maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AdamiakMartaKPOLK30, KM1983Złoty StokAbyDoMetyMZapłacono
2BalakMagdalenaKPOLK16-201989LasocinMZapłacono
3BartnikRobertMPOLM401972OleśnicaPOGROM WICHRA TEAMLZapłacono
4BratekBernardMPOLM30, KM1979Piława DolnaSZapłacono
5BurdaMarcinMPOLM301985WrocławLZapłacono
6DąbekMirosławMPOLM401971ZiębiceMIRASLZapłacono
7FarbiszLucynaKPOLK16-201990WałbrzychPredators WałbrzychS
8FideiOliwiaKPOLK16-20, KM1995Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetySZapłacono
9FurmańczykSebastianMPOLM30, KM1984BielawaLZapłacono
10GlińskiRadosławMPOLM301985WroclawLZapłacono
11GrońskaMagdaKPOLK301985LegnicaLEGNICA TEAMMZapłacono
12JagodzińskiBartoszMPOLM301983WrocławAnngells Run TeamMZapłacono
13JangasPiotrMPOLM16-201992PieczyskaM
14JanickaDanaKPOLK401978LubinAngellsrunM
15KonopackiGrzegorzMPOLM301982Stary WaliszówAbyDoMetyXLZapłacono
16KonopackiKrzysztofMPOLM401977Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyXLZapłacono
17KrólewiczMaciejMPOLM16-201990Oborniki ŚląskieL
18KrzemińskiMateuszMPOLM16-201995DzierżoniówMZapłacono
19KrzywickaKatarzynaKPOLK301987WałbrzychMZapłacono
20KuczyńskaJoannaKPOLK40, KM1972Brzeg DolnyWOŁÓW BIEGALZapłacono
21KurowskiAleksanderMPOLM401976WałbrzychPredators WałbrzychLZapłacono
22KwiatkowskaKatarzynaKPOLK301988DzierżoniówM
23LasotaRafałMPOLM301979WrocławAngellsrunLZapłacono
24LechPiotrMPOLM30, KM1980Brzeg DolnyLZapłacono
25NiechajAnnaKPOLK301979WałbrzychPredators WałbrzychMZapłacono
26NiechajJuliaKPOLK16-202000WałbrzychLZapłacono
27NowakKacperMPOLM16-201996ŻmigródWATAHALZapłacono
28PajorFilipMPOLM16-201994BraszowiceAbyDoMetyLZapłacono
29PastuszkaPawelMPOLM30, KM1987ZiębiceAbyDoMetySZapłacono
30PolańskiPiotrMPOLM401970WrocławWATAHALZapłacono
31PowolnaAnitaKPOLK16-201992MirkówS
32RussMateuszMPOLM16-202000WrocławAngellsrunMZapłacono
33RybczyńskaKatarzynaKPOLK301982Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyMZapłacono
34SadkowskaEwaKPOLK30, KM1984WrocławZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYSZapłacono
35SamolakMaciekMPOLM401978WałbrzychPredators WałbrzychSZapłacono
36SkładanekMarekMPOLM401974LegnicaFENIKS LegnicaXLZapłacono
37StepaniakMaciejMPOLM301979GlucholazyAkademia karate GłuchołazyL
38SzaradowskiMarcinMPOLM401975ŚwidnicaOrły JezusaMZapłacono
39SzaradowskiPiotrMPOLM401972ŚwidnicaOrły JezusaM
40SzotGrzegorzMPOLM16-201992OstroszowiceXLZapłacono
41SzpilarewiczBasiaKPOLK40, KM1978ZiębiceRADIO WROCŁAW / Aby do Mety! #Są wszędzieSZapłacono
42TokarskiMarcinMPOLM301988LegnicaLEGNICA TEAMLZapłacono
43WąsowiczMagdalenaKPOLK16-201995OpoleHusaria Race TeamSZapłacono
44WiśniowskiMirosławMPOLM50-601963KrakówBronowickie Centrum UbezpieczenioweXLZapłacono
45ZawojakSylwiaKPOLK16-201992ŻarówSZapłacono
46ZębalaKamilMPOLM30, KM1987CiepłowodyAbyDoMetyMZapłacono
47ZiółkowskiŁukaszMPOLM301979Jelcz-LaskowiceCrossCamp OławaXLZapłacono