maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AndrzejewskiDrogoszMPOLM30, KM1986LubinRUN ATTACKS
2BawiecKatarzynaKPOLK301982WałbrzychPredators WałbrzychL
3BizanTomaszMPOLM30, KM1981KłodzkoMZapłacono
4DębickiAdrianMPOLM301979LegnicaFeniks LegnicaMZapłacono
5GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychWałbrzyski mors/pomidorowaLZapłacono
6KarpowiczJakubMPOLM16-20, KM1994Kamienna GóraMAD RUNNERS WAŁBRZYCHM
7KlaraAdamMPOLM16-201989WalbrzychM
8KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa AlternatywaXLZapłacono
9KuczkowskiAndrzejMPOLM401976DzierżoniówMRendiL
10KurekKrzysztofMPOLM401969MiłkowiceJKB MiłkowiceSZapłacono
11Kurzeja-WyrostekMarcelinaKPOLK301984LubawkaMZapłacono
12LeśniakŁukaszMPOLM30, KM1984ZłotoryjaRUN ATTACKMZapłacono
13ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychSCHNEIDER-ELECTRIC RUNNERSLZapłacono
14MarzecZbigniewMPOLM50-60, KM1967Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa BiegowaLZapłacono
15MatusikMateuszMPOLM16-20, KM1990Jelenia GóraWRDMZapłacono
16MichalskiSebastianMPOLM16-201996BędzinSRTG KatowiceM
17MorawiecMarekMPOLM30, KM1986CieszynSzakal TeamLZapłacono
18OlszewskiWojciechMPOLM16-201993WałbrzychAby do metyM
19PiekarczykAgataKPOLK301987WrocławWATAHASZapłacono
20PiekarczykMarcinMPOLM301985WrocławWATAHAMZapłacono
21PiłatMichałMPOLM40, KM1978BolesławiecMZapłacono
22PiotrowskiAndrzejMPOLM301983WałbrzychL
23PychaBartoszMPOLM301988WałbrzychSĄ WOLNIEJSIXLZapłacono
24RobakKrzysztofMPOLM30, KM1986GogołówOSP GOGOŁÓWLZapłacono
25SobońKrystianMPOLM16-201990RadziądzOSP GOGOŁÓWM
26StrzechaJacekMPOLM16-201989WałbrzychSĄ WOLNIEJSILZapłacono
27TomkiewiczBartoszMPOLM16-201998PieszyceXrunnersL
28WalidudaAnnaKPOLK30, KM1981GrodkówKotwica BrzegS
29WojciechowskiDawidMPOLM301981ŚwidnicaBrother in ArmsS