maratonypolskiewikosszmianyzmiany

III Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – „Wira”

Miejsce i data imprezy: Bytom, 25 lutego 2018
Organizator: Stowarzyszenie Sportów Siłowych „Strefa Byków”
PATRONAT INSTYTUCJONALNY:
Pan Damian Bartyla – Prezydent Miasta Bytom
Patronat Medialny:
Ogólnopolski tygodnik Warszawska Gazeta
Lokalny tygodnik Życie Bytomskie

Regulamin: Regulamin biegu
Odbiorcą przelewów jest organizator Stowarzyszenie Sportów Siłowych „Strefa Byków”

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1WręczyckiŁukaszMPOL1989LubliniecZapłacono
2MichalikKonradMPOL1984CzestochowapioRUN team
3SzczypaRobertMPOL1978KatowiceKatowiceLZapłacono
4WoźniakGrzegorzMPOL1987BytomŚLĘZAK TEAMS
5MarszałekAngelikaKPOL1989ZabrzeWIOLA & ANGELA TEAM ZABRZE
6OlejnikTomaszMPOL1990BytomMZapłacono
7OkońZdzisławMPOL1950KnurówLZapłacono
8OkońMonikaKPOL1978KnurówMZapłacono
9BiałasAndrzejMPOL1970BytomOPEL ACTIVE TEAMZapłacono
10SzadkowskiMarekMPOL1977BytomniezrzeszonyLZapłacono
11ChaładynSławekMPOL1983TrębaczewDąbrowskiTeamLZapłacono
12KliszewskiDariuszMPOL1965CzęstochowaXL
13BrzezinaElżbietaKPOL1981BytomZabieganych rozbarkL
14BiałasAnnaKPOL1974BytomMZapłacono
15WojciechowskaAnnaKPOL1977BytomLZapłacono
16BrzezinaAnnaKPOL1987BytomSZapłacono
17CygońKrzysztofMPOL1984BytomL
18SiwyJustynaKPOL1988Tarnowskie GóryS
19WodarzBernadetaKPOL1969BytomSZapłacono
20HałaśMarcinMPOL1968BytomŻycie BytomskieL
21KęsyDawidMPOL1983BytomLZapłacono
22CzyżewskaAgnieszkaKPOL1982CzęstochowaKomenda Powiatowa Policji w Lublińcu/NGB Kłobuck
23DragonMirosławMPOL1965Tarnowskie GóryLZapłacono
24SzwedAnnaKPOL1981BytomMiechowicka Grupa BiegowaL
25KędzioraŁukaszMPOL1990RadzionkówM
26RunnerAlekMPOL1988MikołówXL
27SterczewskiMarcinMPOL1981PyskowiceOpel Active TeamL
28WitczakAdamMPOL1984PyskowiceL
29CzernachowskiMarekMPOL1970Tarnowskie GoryVeolia PołudnieL
30HebdaPatrykMPOL1993BytomS
31MiśKatarzynaKPOL1981RadzionkówCidry LotajomS
32KolebaArturMPOL1971BytomXLZapłacono
33KolebaArturMPOL2000BytomLZapłacono
34SaganKrzysztofMPOL1986BytomTrampki z WonglaLZapłacono
35CiemkaMarcinMPOL1985Piekary ŚląskieLatające SedesyMZapłacono
36HańczurJanMPOL1961Bytom-StroszekMiechowicka Grupa BiegowaZapłacono
37PolanskiMaciejMPOL1988BytomL
38WojtasińskiRobertMPOL1978BytomMiechowicka Grupa BiegowaXLZapłacono
39FrankiMarcinMPOL1981Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
40BochenekKatarzynaKPOL1976BytomLZapłacono
41WoźnicaŁukaszMPOL1982BytomL
42SzołtysikBarbaraKPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
43AndraczekTomaszMPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
44DzikiMarekMPOL1980RogoźnikFARMAbrain runLZapłacono
45KorusMarcinMPOL1984Łaziska GórneMZapłacono
46BieszczadDawidMPOL2000ŚwiętochłowiceSekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA ŚWIĘTOCHŁOWICEMZapłacono
47NowakSebastianMPOL1977BytomMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
48SobczykMonikaKPOL1986BytomTrampki z WonglaS
49GostkowskaAgataKPOL1993BytomSzturmS
50SobczykDamianMPOL1985BytomTrampki z WonglaM
51BąkLechMPOL1985BytomXL
52MajdaWojciechMPOL1983BytomM
53WodzisławskaAleksandraKPOL1994BytomKlubowicze bez klubuLZapłacono
54DomanRadosławMPOL1972Katowicenie dotyczyM
55ZająćIwonaKPOL1977BytomXSZapłacono
56ŻurekTomaszMPOL1980Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
57BronowskiDariuszMPOL1977BytomSzombierki Dream TeamLZapłacono
58OlejnikPiotrMPOL1986OpoleOdra OpoleXLZapłacono
59ZwolskiDymitrMPOL1983KnurowDima teamM
60PukoczRafałMPOL1982Łaziska GórneMZapłacono
61SiejaZbyszekMPOL1965Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
62NosalKarolinaKPOL1998BytomŻycie BytomskieL
63StasikKrzysztofMPOL1978RadzionkówLOGTECH SPORT TEAM RADZIONKÓWLZapłacono
64DrapałaBartłomiejMPOL1973Gliwicenie dotyczyXXL
65SkrzypekŁukaszMPOL1987BytomL
66MaćkowiakMarzenaKPOL1978BytomWellness By OriflameMZapłacono
67ŚwiderTomaszMPOL1975BytomAmatorL
68ZiołkowskaBarbaraKPOL1979ŚwiętochłowiceAmatorL
69Błońska-PolakEwaKPOL1978Tarnowskie GóryBTM RunnersSZapłacono
70SzafarzSabinaKPOL1983Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
71DombrowskaRenataKPOL1982BytomBTM RunnersS
72RolaSławomirMPOL1979BytomBTM RunnersM
73KuczykSzymonMPOL1977Siemianowice ŚląskieCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMM
74PrzybyłaKatarzynaKPOL1978Bytomnie dotyczyMZapłacono
75WęgorekPiotrMPOL1980BytomBTM RunnersL
76PyzikRobertMPOL1975SosnowiecXL
77BiełanowiczAgnieszkaKPOL1974SosnowiecM
78KuczborskiRadosławMPOL1980BytomBiegamy z SercemM
79PiwowarskiPawełMPOL1978BytomMZapłacono
80KapelaMariuszMPOL1977BytomCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMM
81HrycajMarcinMPOL1977OpoleOdra OpoleL
82ŁabaMirosławMPOL1978Bytomnie dotyczyLZapłacono
83RydzkowskaMichalinaKPOL1983KaletyM
84ŻerkoEdwardMPOL1978Tarnowskie GóryL
85JagielaRafałMPOL1982OpoleKubuś TeamMZapłacono
86JoannaJagielaKPOL1981OpoleKubuś TeamXS
87WierzbickiJacekMPOL1983BytomAks ChorzówL
88SchulzDawidMPOL1979KatowiceAmatorLZapłacono
89MąderRobertMPOL1980BytomMiechowicka Grupa BiegowaXXL
90GrępkaKlaudiaKPOL1991BytomS
91DomaradzkiAleksanderMPOL1975BytomXL
92BożekArturMPOL1985BytomCidry LotajomMZapłacono
93KulakAnetaKPOL1992ZabrzeTrampki z WonglaS
94BiernackiMichałMPOL1999Bytom-M
95WaniekTomaszMPOL1974BytomSzombierkiXLZapłacono
96WoznickiLukaszMPOL1984BytomPGDL
97NadolskiPiotrMPOL1993RadzionkówLZapłacono
98JeleńPiotrMPOL1958BytomS
99KojPiotrMPOL1962BytomM
100SojkaMaciejMPOL1979Siemianowice Śląskie-XXLZapłacono
Strona 1 z 5