maratonypolskiewikosszmianyzmiany

IV Bieg Przełajowy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, „Czarno to widzę” czyli Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem

IV Bieg Przełajowy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, „Czarno to widzę” czyli Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem
Miejsce i data imprezy: Czarne, 20 stycznia 2018
Organizator: • Urząd Miasta i Gminy w Czarnem;
• Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnem;
• 52 batalion remontowy w Czarnem;
• Zakład Karny w Czarnem;
• Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps.Inka w Czarnem;
• UKS Champion Czarne;
• Nadleśnictwo Czarnobór;
• Czarneńskie Centrum Kultury;
• Dom Kultury w Czarnem;
• Zawodnicy Wojskowego Klubu Biegacza „Meta” Lubliniec.

Patronat medialny: Polska Zbrojna, Radio Weekend FM z Chojnic; TV Czarne.
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1MichalskiAdrianMPOLOPEN1994WarszawaSzkoła Główna Służby PożarniczejZapłacono
2KuzanSlawekMPOLOPEN1989CzarneZk CzarneZapłacono
3KozłowskiWitoldMPOLOPEN1981WarszawaWarszawa - BemowoZapłacono
4WręczyckiŁukaszMPOLOPEN1989Lubliniec5 Pułk Chemiczny Tarnowskie GóryZapłacono
5SzarekPawełMPOLOPEN1984Ustka7 Brygada Obrony WybrzeżaZapłacono
6LierszWłodzimierzMPOLOPEN1984StargardZapłacono
7TorzewskiRomanMPOLOPEN1971BoniewoZapłacono
8PecWiolaKPOLOPEN1984SzczecinCALYPSO RUNNERS TEAMZapłacono
9KwiatkowskiAleksanderMPOLOPEN1962ŁowiczIPA KATOWICE VI ; PCCZapłacono
10BiełuńskiSebastianMPOLOPEN1977WrocławKMP WROCŁAWZapłacono
11SzpirMaciejMPOLOPEN1984PoznańKP Poznań Wilda w PoznaniuZapłacono
12SzewczykMagdalenaKPOLOPEN1983SzczecinWieczorne Bieganie w SzczecinieZapłacono
13PeloArturMPOLOPEN1978Starnice7 Brygada Obrony Wybrzeża
14NapióraMichałMPOLOPEN1990Okup MałyOSP OkupZapłacono
15PerzanowskiJaroslawMPOLOPEN1988Czarne8 Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyZapłacono
16WłodarczykTeresaKPOLOPEN1967ToruńSPCZapłacono
17Kubara-GrabskaKarinaKPOLOPEN1978RadomKWP Radom
18WojciechowskiAdrianMPOLOPEN1989Koszalin8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy
19PardoMariuszMPOLOPEN1979Rostki 4315 Giżycka Brygada Zmechanizowana
20RemiszewskiPawełMPOLOPEN1983ŁomżaAkademia Sportu Medyk
21KullingKrystianMPOLOPEN1981GdyniaBiegowi Wariaci
22WójcikWiesławMPOLOPEN1972CzłuchówKomenda Powiatowa Policji w CzłuchowieZapłacono
23PieczekAleksandraKPOLOPEN1980SzczecinWieczorne Bieganie w SzczecinieZapłacono
24ŁuczkiewiczMaciejMPOLOPEN1980WarszawaLegia Warszawa Sekcja JudoZapłacono
25KlekowskiBartoszMPOLOPEN1989MakowiskaKlub Biegacza WartaZapłacono
26GigońRobertMPOLOPEN1992Oświęcim6 Batalion Logistyczny KrakówZapłacono
27RazimMateuszMPOLOPEN1989Stary Uajzd6 batalion powietrznodesantowyZapłacono
28NikonowiczEwaKPOLOPEN1980Lipowo15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaZapłacono
29OrłowskiJakubMPOLOPEN1984LegionowoKomenda Stołeczna PolicjiZapłacono
30SygutEliaszMPOLOPEN1994IłżaWyższa Szkoła Policji w SzczytnieZapłacono
31DereńGrzegorzMPOLOPEN1976Świdwin21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOZapłacono
32StaniszewskiMateuszMPOLOPEN1987GnieznoJW 3293Zapłacono
33KryskeBartoszMPOLOPEN1985Białe BłotaJW 2980 Braniewo
34GrubeBartoszMPOLOPEN1986GdyniaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
35PyrekKrzysztofMPOLOPEN1980Wałcz1 RBLogZapłacono
36KitłowskiMarcinMPOLOPEN1982CzarneZk CzarneZapłacono
37SzmigielJakubMPOLOPEN1992TuszynWyższa Szkoła Policji w SzczytnieZapłacono
38FilipekMarcinMPOLOPEN1983Raduń12 Brygada Zmechanizowana/DASZapłacono
39KaziówMateuszMPOLOPEN1994Bogaczów4 Zielonogórski Pułk PrzeciwlotniczyZapłacono
40PerkaMichałMPOLOPEN1997PrószkówAkademia Wojsk Lądowych WrocławZapłacono
41GórskaKarolinaKPOLOPEN1996CiechanówWyższa Szkoła Policji w SzczytnieZapłacono
42SawkaPawełMPOLOPEN1989Choszczno12 Brygada Zmechanizowana/DASZapłacono
43KrasińskiWitoldMPOLOPEN1973Koszalin8 Koszaliński Pułk PrzeciwlotniczyZapłacono
44ZnamiecMarcinMPOLOPEN, MPSM1977WarszawaKSPZapłacono
45AmbroziakDawidMPOLOPEN1993PruszkówKPP PruszkówZapłacono
46SzałyńskiŁukaszMPOLOPEN1988Białystok18 Pułk Rozpoznawczy BiałystokZapłacono
47OlfierElżbietaKPOLOPEN1987Sucha Wieś15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
48MichalakNataliaKPOLOPEN1994SzczytnoWyższa Szkoła Policji w SzczytnieZapłacono
49JadeszkoMichałMPOLOPEN1994SzczytnoWyższa Szkoła Policji w Szczytnie
50GarbarczykDanielMPOLOPEN1992Zduńska Wola1 Batalion Kawalerii PowietrznejZapłacono
51KurendaAndrzejMPOLOPEN1983Radom4. Skrzydło Lotnictwa SzkolnegoZapłacono
52WielowiejskaDagmaraKPOLOPEN1980Orzysz15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
53WiśniewskiWłodzimierzMPOLOPEN1961ToruńSPCZapłacono
54BąkAndrzejMPOLOPEN1972JózefowoSPCZapłacono
55GuzowskiDenisMPOLOPEN1995SzczytnoWyższa Szkoła Policji w SzczytnieZapłacono
56PietrzyckiAndrzejMPOLOPEN1954SlupskniezrzeszonyZapłacono
57WawrzyniakMichałMPOLOPEN1977WydrzynówKlub Biegacza Warta
58MruszczykJacekMPOLOPEN1976MakowiskaKlub Biegacza Warta
59SemeniukAndrijMPOLOPEN1978WarszawaWkurwy_teamZapłacono
60KuśmierekMichałMPOLOPEN1988Gzin1 Batalion Kawalerii PowietrznejZapłacono
61NowakSebastianMPOLOPEN1991Solec KujawskiNadwiślański Oddział Straży GranicznejZapłacono
62FedorczykRafałMPOLOPEN1994WyszkówSzkoła Główna Służby PożarniczejZapłacono
63SzopińskiTomaszMPOLOPEN1983DarłowoJW 3672 (CPSP Ustka)Zapłacono
64TuskPawełMPOLOPEN1990GdyniaAkademia Marynarki WojennejZapłacono
65JóskowskiBogdanMPOLOPEN1970HelRCI GDYNIAZapłacono
66JaszczukMichałMPOLOPEN1990Piecki15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
67PieśkiewiczMateuszMPOLOPEN1997TurekWojskowa Akademia Techniczna
68SzemberskiSzymonMPOLOPEN1981GdańskKWP GdańskZapłacono
69KujawaAlinaKPOLOPEN1971GdańskZapłacono
70TomczakGrzegorzMPOLOPEN1974BiałystokWyższa Szkoła Policji w SzczytnieZapłacono
71LewandowskiTomaszMPOLOPEN1974GdańskZapłacono
72RadomskaKarolinaKPOLOPEN1982KaliszPKB KMP KALISZZapłacono
73SutkowskaKatarzynaKPOLOPEN1982Kętrzyn15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaZapłacono
74WilkStanisławMPOLOPEN1997WarszawaSzkoła Główna Służby Pożarniczej
75KołakowskiDariuszMPOLOPEN1972Świdwin21. Baza Lotnictwa Taktycznego
76DomaradzkiDanielMPOLOPEN1991StrzegomKPP ŚwidnicaZapłacono
77SobalaDamianMPOLOPEN1996Irki1 Batalion Kawalerii PowietrznejZapłacono
78ŻuchowskiPawełMPOLOPEN1981ToruńZapłacono
79NajdyhorKarolMPOLOPEN1995Biała PodlaskaAkademia Wojsk Lądowych WrocławZapłacono
80JakubowskaAleksandraKPOLOPEN1991Drygały15 Giżycka Brygada ZmechanizowanaZapłacono
81SawiczŁukaszMPOLOPEN1989WitkowoNO EXCUSES TEAM
82BoberJakubMPOLOPEN1996Miastko
83ŻakMariuszMPOLOPEN1995RadomWyższa Szkoła Policji w SzczytnieZapłacono
84GielataMarlenaKPOLOPEN1992SzczytnoWyższa Szkoła Policji w SzczytnieZapłacono
85SzewczykowskiGrzegorzMPOLOPEN1981BydgoszczBydgoskie Żółwie
86KubiakKarolinaKPOLOPEN1977WejherowoexcaliburZapłacono
87PurulczakAlbertMPOLOPEN1990WitkowoZapłacono
88KrukŁukaszMPOLOPEN1983ToruńGEOGRAFIA WOJSKOWA JW1440 Toruń
89ZillmannTadeuszMPOLOPEN1981ToruńGEOGRAFIA WOJSKOWA JW1440 Toruń
90BrząkalskiKrzysztofMPOLOPEN1991WarszawaAdidas Runners Warsaw
91BoguszŻanetaKPOLOPEN1992ŁomżaCSŁiIZapłacono
92SiudakAnnaKPOLOPEN1983Gdynia6. Ośrodek Radioelektroniczny GdyniaZapłacono
93CzerskiLeszekMPOLOPEN1977WarszawaCentrum Szkolenia Policji w LegionowieZapłacono
94MilewskiRafałMPOLOPEN1989OrzyszMAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZZapłacono
95FleszerNatanMPOLOPEN1993Kostrzyn Nad Odrą4 Zielonogórskiego Pułku PrzeciwlotniczegoZapłacono
96GrzywnaGrzegorzMPOLOPEN1992WojciechówWKb Meta Lubliniec
97ZackiewiczPaulinaKPOLOPEN1992GdyniaBigYellowFoot Adventure Team
98KuflowskiArturMPOLOPEN1977Grójec1. ORelZapłacono
99MatuszewskiRafałMPOLOPEN1974Słupsk7 Brygada Obrony Wybrzeża
100MajewskiKrzysztofMPOLOPEN1987ToruńGEOGRAFIA WOJSKOWA JW1440 ToruńZapłacono
Strona 1 z 5