maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1BizanTomaszMPOLM30, KM1981KłodzkoMZapłacono
2KlaraAdamMPOLM16-201989WalbrzychM
3Kurzeja-WyrostekMarcelinaKPOLK301984LubawkaMZapłacono
4PiłatMichałMPOLM40, KM1978BolesławiecMZapłacono
5PiotrowskiAndrzejMPOLM301983WałbrzychL
6OlszewskiWojciechMPOLM16-201993WałbrzychAby do metyM
7WojciechowskiDawidMPOLM301981ŚwidnicaBrother in ArmsS
8DębickiAdrianMPOLM301979LegnicaFeniks LegnicaMZapłacono
9KurekKrzysztofMPOLM401969MiłkowiceJKB MiłkowiceSZapłacono
10WalidudaAnnaKPOLK30, KM1981GrodkówKotwica BrzegS
11KarpowiczJakubMPOLM16-20, KM1994Kamienna GóraMAD RUNNERS WAŁBRZYCHM
12KuczkowskiAndrzejMPOLM401976DzierżoniówMRendiL
13RobakKrzysztofMPOLM30, KM1986GogołówOSP GOGOŁÓWLZapłacono
14SobońKrystianMPOLM16-201990RadziądzOSP GOGOŁÓWM
15KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa AlternatywaXLZapłacono
16BawiecKatarzynaKPOLK301982WałbrzychPredators WałbrzychL
17AndrzejewskiDrogoszMPOLM30, KM1986LubinRUN ATTACKS
18LeśniakŁukaszMPOLM30, KM1984ZłotoryjaRUN ATTACKMZapłacono
19PychaBartoszMPOLM301988WałbrzychSĄ WOLNIEJSIXLZapłacono
20StrzechaJacekMPOLM16-201989WałbrzychSĄ WOLNIEJSILZapłacono
21ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychSCHNEIDER-ELECTRIC RUNNERSLZapłacono
22MichalskiSebastianMPOLM16-201996BędzinSRTG KatowiceM
23MorawiecMarekMPOLM30, KM1986CieszynSzakal TeamLZapłacono
24GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychWałbrzyski mors/pomidorowaLZapłacono
25PiekarczykAgataKPOLK301987WrocławWATAHASZapłacono
26PiekarczykMarcinMPOLM301985WrocławWATAHAMZapłacono
27MatusikMateuszMPOLM16-20, KM1990Jelenia GóraWRDMZapłacono
28TomkiewiczBartoszMPOLM16-201998PieszyceXrunnersL
29MarzecZbigniewMPOLM50-60, KM1967Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa BiegowaLZapłacono