maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1MarzecZbigniewMPOLM50-60, KM1967Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa BiegowaLZapłacono
2KurekKrzysztofMPOLM401969MiłkowiceJKB MiłkowiceSZapłacono
3KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa AlternatywaXLZapłacono
4KuczkowskiAndrzejMPOLM401976DzierżoniówMRendiL
5PiłatMichałMPOLM40, KM1978BolesławiecMZapłacono
6DębickiAdrianMPOLM301979LegnicaFeniks LegnicaMZapłacono
7BizanTomaszMPOLM30, KM1981KłodzkoMZapłacono
8WalidudaAnnaKPOLK30, KM1981GrodkówKotwica BrzegS
9WojciechowskiDawidMPOLM301981ŚwidnicaBrother in ArmsS
10BawiecKatarzynaKPOLK301982WałbrzychPredators WałbrzychL
11PiotrowskiAndrzejMPOLM301983WałbrzychL
12Kurzeja-WyrostekMarcelinaKPOLK301984LubawkaMZapłacono
13LeśniakŁukaszMPOLM30, KM1984ZłotoryjaRUN ATTACKMZapłacono
14ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychSCHNEIDER-ELECTRIC RUNNERSLZapłacono
15GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychWałbrzyski mors/pomidorowaLZapłacono
16PiekarczykMarcinMPOLM301985WrocławWATAHAMZapłacono
17AndrzejewskiDrogoszMPOLM30, KM1986LubinRUN ATTACKS
18MorawiecMarekMPOLM30, KM1986CieszynSzakal TeamLZapłacono
19RobakKrzysztofMPOLM30, KM1986GogołówOSP GOGOŁÓWLZapłacono
20PiekarczykAgataKPOLK301987WrocławWATAHASZapłacono
21PychaBartoszMPOLM301988WałbrzychSĄ WOLNIEJSIXLZapłacono
22KlaraAdamMPOLM16-201989WalbrzychM
23StrzechaJacekMPOLM16-201989WałbrzychSĄ WOLNIEJSILZapłacono
24MatusikMateuszMPOLM16-20, KM1990Jelenia GóraWRDMZapłacono
25SobońKrystianMPOLM16-201990RadziądzOSP GOGOŁÓWM
26OlszewskiWojciechMPOLM16-201993WałbrzychAby do metyM
27KarpowiczJakubMPOLM16-20, KM1994Kamienna GóraMAD RUNNERS WAŁBRZYCHM
28MichalskiSebastianMPOLM16-201996BędzinSRTG KatowiceM
29TomkiewiczBartoszMPOLM16-201998PieszyceXrunnersL