maratonypolskiewikosszmianyzmiany

III Crossowy Półmaraton Harcownika

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 30 września 2018
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice - www.facebook.com/kbharcownik, e-mail: kbharcownik@wp.pl,

Partnerzy:
UMiG Jelcz-Laskowice,
Nadleśnictwo Oława
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1TołłoczkoArekMPOL21KM, M40, MPO1977Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
2KiedrowiczTadeuszMPOL10KM, MPO1966Oławaniezrzeszony
3CybulskiMariuszMPOL10KM, MPO1978Jelcz-Laskowice / BierutówBiegaj z Mańkiem @biegajzmankiem
4KobusMarcinMPOL10KM1976Ścinawa PolskaMAR-KOB Team
5ZagrodnikBogdanMPOL10KM, MPO1975Jelcz- LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
6MriczkowskaMartaKPOL10KM, MPO1985ŚcinawaEssity
7ManorykRobertMPOL10KM, MPO1979Jelcz LaskowiceAutolive
8BarwińskiJarosławMPOL21KM, M401977Jelcz LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
9FakowskiMateuszMPOL10KM1986WrocławAmatorskoZapłacono
10BłaszczykRóżaKPOL10KM1987Wrocław
11MichalakBartłomiejMPOL21KM, M201990OleśnicaOLESNICKISPORT.PL
12NowińskiJuliuszMPOL10KM, MPO1980Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
13WiśniewskaJustynaKPOL21KM, K30, MPO1984Oława
14KipczakWiktorMPOL21KM, M70+, MPO1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
15KowalskaMałgorzataKPOL21KM, K401971Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
16HarytoniukMichałMPOL21KM, M30, MPO1987Oława
17Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLNW1968WiązówNordiki
18BoratyńskiŁukaszMPOL21KM, M40, MPO1975GaćPopapraniec Gać
19KińczykTomaszMPOL21KM, M401970OławaOławska Grupa Biegowa
20ChołubekDariuszMPOL10KM, MPO1974OławaOławska Strefa BiegowaZapłacono
21SokołowskaBarbaraKPOL10KM1973NamysłówZapłacono
22KalińskiKrzysztofMPOL21KM, M301981Gracze
23WankiewiczKrzysztofMPOL21KM, M40, MPO1974Jelcz-LaskowiceGVTZapłacono
24TyburekRafałMPOL21KM, M40, MPO1978OławaEssity
25ChorzępaMarcinMPOL21KM, M30, MPO1987Jelcz-Laskowie
26Pawińska-LangeKamilaKPOL10KM, MPO1980OławaAmatorsko
27SamuszonekJakubMPOL21KM2009Wrocław
28LupaBeataKPOL10KM1976BrzegAmatorsko
29Bednarska-KoziołDanutaKPOL10KM1974Zielęcice
30RóżalskiJanuszMPOL10KM, MPO1964BystrzycaZapłacono
31ŁubockiDanielMPOL21KM, M301984BrzegMorsy BrzegZapłacono
32Stala-KondrakiewiczKatarzynaKPOL21KM, K30, MPO1983MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
33MarkowskaJustynaKPOL21KM, K30, MPO1985Stary GórnikAmatorsko
34DyjakBożenaKPOL10KM1963WrocławAmatorsko
35OleksyZdzisławMPOL10KM1955Kamienna Góraniezrzeszony
36WachowskaDorotaKPOL10KM1979WrocławWKB PIAST WROCŁAW/ KB HARCOWNIK J-L
37SzczerbaMarcinMPOL21KM, M401978WrocławCSWIiCH
38OrłowskiŁukaszMPOL21KM, M301987WrocławZapłacono
39Zawada BiszczadAgnieszkaKPOLNW, MPO1978Jelcz-Laskowicefan klub KS Orzeł J-L:)Zapłacono
40PelczerAgnieszkaKPOL10KM, MPO1974MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
41FrąckowiakAnnaKPOL10KM, MPO1967GrędzinaKB Harcownik Jelcz-Laskowice
42PrukopWojciechMPOL21KM, M501967WrocławKOELNER
43NowackaRenataKPOL21KM, K40, MPO1978Jelcz-LaskowiceBiegnące WieprzeZapłacono
44FiebichZbigniewMPOL21KM, M401976LesznoLucky Luki
45MarcinkowskaJoannaKPOLNW1989JeszkowiceNordiki
46SzyjkaIzabelaKPOLNW1983Kamieniec WrocławskiNordiki
47TylickiSławomirMPOL10KM, MPO1974Jelcz-Laskowice1974
48GoldaMichałMPOL10KM, MPO1982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
49ŁukasikMarcinMPOL21KM, M30, MPO1981Oława
50StryjakiewiczRomanMPOL21KM, M401970Baranów
51SemiczekMartaKPOLNW1965WrocławMT SportZapłacono
52BudzikJoannaKPOL21KM, K20, MPO1990OławaZapłacono
53HołdaJolantaKPOLNW1954OleśnicaKUBISIA TEAM OLEŚNICAZapłacono
54FrydeckaElżbietaKPOL10KM1962Zrodla
55SeiffertJoannaKPOL10KM, MPO1978LizawiceEssity
56SeiffertŁukaszMPOL10KM, MPO1978Lizawice
57RatajAmandaKPOL21KM, K201997OławaAWF Wrocław
58Tiahnybok-RawskaSylwiaKPOL10KM, MPO1978GodzikowiceAmatorsko
59KawarskiPawełMPOL10KM, MPO1981DębinaJelcz Triathlon ProjectZapłacono
60MyszywodaMonikaKPOL10KM, MPO1990Jelcz-Laskowice
61RumanMonikaKPOL21KM, K30, MPO1987Jelcz-LaskowiceAmatorsko
62FlancAdamMPOL10KM1991WrocławZapłacono
63OsadnikRyszardMPOL21KM, M401972Ząbkowice Śląskie
64TrzepaczDorotaKPOL21KM, K401973OleśnicaLupus OleśnicaZapłacono
65SobczykEwaKPOL10KM, MPO1974OławaEwa biega
66KawulakEdytaKPOL21KM, K30, MPO1988Oława
67CzajkowskaPatrycjaKPOL21KM, K301985NamysłówDworek RóżanyZapłacono
68CzajkowskiMaciejMPOL21KM, M301979NamysłówZapłacono
69BochnakPawełMPOL21KM, M301988WrocławZapłacono
70PrymulaKrzysztofMPOL21KM, M401970BrzegDrugi BrzegZapłacono
71ReichertWeronikaKPOL21KM, K201993SosnowiecAmatorskoZapłacono
72SędekPiotrMPOL21KM, M301987Wałbrzych
73LandwójtowiczSebastianMPOL21KM, M401978MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
74JaroszBarbaraKPOL10KM, MPO1960OławaAmatorsko
75BatógJózefinaKPOL21KM, K40, MPO1976Oława
76ZawłodzkaKatarzynaKPOL10KM1978Oława
77BaranowskaRenataKPOL21KM, K301987BierutowBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA
78MazurTomaszMPOL21KM, M30, MPO1980ZabardowiceZorza Zabardowice
79SzuraNataliaKPOL10KM, MPO2000Nowy Dwór
80SygulskiSebastianMPOL10KM1974BrzegCSWIiCH
81KozakBartoszMPOL21KM, M401978Długołęka
82KozakEwaKPOL10KM1979Długołęka
83KochAntoniMPOL21KM, M501961ŚremZapłacono
84FleischerLeszekMPOL21KM, M401975Ostrów Wielkopolski