maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg Tropem Wilczym. „Pamięci Żołnierzy Wyklętych”

Miejsce i data imprezy: Gorlice, 04 marca 2018
Organizator: Organizator ogólnopolski – Fundacja Wolność i Demokracja 
Organizator lokalny – Beskidzka Inicjatywa Społeczna
Przedstawiciel organizatora: Mateusz Koszyk - 882 707 338, mateusz.koszyk@wp.pl

Współorganizator – Urząd Miejski w Gorlicach,
Inicjator oraz patron honorowy wydarzenia – Elżbieta Zielińska Poseł na Sejm RP.
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1PająkEdwardMPOL10KM1971HańczowaM
2PająkAleksanderMPOL10KM2002HańczowaS
3LeniartDominikMPOL1963M1988GorliceGORLICKA GRUPA BIEGOWA
4ZielińskaElżbietaKPOL1963M1988Kobylanka
5BaranMateuszMPOL10KM1989SzymbarkGorlicka Grupa Biegowa
6PodrazaMarekMPOL10KM1967Gorlice1967
7GolonkaMateuszMPOL10KM1989GorliceGUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL
8MichalikJakubMPOL1963M1989Nowy Sącz
9MichalikPrzemysławMPOL1963M2002Nowy Sącz
10ZielińskiAdamMPOL10KM1989Warszawa
11PodwikaJuliaKPOL1963M2001Ptaszkowa
12PodwikaJanMPOL1963M1972Ptaszkowa
13PodwikaBartoszMPOL800M2007Ptaszkowa
14WojtasAdrianMPOL10KM1994Gorlice1994
15CisowskaElżbietaKPOL1963M2018KobylankaAserekteam Gorlice
16CisowskaZuziaKPOL1963M2003KobylankaAserekteam Gorlice
17CisowskiAdaśMPOL1963M2010KobylankaAserekteam Gorlice
18KoniecznyMarekMPOL10KM1952Ropica GórnaGORLICKA GRUPA BIEGOWA
19MusiałIreneuszMPOL10KM1976GorliceGORLICKA GRUPA BIEGOWA
20ZelenákKamilMSVK10KM1980KošiceMARAS team
21KlemováTinkaKSVK10KM1975KošiceMARAS team
22PetrovaJanaKSVK10KM1979KošiceMARAS team
23VrbiakovaEditaKSVK10KM1978KošiceMARAS team
24RogozińskiArturMPOL10KM1976Binarowa
25RogozińskaMałgorzataKPOL1963M1975Binarowa
26PodwikaKingaKPOL1963M1980Ptaszkowa
27BrzozowskiLeszekMPOL10KM1955GorliceMaraton Gorlice
28BrygMateuszMPOL10KM1983GorliceGKSW
29SamborskaAnnaKPOL10KM1974LipinkiULKS Lipinki
30JaniszErykMPOL10KM2001GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
31PrzybyłowiczPrzemysławMPOL10KM2001GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
32ZagórskiKarolMPOL1963M2004GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
33MaciągPatrykMPOL1963M2004GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
34KuniczakAngelikaKPOL1963M2002GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
35SzuraMateuszMPOL1963M2004GorliceZS Strzelec OSW Pododział Gorlice
36KuniczakAleksandraKPOL1963M2003GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
37GołyźniakJakubMPOL1963M2002GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
38StójBartłomiejMPOL1963M2002GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
39NowakDanielMPOL1963M2004GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
40MachowskaMartynaKPOL1963M2003ZagórzanyZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
41GamońJanMPOL1963M2003GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
42SpólnikPatrykMPOL1963M2002GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
43MrozekKrzysztofMPOL10KM1981GorliceZS STRZELEC pododdział GORLICE
44KoszykRomanMPOL1963M1984Grybów
45PierzAleksandraKPOL1963M2003ZagórzanyZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
46PtaszkowskiPawełMPOL10KM1989Kąclowa
47PoznańskaAleksandraKPOL1963M2003KwiatonowiceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
48LichońJacekMPOL10KM198233-330 Grybów
49WyderkaMiłoszMPOL1963M2004GorliceZS Strzelec OSW Pododział Gorlice
50KorneuszWiktoriaKPOL1963M2003GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
51MrozekMarcinMPOL10KM1988GorliceZS Strzelec OSW Pododział Gorlice
52BudziakDamianMPOL10KM1980GorliceKuźnia Sukcesów
53IgnarKlaudiaKPOL1963M2004GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
54MichalikMarcinMPOL1963M2000Nowy Sącz
55SiarkowiczKamilMPOL1963M2004GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
56WojtarowiczBartłomiejMPOL1963M2004GorliceZS Strzelec OSW Pododział Gorlice
57MrozekDominikMPOL1963M2002GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
58SkałbaBożenaKPOL1963M1962Gorlice
59GurgulMagdalenaKPOL1963M1993Gorlice
60WoźniakArturMPOL1963M1968Dominikowice
61ZarzyckiWojciechMPOL10KM1990Szymbark
62ŁopuchRobertMPOL10KM2018ŁabowaDziady OCR
63ZarzyckiKamilMPOL1963M1998Szymbark
64WszołekMaksymilianMPOL1963M2004Gorlice Biecka96
65RadzikRobertMPOL10KM1991Biała NiżnaVisegrad Maraton Rytro
66FugielAdrianMPOL1963M2003GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
67KarpKamilMPOL1963M2004GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
68KonopkaJuliaKPOL1963M2002GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
69LewekMarzenaKPOL1963M1985Gorlice
70LewekKrystianMPOL1963M1980Gorlice
71BorowskiMichałMPOL1963M2001Kobylanka
72SarnikJakubMPOL10KM2007Nowy SączS.P NR 20 Nowy Sącz
73FugielDariaKPOL1963M2004GorliceZS Strzelec OSW Pododdział Gorlice
74LachKarolMPOL10KM1999BieczGORLICKA GRUPA BIEGOWA
75KobiałkaIrekMPOL10KM2018Dębica
76WałęgaMonikaKPOL10KM1984Dębica
77RosłońskiGrzegorzMPOL10KM1997Szymbark1997
78MadejElżbietaKPOL1963M1965Lisów
79MadejJerzyMPOL1963M1967Lisów
80RachwałAdamMPOL10KM1972DominikowiceMaraton Gorlice