maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Silesian Highland Marathon III

Silesian Highland Marathon III
Miejsce i data imprezy: Nowa Wieś, 30 czerwca 2018
Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego „Nowa Wieś i Okolice”
Qualifit Leszek Sar

Dyrektor Imprezy: Tomasz Sar 697-433-452
Regulamin: Regulamin biegów

Link do strony zawodów: www.silesianhighland.com

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SarTomaszMPOL42KM1990Nowa WieśSilesian Highland MarathonZapłacono
2StyczeńJustynaKPOL42KM1983ZabrzeOlimp ZabrzeZapłacono
3FlisDariuszMPOL42KM1967ZabrzeOlimp ZabrzeZapłacono
4KochMartaKPOL42KM1977OrnontowiceNight Runners Gliwice S
5Piotrowska-TroninaJoannaKPOL21KM1986MikołówTRNX Triathlon Team
6PiotrowskiMaciejMPOL21KM1990Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchem
7PodstawskiMichałMPOL42KM1987KatowiceZapłacono
8BorsukMirosławMPOL42KM1972KnurówNight Runners Gliwice L
9CzapkiewiczGosiaKPOL42KM1972RogoźnikZapłacono
10PaulViolettaKPOL42KM1974GliwiceNight Runners Gliwice
11KaczorRafałMPOL42KM1973SosnowiecPKO Bank PolskiZapłacono
12PawletaMichałMPOL42KM1976GliwiceNight Runners Gliwice
13BrodiukNorbertMPOL10KM1972GliwiceNight Runners GliwiceZapłacono
14MarutKatarzynaKPOL10KM1978GliwiceNight Runners Gliwice
15DębskaJoannaKPOL42KM1975GliwiceNight Runners Gliwice
16SkrzypczykAleksandraKPOL10KM1994PrzeczyceOstra Góra 351Zapłacono
17SwobodaJarosławMPOL42KM1977KnurówNight Runners Gliwice
18InglantZbigniewMPOL42KM1966ChorzówRun log comZapłacono
19MajEwelinaKPOL42KM1984KnurówNight Runners Gliwice S
20DzikiMarekMPOL21KM1980RogoźnikFARMAbrain run LZapłacono
21BorowiczRoksanaKPOL21KM1989KnurówNight Runners Gliwice
22KurzMarekMPOL10KM1976Katowice
23MichalskiJarosławMPOL21KM1984Tarnowskie GóryHETMAN TARNOWSKIE GÓRY XL
24ŁukaszewskiMaciejMPOL42KM1978ŚwiętocłowiceLecymy Durś
25MarekEwaKPOL42KM1980KatowiceZapłacono
26JaworskaAnnaKPOL21KM1990Dąbrowa GórniczaUrbańczyk Dziadu Team
27WręczyckiŁukaszMPOL10KM1989Lubliniec S
28MichalskiRobertMPOL10KM1979Tarnowskie GóryHETMAN TARNOWSKIE GÓRY XL
29KorumbelArturMPOL42KM1971PrzybynówAmbitni Amatorzy
30RakMirekMPOL42KM1964Bytom-Stroszek S
31UcherekMateuszMPOL42KM1981RybnikZapłacono
32KręzelKrzysztofMPOL42KM1991Wisznia MałaNight Runners WrocławZapłacono
33ZawiślakPatrykMPOL42KM1993WojkowiceRunners Wojkowice Team
34KostrzewskiMateuszMPOL42KM1980Myszków
35DzikiMaciejMPOL10KM1979RogoźnikFARMAbrain run L
36KuczborskiJarosławMPOL21KM1974SosnowiecHarpagan SosnowiecZapłacono
37ParzochMagdalenaKPOL21KM1993ChorzówSzturm
38ZielińskiŁukaszMPOL42KM1979Tarnowskie Góry L
39BiałasBartoszMPOL21KM1985PrzeczyceDEAF RUNNERZapłacono
40TurowskaAnnaKPOL21KM1972GliwiceNight Runners Gliwice L
41StefańskaBeataKPOL21KM1968GliwiceNight Runners Gliwice M
42FiraGabrielMPOL42KM1994Sosnowiec
43KurMariuszMPOL42KM1972Zawiercie
44KądziołkaJanMPOL21KM1968GliwiceNight Runners Gliwice
45KurowskiMichałMPOL42KM1987GliwiceNight Runners Gliwice L
46MusiałAndrzejMPOL21KM1971Katowice
47WolnyMaciejMPOL42KM1975KatowicePolitechnika Śląska, ROZZapłacono
48MusiołAndrzejMPOL42KM1978TychyTeam Papry 20Zapłacono
49WiętczakMichałMPOL10KM1990ŁódźTomTom Runners L
50DeworMarekMPOL21KM1971OssyOpel Active Team
51StyczeńLeszekMPOL21KM1978ZabrzeOFIARY KAMIEŃCAZapłacono
52SkóraAnetaKPOL42KM1981GliwiceNight Runners Gliwice
53PodolskiBartłomiejMPOL21KM1978Tarnowskie GóryTS GwarekZapłacono
54BorowiakPiotrMPOL42KM1976BytomZapłacono
55GarnowskiMaciejMPOL42KM1985Siemianowice ŚląskieAuthor BicyclesZapłacono
56KliszewskiDariuszMPOL21KM1965CzęstochowaZapłacono
57SzaleniecPatrycjaKPOL10KM1982BedzinBedzin Team
58GarnowskaAnettaKPOL10KM1965Gliwice
59SzaleniecSebastianMPOL10KM1980BedzinBedzin Team
60GarnowskiDariuszMPOL10KM1964Gliwice
61SzkudlarekMarcinMPOL21KM1982Wroclaw
62NowakRomanMPOL21KM1968Chorzów
63AngresPawełMPOL42KM1992Tarnowskie GóryZapłacono
64MalczykAnnaKPOL10KM1977Sosnowiec
65GlikDariuszMPOL21KM1984SzymiszówGMINA Strzelce Opolskie L
66WiśniewskiPawełMPOL42KM1988GliwiceNight Runners Gliwice
67De LambertBartoszMPOL42KM1990BędzinW pogoni za duchemZapłacono
68WylężekMarekMPOL42KM1978ŚwierklaniecUFOKI Świerklaniec
69MyrtaArturMPOL42KM1983WojkowiceRunners Wojkowice Team
70MlostTomaszMPOL42KM1985WadowiceZ Bieganiem Mi Do TwarzyZapłacono
71BartasAgnieszkaKPOL21KM1986KatowiceW pogoni za duchem
72JastrzębskiArturMPOL42KM1987ŁazySKY RUNNER MZapłacono
73JastrzębskaPaulinaKPOL10KM1989ŁazyZapłacono
74ŁyscarzJózefMPOL42KM1980KatowiceZapłacono
75DworniczakŁukaszMPOL42KM1985Katowice
76Wajman-GraszaKatarzynaKPOL21KM1984GliwiceStep-Dance Run
77FajerMarekMPOL21KM1958MyszkówMyszków Biega
78GłupczykTadeuszMPOL42KM1967WarszawaGrupa Biegowa Parkrun WarszawaZapłacono
79WęglarczykKrzysztofMPOL42KM1977Wodzisław ŚląskiForma Wodzisław Śląski
80KołodziejMateuszMPOL42KM1983KatowiceZapłacono
81BroenBartoszMPOL21KM1971BędzinŁaweczka Wilkowyje Running TeamZapłacono
82GrzywnaGrzegorzMPOL10KM1992WojciechówWKb Meta Lubliniec L
83StromczyńskiMaciejMPOL21KM1968Zabrze
84ŚwiderskiDanielMPOL42KM1982Dąbrowa Górnicza
85GrychtołArturMPOL42KM1975Orzesze_JaskowiceDwudziestolatek dwadziescia dwa lata pozniej M
86WeronMagdalenaKPOL10KM1982SiewierzSiewierz Biega
87SzynwelskiMichałMPOL10KM1986KatowiceSocios Silesia LZapłacono
88SufinKarolinaKPOL10KM1980KatowiceSocios Silesia MZapłacono
89CiochońRafałMPOL21KM1980BytomFARMAbrain run
90MarekRobertMPOL21KM1973GliwiceProfes lex XL
91KwaśniewskiArkadiuszMPOL21KM1975Jastrzębie ZdrójZapłacono
92ZiuziańskiRomanMPOL42KM1980Siemianowice ŚląskieZapłacono
93DomagałaKamilMPOL42KM1991ZabrzeNight Runners Zabrze
94PietrzokWojciechMPOL42KM1982ZabrzeNight Runners ZabrzeZapłacono
95RubińskiPrzemysławMPOL21KM1977BytomCzłowiek Tona Trenuje Triathlona ;P XXLZapłacono
96SłotaMichałMPOL21KM1984BędzinZapłacono
97SzafrugaMichałMPOL21KM1977Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchem M