maratonypolskiewikosszmianyzmiany

5-tka z espresso italiano przy 5.Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim

5-tka z espresso italiano przy 5.Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim
Miejsce i data imprezy: Chełm, 27 maja 2018
Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych,
Chełm Biega, Chełmska Grupa Rowerowa,
Sportowy Wolontariat Dziecięcy CEMEX - ZSO nr 1 w Chełmie (koordynator Wolontariatu i Projektu Katarzyna Janicka).

PATRONATY
Marszałek Województwa Lubelskiego,
Prezydent Miasta Chełm,
Wójt Gminy Chełm,

PARTNERZY
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie,
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SosnowskiJarekMPOL1984Lubinlubelskibiegacz.pl TEAMSZapłacono
2SabaMałgorzataKPOLN1993LublinLubelskie Stowarzyszenie BiegoweMZapłacono
3KorkoszKamilaKPOL1986Chełm
4SzewczakElżbietaKPOL1973ChełmL
5PrucnalAgnieszkaKPOL1977ZamieścieMZapłacono
6WawruszakMarlenaKPOL1992RejowiecSZapłacono
7KusiakKarolinaKPOL1988RejowiecSZapłacono
8NowosadNataliaKPOL1986ChełmMZapłacono
9WojciechowskaAgataKPOL1990ChełmChełm BiegaMZapłacono
10NowosadMonikaKPOL1987ChełmChełm BiegaM
11StawiarskiRyszardMPOLN1957ChełmChełm BiegaXL
12RybczyńskaKatarzynaKPOL1983ChełmLZapłacono
13RyżyńskaAgnieszkaKPOL1976ChełmSZapłacono
14MatwiejczukWiolettaKPOL1972Wierzbica-OsiedleBiegamy dzisiajMZapłacono
15RyżyńskiTomaszMPOL1976ChełmLZapłacono
16BlicharzAgataKPOL1976ChełmSZapłacono
17KlajnertAleksandraKPOL1991ChełmLZapłacono
18WojtalikGrzegorzMPOL1953ChełmLZapłacono
19PikorAgataKPOL1974ZamośćWOT-2LBOT/25 BLP ZAMOŚĆSZapłacono
20KowalczukMartaKPOL1980ChełmChełmskie MorsyL
21JaniszewskaJagodaKPOL1984ChełmJutro jedziemy w BieszczadyL
22RutkowskaNataliaKPOL1990KrasneMZapłacono
23SkibińskiWaldemarMPOL1947ChełmM
24MarkiewiczJózefMPOL1979OkszówL
25LewickaAnnaKPOL1994HrubieszówMZapłacono
26BoguszDariuszMPOL1983Siennica RóżanaLZapłacono
27EchtaRadosławMPOL2000ChełmZielone ZaciszeS
28ŻołędziewskiDariuszMPOL1978ChełmChełmMZapłacono
29HerkaTomaszMPOL1980ChełmChełmLZapłacono
30JędruszczakRadosławMPOL1990Pielaki 36AChełmM
31KapkinWojciechMPOLN1986ChełmRozbujane BetoniaryL
32WronkaGrzegorzMPOL1977UherUher The BestL
33MuzykaMariuszMPOL1977BiałopoleLZapłacono
34DudekAdrianMPOL1994Chełm1 batalion zmechanizowanyMZapłacono
35LandmanKatarzynaKPOL1982ChełmCrossfitter Box ChełmMZapłacono
36NikończukIzabelaKPOL1992Radzyń PodlaskiMZapłacono
37ŚmigielskiŁukaszMPOL1987Wierzbica1 batalion zmechanizowanyXLZapłacono
38HryszkoAdrianaKPOL1977Strupin MałyCrossfitter Box ChełmSZapłacono
39HryszkoBartoszMPOL1979Strupin MałyCrossfitter Box ChełmMZapłacono
40DziaduszyńskaAnnaKPOL1982ChełmSZapłacono
41BuchmanMagdalenaKPOL1984WłodawaWŁODAWA BIEGA/SP3 WłodawaSZapłacono
42Krępacka-GłowniaMonikaKPOL1978ChelmSZapłacono
43KozyraHelenaKPOL1980WierzbicaBrak klubuXLZapłacono
44DudziakDariuszMPOL1977PokrówkaChełm BiegaL
45SamekDawidMPOL2001HorodyszczeSportowy CzarnieckiLZapłacono
46ŁośŁukaszMPOL1983ChełmChełm BiegaMZapłacono
47ŁobaczukMariuszMPOL1975ChełmChełm BiegaLZapłacono
48PruszkowskaKatarzynaKPOL1976ChełmChełm BiegaSZapłacono
49ŻmijskaUrszulaKPOL2001ChełmMZapłacono
50MateraAnnaKPOL1990ChełmSZapłacono
51DudziakAgnieszkaKPOL1978PokrówkaM
52KosiorekKatarzynaKPOL1987Strupin MałyCrossfitter Box ChełmS
53ZarczukAnnaKPOL1977ChełmSZapłacono
54KierepkaKrystianMPOL1993Świdniklubelskibiegacz.pl TEAMSZapłacono
55DadasRobertMPOL1980ChełmL
56DadasRobertMPOL1980ChełmL
57BarańskaIzabelaKPOL1984ChełmM
58PopielnickaDorotaKPOL1986RejowiecSZapłacono
59BuczekMaciejMPOL1979OpoleBuczek TeamM
60BrachBarbaraKPOL1980ChełmSZapłacono
61SzurchajAlicjaKPOL1984ChełmSZapłacono
62PetrukMarcinMPOL1989ChełmClipeus Arma / Super Tydzień ChełmskiL