM
43SzotGrzegorzMPOLM16-201992OstroszowiceXLZapłacono
44TokarskiMarcinMPOLM301988LegnicaLEGNICA TEAMLZapłacono
45WiśniowskiMirosławMPOLM50-601963KrakówBronowickie Centrum UbezpieczenioweXLZapłacono
46ZębalaKamilMPOLM30, KM1987CiepłowodyAbyDoMetyMZapłacono
47ZiółkowskiŁukaszMPOLM301979Jelcz-LaskowiceCrossCamp OławaXLZapłacono