maratonypolskiewikosszmianyzmiany

III Cross Ozimski – PagóRace

III Cross Ozimski – PagóRace
Miejsce i data imprezy: Ozimek, start 11:00, 15 kwietnia 2018
Organizator: Stowarzyszenie Rajsport Active
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
19StaniaPawełMPOLSENIOROpoleparkrun OpoleZapłacono
2PolakMichalinaKPOLSENIORKAOpole
3PolakRafałMPOLSENIOROpoleAZS Ku Politechniki Opolskiej
4PolakKrzysztofMPOLMASTEROpole
53DrozdPrzemysławMPOLMASTEROpoleKolka Team OpoleZapłacono
61KarczyńskiMarcinMPOLSENIOROpoleRajsport ActiveZapłacono
7LubochAgnieszkaKPOLMASTERKASzydłówDobeerman Team
8OliwaPiotrMPOLSENIOROpole
97BużowiczDamianMPOLSENIOR, MGOzimekZapłacono
10PaterakRobertMPOLSENIOR, MGGrodziec , OzimekWKB Meta Lubliniec
11SowińskiAdamMPOLMASTEROpoleOPOLE biega
12SurmaAniaKPOLSENIORKAOlsztynMinionki
13SurmaMarcinMPOLSENIOROlsztynMinionki
14KińczykTomaszMPOLSENIOROławaOławska Grupa Biegowa
15CzyrnekTadeuszMPOLMASTERWierzbnoOławska Grupa Biegowa
16SzoberGrzegorzMPOLSENIORStrzelce OpolskieOSiR Strzelce Opolskie
17PerkaBarbaraKPOLMASTERKAPrószkówRajsport Active
18FalkenbergLudwikMPOLMASTERKrapkowiceOPOLE biega
1910MarciniakMirosławMPOLMASTER, MGOzimekOzimek TeamZapłacono
20Kasztelan-HuniaEwaKPOLMASTERKABytomwkurw_team
21CzyżewskaAgnieszkaKPOLSENIORKACzęstochowaKomenda Powiatowa Policji w Lublińcu
22KornaśMarcinMPOLSENIORBraszowiceZąbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
23StryczekBogusiaKPOLSENIORKAOpole
24PykaŁukaszMPOLMASTEROpoleORS
25KokotDanielMPOLSENIOR, MGOzimekRajsport Active
262SmolisIvoMPOLSENIOROpoleZapłacono
27NalepaKrzysztofMPOLMASTER, MGOzimek
284KotulaJoachimMPOLMASTER, MGOzimekZapłacono
29TomkówRobertMPOLMASTERNiemodlinFAST FOOT OPOLE
30WalidudaAnnaKPOLSENIORKAWierzbnikKotwica Brzeg
31SobczakAntekMPOLMASTERNysaNysa Biega
32MłynarczykEdytaKPOLSENIORKARudnikiFalstart Rudniki
33StańczykPrzemysławMPOLSENIOR, MGOzimek
34HrycajMarcinMPOLMASTEROpoleOdra Opole
35SobaniaMirosławMPOLMASTER, MGOzimekOzimek Team
36KosowskaAnnaKPOLSENIORKA, MGOzimek
375KuciaPawełMPOLSENIOROpoleZapłacono
386BurcanAdrianaKPOLSENIORKAOpoleRajsport ActiveZapłacono
39DrzewieckaJulitaKPOLMASTERKAKotulinKGB
40GórnyRobertMPOLMASTER, MGOzimek
41Gręzel-GawronJolantaKPOLMASTERKAPolska Nowa Wieś
42GawronBartłomiejMPOLMASTERPolska Nowa Wieś
43StraszakMarekMPOLMASTERKotulinKGB
44GóraŁukaszMPOLSENIORPraszkaGÓRA TEAM
45ZyłaKatarzynaKPOLSENIORKATarnów OpolskiOPOLE biega
46FrąkAdamMPOLMASTER, MGOzimekOzimek Team
47BrylskiMarcinMPOLSENIOROpoleOzimek Team
48LudwigMarcinMPOLSENIORPławniowice4M
49Majewska_LudwigKatarzynaKPOLSENIORKAPławniowice4M
50NowakKatarzynaKPOLSENIORKA, MGOzimekHappy Feet
51NowakMarcinMPOLSENIOR, MGOzimek
528KocandaAlinaKPOLSENIORKAPróśzkówRajsport ActiveZapłacono
5311JagielaRafałMPOLSENIOROpoleKubuś TeamZapłacono
54MilińskaLiliannaKPOLSENIORKANiemodlinniemodlin biega
55ZielińskiMarcinMPOLSENIORNiemodlinNiemodlin Biega
56CzocharaMartaKPOLMASTERKAOpoleamator
57ŚlęzakMartaKPOLMASTERKAOpole
58DejaDariuszMPOLMASTERGrodków
59GaczkowskaSabinaKPOLSENIORKAOpole
60AntończykAgnieszkaKPOLSENIORKAOpoleOPOLE biega
61SkupskiMarekMPOLSENIOROpoleOPOLE biega
62SołekKatarzynaKPOLSENIORKAOpole
63UrbanowskiPiotrMPOLSENIOR, MGOzimek
64LudwigMarcinMPOLSENIORChudoba
65MichalikKonradMPOLSENIORCzestochowapioRUN team
66ŻdanowLenaKPOLSENIORKAOpole
67CzerniaJarosławMPOLSENIOR, MGOzimekOzimek Team
68WawrzynekEmiliaKPOLSENIORKALigota Prószkowska
69Chudzicka-GłówkaMagdalenaKPOLMASTERKAOpole
70GłówkaMirosławMPOLMASTEROpoleBaart
7112WilkowskaIwonaKPOLSENIORKAKędzierzyn-KoźleCardio-Sport Scott MTB TeamZapłacono
72FrąkSławomirMPOLSENIOR, MGOzimekOzimek Team
7313GóralczykArturMPOLMASTEROpoleBieg OpolskiZapłacono
74FijałkowskiPawełMPOLSENIORBlachowniaZabiegani Częstochowa/Kalinowski Team
7514LewandowskiAdamMPOLSENIORKędzierzyn-KoźleZapłacono