maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BawiecKatarzynaKPOLK301982WałbrzychPredators WałbrzychL
2Kurzeja-WyrostekMarcelinaKPOLK301984LubawkaMZapłacono
3PiekarczykAgataKPOLK301987WrocławWATAHASZapłacono
4WalidudaAnnaKPOLK30, KM1981GrodkówKotwica BrzegS
5KlaraAdamMPOLM16-201989WalbrzychM
6MichalskiSebastianMPOLM16-201996BędzinSRTG KatowiceM
7OlszewskiWojciechMPOLM16-201993WałbrzychAby do metyM
8SobońKrystianMPOLM16-201990RadziądzOSP GOGOŁÓWM
9StrzechaJacekMPOLM16-201989WałbrzychSĄ WOLNIEJSILZapłacono
10TomkiewiczBartoszMPOLM16-201998PieszyceXrunnersL
11KarpowiczJakubMPOLM16-20, KM1994Kamienna GóraMAD RUNNERS WAŁBRZYCHM
12MatusikMateuszMPOLM16-20, KM1990Jelenia GóraWRDMZapłacono
13DębickiAdrianMPOLM301979LegnicaFeniks LegnicaMZapłacono
14GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychWałbrzyski mors/pomidorowaLZapłacono
15ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychSCHNEIDER-ELECTRIC RUNNERSLZapłacono
16PiekarczykMarcinMPOLM301985WrocławWATAHAMZapłacono
17PiotrowskiAndrzejMPOLM301983WałbrzychL
18PychaBartoszMPOLM301988WałbrzychSĄ WOLNIEJSIXLZapłacono
19WojciechowskiDawidMPOLM301981ŚwidnicaBrother in ArmsS
20AndrzejewskiDrogoszMPOLM30, KM1986LubinRUN ATTACKS
21BizanTomaszMPOLM30, KM1981KłodzkoMZapłacono
22LeśniakŁukaszMPOLM30, KM1984ZłotoryjaRUN ATTACKMZapłacono
23MorawiecMarekMPOLM30, KM1986CieszynSzakal TeamLZapłacono
24RobakKrzysztofMPOLM30, KM1986GogołówOSP GOGOŁÓWLZapłacono
25KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa AlternatywaXLZapłacono
26KuczkowskiAndrzejMPOLM401976DzierżoniówMRendiL
27KurekKrzysztofMPOLM401969MiłkowiceJKB MiłkowiceSZapłacono
28PiłatMichałMPOLM40, KM1978BolesławiecMZapłacono
29MarzecZbigniewMPOLM50-60, KM1967Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa BiegowaLZapłacono