maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1MichalskiSebastianMPOLM16-201996BędzinSRTG KatowiceM
2PiłatMichałMPOLM40, KM1978BolesławiecMZapłacono
3MorawiecMarekMPOLM30, KM1986CieszynSzakal TeamLZapłacono
4KuczkowskiAndrzejMPOLM401976DzierżoniówMRendiL
5RobakKrzysztofMPOLM30, KM1986GogołówOSP GOGOŁÓWLZapłacono
6WalidudaAnnaKPOLK30, KM1981GrodkówKotwica BrzegS
7MatusikMateuszMPOLM16-20, KM1990Jelenia GóraWRDMZapłacono
8KarpowiczJakubMPOLM16-20, KM1994Kamienna GóraMAD RUNNERS WAŁBRZYCHM
9BizanTomaszMPOLM30, KM1981KłodzkoMZapłacono
10DębickiAdrianMPOLM301979LegnicaFeniks LegnicaMZapłacono
11Kurzeja-WyrostekMarcelinaKPOLK301984LubawkaMZapłacono
12AndrzejewskiDrogoszMPOLM30, KM1986LubinRUN ATTACKS
13KurekKrzysztofMPOLM401969MiłkowiceJKB MiłkowiceSZapłacono
14TomkiewiczBartoszMPOLM16-201998PieszyceXrunnersL
15SobońKrystianMPOLM16-201990RadziądzOSP GOGOŁÓWM
16WojciechowskiDawidMPOLM301981ŚwidnicaBrother in ArmsS
17KlaraAdamMPOLM16-201989WalbrzychM
18BawiecKatarzynaKPOLK301982WałbrzychPredators WałbrzychL
19GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychWałbrzyski mors/pomidorowaLZapłacono
20KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa AlternatywaXLZapłacono
21ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychSCHNEIDER-ELECTRIC RUNNERSLZapłacono
22OlszewskiWojciechMPOLM16-201993WałbrzychAby do metyM
23PiotrowskiAndrzejMPOLM301983WałbrzychL
24PychaBartoszMPOLM301988WałbrzychSĄ WOLNIEJSIXLZapłacono
25StrzechaJacekMPOLM16-201989WałbrzychSĄ WOLNIEJSILZapłacono
26PiekarczykAgataKPOLK301987WrocławWATAHASZapłacono
27PiekarczykMarcinMPOLM301985WrocławWATAHAMZapłacono
28MarzecZbigniewMPOLM50-60, KM1967Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa BiegowaLZapłacono
29LeśniakŁukaszMPOLM30, KM1984ZłotoryjaRUN ATTACKMZapłacono