maratonypolskiewikosszmianyzmiany

IV Dzień Kobiet w Koszwicach

IV Dzień Kobiet w Koszwicach
Miejsce i data imprezy: Koszwice, 11 marca 2018
Organizator: START KOSZWICE
Partnerzy:
Gmina Pawonków, Honorowy patronat Wójta Gminy Pana Henryka Swobody, 
Powiat Lubliniecki, Honorowy patronat Starosty Powiatu Pana Joachima Smyły, 
Nadleśnictwo Lubliniec, Honorowy patronat Nadleśniczego Pana Zbigniewa Znojka,
Portal www.chodzezkijami.pl,
Dziennik Zachodni, 
Gazeta Lubliniecka.
Regulamin: Regulamin biegu

Dyrektor biegu: Mateusz Wrzyciel tel: 791 508 737, 34 3534 352

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1WrzycielMateuszMPOLBIEGKoszwiceSTART Koszwice
2PrzyrowskaJoannaKPOLBIEGStrzebiń
3GlancDorotaKPOLBIEGStrzebiń
4SłupianekSoniaKPOLNWKatowiceparkrun Katowice
5MichałowskiPiotrMPOLBIEGLubliniecSW
6IwanejkoIzabelaKPOLBIEGKędzierzyn Koźleonkomama
7SalaAndrzejMPOLNWKojszówkaPodbabiogorskie Nordic Walking
8WylezolIzabelaKPOLNWŁagiewniki MałeBez klubu
9Serzysko-WieczorekBernadetaKPOLBIEGCiasnaMafia Team Lubliniec
10WylezolTomaszMPOLNWŁagiewniki MałeBez klubu
11ŚwitalskaBeataKPOLNWPrzystajńZapłacono
12SłupianekPawełMPOLNWKatowiceLecymy durś
13NolbertAnetaKPOLNWWieluń
14FlorekJuliaKPOLNWLubliniec
15OsadnikAnnaKPOLBIEGLisów
16SolarzKrystynsKPOLNWStrzelce OpolskieChodzezkijami
17SolarzBogusławMPOLNWStrzelce OpolskieChodzezkijami
18MichalskaBeataKPOLNWTarnowskie GóryBez klubu
19MłynarczykEdytaKPOLBIEGRudnikiFalstart Rudniki
20MłynarczykAgnieszkaKPOLBIEGRudniki
21PawełczakMateuszMPOLBIEGZłochowiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
22NogaBarbaraKPOLBIEGWilkowieckoKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
23SkopowskaKlaudiaKPOLBIEGTarnowskie GórySrebrne Miasto TG
24SiwczykGrażynaKPOLNWPiekary ŚląskieLecymy durśZapłacono
25KowalczykKatarzynaKPOLBIEGStrzelce OpolskieBiegacze Mała Pana Zawadzkie
26CzaickaAgnieszkaKPOLNWTarnowskie GóryTarnogórskie lazegi
27KowalczykWojciechMPOLBIEGZawadzkieBiegacze Mała Pana Zawadzkie
28Klinke-OsadnikAnetaKPOLBIEGZąbkowice ŚląskieAby do Mety
29MrowiecMariaKPOLNWBytomStadion Śląski
30NolbertDorotaKPOLNWBlachownia
31MuellerHelenaKPOLNWPiekary SlaskieLecymy durś
32RozmusMarzenaKPOLBIEGBojszowy NoweŚwierczyniec RunningZapłacono
33JajszczokJolantaKPOLNWPiekary ŚląskieLecymy durś
34MalinowskaKatarzynaKPOLNWPiekary ŚląskieLecymy durśZapłacono
35Pochopin-JasińskaDorotaKPOLNWLubliniec
36WilkGrażynaKPOLNWPiekary ŚlLecymy Durś
37ZielinskaGrażynaKPOLNWDobieszowiceBobry WalkingZapłacono
38ZydekEwaKPOLNWDobieszowiceBobry Walking
39ŚlęzakMartaKPOLBIEGOpoleZapłacono
40SrokaMałgorzataKPOLNWTwardowiceBobry WalkingZapłacono
41WręczyckiŁukaszMPOLBIEGLubliniec5 Pułk Chemiczny
42MorcinekMagdalenaKPOLBIEGKoszęcinJAM
43TokarzJoannaKPOLNWPiekary ŚląskieLecymy durś
44OsakMałgorzataKPOLBIEGZawadzkie
45AdamczykAnnaKPOLBIEGKoszęcin
46GlancJanMPOLBIEGStrzebińJAM
47HajdukFranciszekMPOLNWTarnowskie GórySieChodzi
48WozińskaJolantaKPOLNWTarnowskie GórySieChodzi
49TiahnybokPawełMPOLBIEGKaletySocios Silesia
50JanoszkaIrenaKPOLNWRadzionkówCidry LotajomZapłacono
51PtakTomaszMPOLBIEGWąsosz GórnyNGB Kłobuck
52PtakEwaKPOLBIEGWąsosz Górny
53WierachowskaZofiaKPOLNWKatowiceBobry WalkingZapłacono
54KoszuckaBarbaraKPOLNWDobieszowiceBobry WalkingZapłacono
55WręczyckaMonikaKPOLNWLubliniec
56JerzyŁączykMPOLNWCzeladź
57ŁączykBarbaraKPOLNWCzeladź
58ŁączykJerzyMPOLNWCzeladź
59HaukeIwonaKPOLNWSiemoniaBobry Walking
60BlautAgataKPOLBIEGBoroweBez klubu
61SzelkowskaJolantaKPOLNWPiekary Śląskie
62DominKrystynaKPOLNWSiemianowiceMK TAEM
63KalagaHalinaKPOLNWBytom
64StillerKarolMPOLNWCzęstochowaKING&QUEEN
65Giza-DubikJolantaKPOLNWMyszkówKijomaniacy
66KobielaDariaKPOLNWCzęstochowaKING&QUEEN
67WodarczykMarcinMPOLBIEGPoczołków
68ZiębaJuliaKPOLNWKatowiceStadion Sląski
69BadeńskaJoannaKPOLNWMyszkówKijomaniacy
70WierciochTomaszMPOLBIEGKędzierzyn-Koźle
71PradelokJerzyMPOLBIEGTworógGibke GizdyZapłacono
72PradelokDawidMPOLBIEGTworógGibke Gizdy
73CzyżewskaAgnieszkaKPOLBIEGCzęstochowaNGB Kłobuck
74Ganiecka-MaciukHelenaKPOLNWOdessaStadion Sląski
75TamiolaGrażynaKPOLNWKatowiceStadion Śląski
76KowalczykBożenaKPOLBIEGKoszwice
77KowalczykJózefMPOLBIEGKoszwice
78GrabowskaAnnaKPOLNWBytomBobry Walking
79Rosak-SzyrockaJoannaKPOLBIEGCzęstochowaZapłacono
80PopielaMartaKPOLBIEGStrzelce OpolskieStrzelce Opolskie
81SobieszczańskaAgnieszkaKPOLBIEGPrudnikDyczuś Team
82DyczekBarbaraKPOLBIEGZdzieszowiceDyczuś Team
83ŻółtańskiKrzysztofMPOLBIEGKochanowice
84WłochowiczOlgaKPOLNWPiekary ŚląskieLecymy durś
85SzabagaTeodoraKPOLNWKatowiceStadion Sląski
86SikoraMariuszMPOLBIEGTarnowskie GóryGoggle Pro Active Eyewear Team
87SikoraJoannaKPOLNWTarnowskie Góry
88BłaszczykSebastianMPOLBIEGZawadzkieAntonteam
89BeniszWojciechMPOLBIEGTarnowskie GóryBRT/ Srebrne Miasto TG
90TeresińskaJolantaKPOLNWCzęstochowabbl
91SłotaKarolMPOLBIEGLubliniecLubliniecki klub Oyama KarateZapłacono
92PędziwiatrRobertMPOLBIEGBlachowniaNaturalnie BlachowniaZapłacono
93MadejAnnaKPOLBIEGBojszowy NoweŚwierczyniec RunningZapłacono
94CywińskaElżbietaKPOLBIEGŚwierczycniecŚwierczyniec RunningZapłacono
95ZiębaAleksanderMPOLBIEGStrzyżowiceGmina Psary
96BielecAlinaKPOLBIEGBojszowyŚwierczyniec Running
97SzypułaBarbaraKPOLBIEGŚwierczyniecŚwierczyniec RunningZapłacono
98KnetkiKatarzynaKPOLBIEGRudnikiFalstart RudnikiZapłacono
99SzczesnyMateuszMPOLBIEGLubliniecLubliniecki klub Oyama Karate
100SmollMariolaKPOLBIEGKrupski Młyn
Strona 1 z 3