maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BalakMagdalenaKPOLK16-201989LasocinMZapłacono
2FarbiszLucynaKPOLK16-201990WałbrzychPredators WałbrzychS
3NiechajJuliaKPOLK16-202000WałbrzychLZapłacono
4PowolnaAnitaKPOLK16-201992MirkówS
5WąsowiczMagdalenaKPOLK16-201995OpoleHusaria Race TeamSZapłacono
6ZawojakSylwiaKPOLK16-201992ŻarówSZapłacono
7FideiOliwiaKPOLK16-20, KM1995Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetySZapłacono
8GrońskaMagdaKPOLK301985LegnicaLEGNICA TEAMMZapłacono
9KrzywickaKatarzynaKPOLK301987WałbrzychMZapłacono
10KwiatkowskaKatarzynaKPOLK301988DzierżoniówM
11NiechajAnnaKPOLK301979WałbrzychPredators WałbrzychMZapłacono
12RybczyńskaKatarzynaKPOLK301982Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyMZapłacono
13AdamiakMartaKPOLK30, KM1983Złoty StokAbyDoMetyMZapłacono
14SadkowskaEwaKPOLK30, KM1984WrocławZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYSZapłacono
15JanickaDanaKPOLK401978LubinAngellsrunM
16KuczyńskaJoannaKPOLK40, KM1972Brzeg DolnyWOŁÓW BIEGALZapłacono
17SzpilarewiczBasiaKPOLK40, KM1978ZiębiceRADIO WROCŁAW / Aby do Mety! #Są wszędzieSZapłacono
18JangasPiotrMPOLM16-201992PieczyskaM
19KrólewiczMaciejMPOLM16-201990Oborniki ŚląskieL
20KrzemińskiMateuszMPOLM16-201995DzierżoniówMZapłacono
21NowakKacperMPOLM16-201996ŻmigródWATAHALZapłacono
22PajorFilipMPOLM16-201994BraszowiceAbyDoMetyLZapłacono
23RussMateuszMPOLM16-202000WrocławAngellsrunMZapłacono
24SzotGrzegorzMPOLM16-201992OstroszowiceXLZapłacono
25BurdaMarcinMPOLM301985WrocławLZapłacono
26GlińskiRadosławMPOLM301985WroclawLZapłacono
27JagodzińskiBartoszMPOLM301983WrocławAnngells Run TeamMZapłacono
28KonopackiGrzegorzMPOLM301982Stary WaliszówAbyDoMetyXLZapłacono
29LasotaRafałMPOLM301979WrocławAngellsrunLZapłacono
30StepaniakMaciejMPOLM301979GlucholazyAkademia karate GłuchołazyL
31TokarskiMarcinMPOLM301988LegnicaLEGNICA TEAMLZapłacono
32ZiółkowskiŁukaszMPOLM301979Jelcz-LaskowiceCrossCamp OławaXLZapłacono
33BratekBernardMPOLM30, KM1979Piława DolnaSZapłacono
34FurmańczykSebastianMPOLM30, KM1984BielawaLZapłacono
35LechPiotrMPOLM30, KM1980Brzeg DolnyLZapłacono
36PastuszkaPawelMPOLM30, KM1987ZiębiceAbyDoMetySZapłacono
37ZębalaKamilMPOLM30, KM1987CiepłowodyAbyDoMetyMZapłacono
38BartnikRobertMPOLM401972OleśnicaPOGROM WICHRA TEAMLZapłacono
39DąbekMirosławMPOLM401971ZiębiceMIRASLZapłacono
40KonopackiKrzysztofMPOLM401977Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyXLZapłacono
41KurowskiAleksanderMPOLM401976WałbrzychPredators WałbrzychLZapłacono
42PolańskiPiotrMPOLM401970WrocławWATAHALZapłacono
43SamolakMaciekMPOLM401978WałbrzychPredators WałbrzychSZapłacono
44SkładanekMarekMPOLM401974LegnicaFENIKS LegnicaXLZapłacono
45SzaradowskiMarcinMPOLM401975ŚwidnicaOrły JezusaMZapłacono
46SzaradowskiPiotrMPOLM401972ŚwidnicaOrły JezusaM
47WiśniowskiMirosławMPOLM50-601963KrakówBronowickie Centrum UbezpieczenioweXLZapłacono