maratonypolskiewikosszmianyzmiany

III Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – „Wira”

Miejsce i data imprezy: Bytom, 25 lutego 2018
Organizator: Stowarzyszenie Sportów Siłowych „Strefa Byków”
PATRONAT INSTYTUCJONALNY:
Pan Damian Bartyla – Prezydent Miasta Bytom
Patronat Medialny:
Ogólnopolski tygodnik Warszawska Gazeta
Lokalny tygodnik Życie Bytomskie

Regulamin: Regulamin biegu
Odbiorcą przelewów jest organizator Stowarzyszenie Sportów Siłowych „Strefa Byków”

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 8
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1WręczyckiŁukaszMPOL1989LubliniecZapłacono
2MichalikKonradMPOL1984CzestochowapioRUN team
3SzczypaRobertMPOL1978KatowiceKatowiceLZapłacono
4WoźniakGrzegorzMPOL1987BytomŚLĘZAK TEAMS
5MarszałekAngelikaKPOL1989ZabrzeWIOLA & ANGELA TEAM ZABRZEXLZapłacono
6OlejnikTomaszMPOL1990BytomMZapłacono
7OkońZdzisławMPOL1950KnurówLZapłacono
8OkońMonikaKPOL1978KnurówMZapłacono
9BiałasAndrzejMPOL1970BytomOPEL ACTIVE TEAMZapłacono
10SzadkowskiMarekMPOL1977BytomniezrzeszonyLZapłacono
11ChaładynSławekMPOL1983TrębaczewDąbrowskiTeamLZapłacono
12KliszewskiDariuszMPOL1965CzęstochowaXLZapłacono
13BrzezinaElżbietaKPOL1981BytomZabieganych rozbarkL
14BiałasAnnaKPOL1974BytomMZapłacono
15WojciechowskaAnnaKPOL1977BytomLZapłacono
16BrzezinaAnnaKPOL1987BytomSZapłacono
17CygońKrzysztofMPOL1984BytomLZapłacono
18SiwyJustynaKPOL1988Tarnowskie GórySZapłacono
19WodarzBernadetaKPOL1969BytomSZapłacono
20HałaśMarcinMPOL1968BytomŻycie BytomskieLZapłacono
21KęsyDawidMPOL1983BytomLZapłacono
22CzyżewskaAgnieszkaKPOL1982CzęstochowaKomenda Powiatowa Policji w Lublińcu/NGB KłobuckXS
23DragonMirosławMPOL1965Tarnowskie GóryLZapłacono
24SzwedAnnaKPOL1981BytomMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
25KędzioraŁukaszMPOL1990RadzionkówMZapłacono
26RunnerAlekMPOL1988MikołówXLZapłacono
27SterczewskiMarcinMPOL1981PyskowiceOpel Active TeamLZapłacono
28WitczakAdamMPOL1984PyskowiceLZapłacono
29CzernachowskiMarekMPOL1970Tarnowskie GoryVeolia PołudnieL
30HebdaPatrykMPOL1993BytomS
31MiśKatarzynaKPOL1981RadzionkówCidry LotajomSZapłacono
32KolebaArturMPOL1971BytomXLZapłacono
33KolebaArturMPOL2000BytomLZapłacono
34SaganKrzysztofMPOL1986BytomTrampki z WonglaLZapłacono
35CiemkaMarcinMPOL1985Piekary ŚląskieLatające SedesyMZapłacono
36HańczurJanMPOL1961Bytom-StroszekMiechowicka Grupa BiegowaZapłacono
37PolanskiMaciejMPOL1988BytomLZapłacono
38WojtasińskiRobertMPOL1978BytomMiechowicka Grupa BiegowaXLZapłacono
39FrankiMarcinMPOL1981Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
40BochenekKatarzynaKPOL1976BytomLZapłacono
41WoźnicaŁukaszMPOL1982BytomLZapłacono
42SzołtysikBarbaraKPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
43AndraczekTomaszMPOL1986Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
44DzikiMarekMPOL1980RogoźnikFARMAbrain runLZapłacono
45KorusMarcinMPOL1984Łaziska GórneMZapłacono
46BieszczadDawidMPOL2000ŚwiętochłowiceSekcja Morsowania i Lodowego Pływania TERMOKLINA ŚWIĘTOCHŁOWICEMZapłacono
47NowakSebastianMPOL1977BytomMiechowicka Grupa BiegowaLZapłacono
48SobczykMonikaKPOL1986BytomTrampki z WonglaS
49GostkowskaAgataKPOL1993BytomSzturmS
50SobczykDamianMPOL1985BytomTrampki z WonglaM
51BąkLechMPOL1985BytomXLZapłacono
52MajdaWojciechMPOL1983BytomM
53WodzisławskaAleksandraKPOL1994BytomKlubowicze bez klubuLZapłacono
54DomanRadosławMPOL1972Katowicenie dotyczyMZapłacono
55ZająćIwonaKPOL1977BytomXSZapłacono
56ŻurekTomaszMPOL1980Piekary ŚląskieLecymy DurśLZapłacono
57BronowskiDariuszMPOL1977BytomSzombierki Dream TeamLZapłacono
58OlejnikPiotrMPOL1986OpoleOdra OpoleXLZapłacono
59ZwolskiDymitrMPOL1983KnurowDima teamM
60PukoczRafałMPOL1982Łaziska GórneMZapłacono
61SiejaZbyszekMPOL1965Piekary ŚlLecymy DurśLZapłacono
62NosalKarolinaKPOL1998BytomŻycie BytomskieL
63StasikKrzysztofMPOL1978RadzionkówLOGTECH SPORT TEAM RADZIONKÓWLZapłacono
64DrapałaBartłomiejMPOL1973Gliwicenie dotyczyXXLZapłacono
65SkrzypekŁukaszMPOL1987BytomMZapłacono
66MaćkowiakMarzenaKPOL1978BytomWellness By OriflameMZapłacono
67ŚwiderTomaszMPOL1975BytomAmatorLZapłacono
68ZiołkowskaBarbaraKPOL1979ŚwiętochłowiceAmatorLZapłacono
69Błońska-PolakEwaKPOL1978Tarnowskie GóryBTM RunnersSZapłacono
70SzafarzSabinaKPOL1983Piekary ŚląskieLecymy DurśMZapłacono
71DombrowskaRenataKPOL1982BytomBTM RunnersSZapłacono
72RolaSławomirMPOL1979BytomBTM RunnersMZapłacono
73KuczykSzymonMPOL1977Siemianowice ŚląskieCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMM
74PrzybyłaKatarzynaKPOL1978Bytomnie dotyczyMZapłacono
75WęgorekPiotrMPOL1980BytomBTM RunnersLZapłacono
76PyzikRobertMPOL1975SosnowiecXL
77BiełanowiczAgnieszkaKPOL1974SosnowiecM
78KuczborskiRadosławMPOL1980BytomBiegamy z SercemMZapłacono
79PiwowarskiPawełMPOL1978BytomMZapłacono
80KapelaMariuszMPOL1977BytomCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMMZapłacono
81HrycajMarcinMPOL1977OpoleOdra OpoleLZapłacono
82ŁabaMirosławMPOL1978Bytomnie dotyczyLZapłacono
83RydzkowskaMichalinaKPOL1983KaletyMZapłacono
84ŻerkoEdwardMPOL1978Tarnowskie GóryLZapłacono
85JagielaRafałMPOL1982OpoleKubuś TeamMZapłacono
86JagielaJoannaKPOL1981OpoleKubuś TeamXSZapłacono
87WierzbickiJacekMPOL1983BytomAks ChorzówLZapłacono
88SchulzDawidMPOL1979KatowiceAmatorLZapłacono
89MąderRobertMPOL1980BytomMiechowicka Grupa BiegowaXXL
90GrępkaKlaudiaKPOL1991BytomS
91DomaradzkiAleksanderMPOL1975BytomXL
92BożekArturMPOL1985BytomCidry LotajomMZapłacono
93KulakAnetaKPOL1992ZabrzeTrampki z WonglaSZapłacono
94BiernackiMichałMPOL1999Bytom-M
95WaniekTomaszMPOL1974BytomSzombierkiXLZapłacono
96WoznickiLukaszMPOL1984BytomPGDLZapłacono
97NadolskiPiotrMPOL1993RadzionkówLZapłacono
98JeleńPiotrMPOL1958BytomSZapłacono
99KojPiotrMPOL1962BytomMZapłacono
100SojkaMaciejMPOL1979Siemianowice Śląskie-XXLZapłacono
Strona 1 z 8