maratonypolskiewikosszmianyzmiany ASTRUM nowe logo201races

LEŚNE RUN ŚLĄSK 2018 #zima

LEŚNE RUN ŚLĄSK 2018 #zima
Miejsce i data imprezy: Kąpielisko Leśne Zabrze, 16 grudnia 2018
Organizator: Qteam
nr tel do Organizatora 609 936 669
Regulamin: Regulamin biegu

Zawodnicy mogą wybrać sobie koszulkę z Warsztat koszulkowy w cenie 45,00 zł.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1Wróblewska-BielecAnnaKPOL5KM1982ZabrzeZapłacono
2BielecAgnieszkaKPOLDZ2011ZabrzeZapłacono
3Nowobilska-KłaczkaAleksandraKPOL5KM1989ZabrzeZapłacono
4WyleżołAnnaKPOLNW1975Zabrze
5WyleżołMarekMPOLNW1971Zabrze
6StolarczykAleksandraKPOL10KM1986PawłowiceRUNTEAM PawłowiceZapłacono
7BiskupekKarolinaKPOL10KM1987ZabrzeZapłacono
8RodzochMonikaKPOL10KM1988ChorzówZapłacono
9WidawskaAgnieszkaKPOL5KM1977Tarnowskie GóryTG RUN TEAMZapłacono
10WidawskiSebastianMPOL5KM1975Tarnowskie GóryTG RUN TEAMZapłacono
11MazurekRenataKPOLNW1971ZajączkiniezrzeszonyZapłacono
12LisieckiGrzegorzMPOLNW1965Piekary ŚląskieZapłacono
13SkoniecznySebastianMPOLNW1978GliwiceBUKAteam
14SkoniecznaMagdalenaKPOLNW1978GliwiceBUKAteam
15JezusekPiotrMPOL5KM1980GliwiceZapłacono
16FusJuliaKPOL5KM1995Piekary ŚląskieLecymy Durś
17HajdaJustynaKPOL5KM1994Radzionków
18MichalskiJarosławMPOL5KM1984Tarnowskie GóryHETMAN TARNOWSKIE GÓRYZapłacono
19MadejczykTomaszMPOL5KM1980GliwiceInżynieria Biegania TeamZapłacono
20UlfikŁukaszMPOL10KM1979Strzelce OpolskieRATOWNIK MEDYCZNYXL
21MarkówMarekMPOL5KM1982ZabrzeXXLZapłacono
22TaisnerAleksandraKPOLNW1979Ruda ŚląskaEkipa na KijachZapłacono
23TaisnerTomaszMPOLNW1971Ruda ŚląskaEkipa na KijachZapłacono
24MichalskaEdytaKPOLNW1982Tarnowskie GóryHETMAN TARNOWSKIE GÓRYZapłacono
25BulińskiPrzemysławMPOL5KM1989BędzinAlchemist-Runner
26TarabułaŁukaszMPOL5KM1982ZabrzeZapłacono
27JaneckiJerzyMPOL5KM1990ZabrzeHusaria Race TeamZapłacono
28KupiecMonikaKPOL5KM1992ZabrzeHusaria Race TeamZapłacono
29GrzywnaGrzegorzMPOL5KM1992LubliniecWkb Meta LubliniecZapłacono
30KidalaTomaszMPOL10KM1978Tarnowskie GóryZapłacono
31KidalaJuliaKPOLDZ2010Tarnowskie GóryZapłacono
32KidalaDanielMPOLDZ2011Tarnowskie GóryZapłacono
33StolorzWojciechMPOL10KM1984ImielinZapłacono
34StrózikBarbaraKPOL10KM1998ZabrzeZapłacono
35PrenzenaPawełMPOL5KM1988ZabrzeZapłacono
36ŻydzikRafałMPOL5KM1982ZabrzeZapłacono
37SzojdaMałgorzataKPOL5KM-1KatowiceRun Ciach CiachZapłacono
38PaciuchDorotaKPOL5KM1983BytomRun Ciach CiachZapłacono
39GawlikJarosławMPOL5KM1989ZabrzeRun Ciach CiachZapłacono
40BagniewskiPotrMPOLNW1958ZabrzeZapłacono
41SłupianekSoniaKPOLNW1980KatowicePARKRUN KATOWICEZapłacono
42SłupianekPawełMPOLNW1979KatowiceLECYMY DURŚZapłacono
43GraetschSebastianMPOL5KM1985Ruda ŚląskaVattenfallZapłacono
44MichalskiRobertMPOL5KM1979Tarnowskie GóryHETMAN TARNOWSKIE GÓRYZapłacono
45MoskwaPrzemysławMPOL10KM1974TychyWkurw_TeamZapłacono
46HernasKamilMPOL10KM1983TychyTGB LAKE RUNNERSZapłacono
47RosińskaWirginiaKPOLNW1982GliwiceZapłacono
48BardoszMartynaKPOLNW1995ZabrzeNight RunnersZapłacono
49BardoszWiktorMPOLDZ2011ZabrzeZapłacono
50SmętAdamMPOLNW1997ZabrzeZapłacono
51SmętKatarzynaKPOLNW1966ZabrzeZapłacono
52BagniewskiMichałMPOLNW1984BytomZapłacono
53MajWitoldMPOL10KM1960Wręczyca WielkaOldboys TruskolasyZapłacono
54TyczyńskiRyszardMPOL5KM1976Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
55DelewskaDorotaKPOL5KM1970ZabrzeNight Runners
56MasztalskaJoannaKPOL10KM1998ZabrzeZapłacono
57MazurJakubMPOL5KM1995Dąbrowa GórniczaBENTELERZapłacono
58PiwowarczykNataliaKPOL5KM1989Dabrowa GórniczaBENTELERZapłacono
59KowalikArturMPOL10KM1980ZabrzeZapłacono
60KowalikBeataKPOL10KM1984ZabrzeZapłacono
61PodobaGrzegorzMPOL10KM1980GliwiceZapłacono
62WróblewskiMateuszMPOLDZ2010Tarnowskie Góry
63AdamczykMarcinMPOL5KM1976Dabrowa GórnicaZapłacono
64PrzepiórkaMaciejMPOL10KM1985Tarnowskie GóryZapłacono
65BorońTomekMPOLNW1978TychyRUNHOGS Tychy
66DelewskiDariuszMPOL5KM1970ZabrzeNight Runners
67OkoSebastianMPOL5KM1981ZabrzeOkoLZapłacono
68JanikowskiAdamMPOL10KM1985GliwiceAnica TeamZapłacono
69ZygmuntowiczPiotrMPOL10KM1979Czerwionka - LeszczynyAnica TeamZapłacono
70WójcikowskiMateuszMPOL10KM1990GliwiceAnica TeamZapłacono
71BieńkowskiPawełMPOL10KM1983Knurów
72PyrekMarekMPOLNW1984LaryszówTOROS DE ESPANA
73StellmachEwaKPOL10KM1969ZabrzeMZapłacono
74ZaklińskaKatarzynaKPOL5KM1976GliwiceTMTeam
75ProszowskaAleksandraKPOLNW1977Tarnowskie GóryZapłacono
76NychKamilMPOL10KM1991Zabrze
77KyciaMaciejMPOL5KM1988Katowice
78MellenSławomirMPOL5KM1986ZabrzeZapłacono
79MellenBarbaraKPOLDZ2012ZabrzeZapłacono
80StarostkaAnnaKPOLNW1973Ruda ŚląskaGryfne FrelkiZapłacono
81StarostkaBartoszMPOLDZ2009Ruda ŚląskaZapłacono
82WojtaniecBeataKPOLNW1967Ruda ŚląskaGryfne Frelki
83TkoczWitoldMPOL10KM1974MikołówZapłacono
84SchmidtRobertMPOL10KM1986ZabrzeZapłacono
85MalysaMarcinMPOL10KM2017ChorzowVegan runners
86KacprowskiFilipMPOL10KM1978TychyZapłacono
87UrbaniakPatrycjaKPOL5KM1985Ruda ŚląskaSZapłacono