maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00

Bieg z przeszkodami KRATA 2018 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 09 września 2018
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie
Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco na facebook-owej stronie biegu KRATA 

Kontakt: biegkrata@gmail.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1KurekKrzysztofMPOLM401969MiłkowiceJKB MiłkowiceSZapłacono
2DębickiAdrianMPOLM301979LegnicaFeniks LegnicaMZapłacono
3MichalskiSebastianMPOLM16-201996BędzinSRTG KatowiceM
4LeśniakŁukaszMPOLM30, KM1984ZłotoryjaRUN ATTACKMZapłacono
5KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa AlternatywaXLZapłacono
6WalidudaAnnaKPOLK30, KM1981GrodkówKotwica BrzegS
7BawiecKatarzynaKPOLK301982WałbrzychPredators WałbrzychL
8AndrzejewskiDrogoszMPOLM30, KM1986LubinRUN ATTACKS
9PiotrowskiAndrzejMPOLM301983WałbrzychL
10OlszewskiWojciechMPOLM16-201993WałbrzychAby do metyM
11MatusikMateuszMPOLM16-20, KM1990Jelenia GóraWRDMZapłacono
12TomkiewiczBartoszMPOLM16-201998PieszyceXrunnersL
13KuczkowskiAndrzejMPOLM401976DzierżoniówMRendiL
14ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychSCHNEIDER-ELECTRIC RUNNERSLZapłacono
15PiekarczykMarcinMPOLM301985WrocławWATAHAMZapłacono
16PiekarczykAgataKPOLK301987WrocławWATAHASZapłacono
17RobakKrzysztofMPOLM30, KM1986GogołówOSP GOGOŁÓWLZapłacono
18WojciechowskiDawidMPOLM301981ŚwidnicaBrother in ArmsS
19PiłatMichałMPOLM40, KM1978BolesławiecMZapłacono
20Kurzeja-WyrostekMarcelinaKPOLK301984LubawkaMZapłacono
21KarpowiczJakubMPOLM16-20, KM1994Kamienna GóraMAD RUNNERS WAŁBRZYCHM
22StrzechaJacekMPOLM16-201989WałbrzychSĄ WOLNIEJSILZapłacono
23GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychWałbrzyski mors/pomidorowaLZapłacono
24BizanTomaszMPOLM30, KM1981KłodzkoMZapłacono
25MorawiecMarekMPOLM30, KM1986CieszynSzakal TeamLZapłacono
26PychaBartoszMPOLM301988WałbrzychSĄ WOLNIEJSIXLZapłacono
27KlaraAdamMPOLM16-201989WalbrzychM
28SobońKrystianMPOLM16-201990RadziądzOSP GOGOŁÓWM
29MarzecZbigniewMPOLM50-60, KM1967Ząbkowice ŚląskieZąbkowicka Grupa BiegowaLZapłacono