maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S3 Grupa Biegowa start 11:10
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1PowolnaAnitaKPOLK16-201992MirkówS
2JangasPiotrMPOLM16-201992PieczyskaM
3SzaradowskiMarcinMPOLM401975ŚwidnicaOrły JezusaMZapłacono
4SzaradowskiPiotrMPOLM401972ŚwidnicaOrły JezusaM
5SadkowskaEwaKPOLK30, KM1984WrocławZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYSZapłacono
6SkładanekMarekMPOLM401974LegnicaFENIKS LegnicaXLZapłacono
7KrzywickaKatarzynaKPOLK301987WałbrzychMZapłacono
8KwiatkowskaKatarzynaKPOLK301988DzierżoniówM
9KrzemińskiMateuszMPOLM16-201995DzierżoniówMZapłacono
10KrólewiczMaciejMPOLM16-201990Oborniki ŚląskieL
11BratekBernardMPOLM30, KM1979Piława DolnaSZapłacono
12FideiOliwiaKPOLK16-20, KM1995Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetySZapłacono
13PajorFilipMPOLM16-201994BraszowiceAbyDoMetyLZapłacono
14StepaniakMaciejMPOLM301979GlucholazyAkademia karate GłuchołazyL
15PastuszkaPawelMPOLM30, KM1987ZiębiceAbyDoMetySZapłacono
16FurmańczykSebastianMPOLM30, KM1984BielawaLZapłacono
17BurdaMarcinMPOLM301985WrocławLZapłacono
18GlińskiRadosławMPOLM301985WroclawLZapłacono
19WiśniowskiMirosławMPOLM50-601963KrakówBronowickie Centrum UbezpieczenioweXLZapłacono
20ZiółkowskiŁukaszMPOLM301979Jelcz-LaskowiceCrossCamp OławaXLZapłacono
21WąsowiczMagdalenaKPOLK16-201995OpoleHusaria Race TeamSZapłacono
22SzpilarewiczBasiaKPOLK40, KM1978ZiębiceRADIO WROCŁAW / Aby do Mety! #Są wszędzieSZapłacono
23KonopackiKrzysztofMPOLM401977Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyXLZapłacono
24RybczyńskaKatarzynaKPOLK301982Ząbkowice ŚląskieAbyDoMetyMZapłacono
25AdamiakMartaKPOLK30, KM1983Złoty StokAbyDoMetyMZapłacono
26ZębalaKamilMPOLM30, KM1987CiepłowodyAbyDoMetyMZapłacono
27GrońskaMagdaKPOLK301985LegnicaLEGNICA TEAMMZapłacono
28TokarskiMarcinMPOLM301988LegnicaLEGNICA TEAMLZapłacono
29ZawojakSylwiaKPOLK16-201992ŻarówSZapłacono
30KonopackiGrzegorzMPOLM301982Stary WaliszówAbyDoMetyXLZapłacono
31KurowskiAleksanderMPOLM401976WałbrzychPredators WałbrzychLZapłacono
32SzotGrzegorzMPOLM16-201992OstroszowiceXLZapłacono
33NowakKacperMPOLM16-201996ŻmigródWATAHALZapłacono
34PolańskiPiotrMPOLM401970WrocławWATAHALZapłacono
35JanickaDanaKPOLK401978LubinAngellsrunM
36BalakMagdalenaKPOLK16-201989LasocinMZapłacono
37NiechajAnnaKPOLK301979WałbrzychPredators WałbrzychMZapłacono
38NiechajJuliaKPOLK16-202000WałbrzychLZapłacono
39SamolakMaciekMPOLM401978WałbrzychPredators WałbrzychSZapłacono
40DąbekMirosławMPOLM401971ZiębiceMIRASLZapłacono
41LechPiotrMPOLM30, KM1980Brzeg DolnyLZapłacono
42KuczyńskaJoannaKPOLK40, KM1972Brzeg DolnyWOŁÓW BIEGALZapłacono
43BartnikRobertMPOLM401972OleśnicaPOGROM WICHRA TEAMLZapłacono
44RussMateuszMPOLM16-202000WrocławAngellsrunMZapłacono
45JagodzińskiBartoszMPOLM301983WrocławAnngells Run TeamMZapłacono
46LasotaRafałMPOLM301979WrocławAngellsrunLZapłacono
47FarbiszLucynaKPOLK16-201990WałbrzychPredators WałbrzychS