maratonypolskiewikosszmianyzmiany

XXIX BIEG JAĆWINGÓW GOŁDAP 24.02.2018 - 18 km STYLEM KLASYCZNYM

XXIX BIEG JAĆWINGÓW GOŁDAP 24.02.2018 - 18 km STYLEM KLASYCZNYM
Miejsce i data imprezy: Gołdap, 24 lutego 2018
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi

WSPÓŁPRACA:
- Nadleśnictwo Gołdap
- Centrum Wolontariatu w Gołdapi
- Gmina Gołdap
Regulamin:
Regulamin XXIX Biegu Jaćwingów

Regulamin Biegu Narciarskiego o Puchar Dowódcy WOT
 
UWAGA:
Informujemy Państwa, że ze względu na niewystarczającą warstwę pokrywy śnieżnej jesteśmy zmuszeni przełożyć XXIX Bieg Jaćwingów na drugi termin tj. 3-4 lutego 2018. Jeśli tylko poprawią się warunki pogodowe (zwiększy się znacznie ilość pokrywy śnieżnej), dokonamy wszelkich starań żeby te wyjątkowe zawody narciarskie odbyły się własnie w tym terminie. Bierzemy również pod uwagę wyznaczenie trzeciego terminu!

Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje również, że opłaty startowe do końca zapisów wynoszą:

Biegi Główne K i M (20kmF – 18kmCL )
od 1.10.2017 r. do 01.02.2018 r. – 40zł (od biegu) (decyduje data wpływu na rachunek organizatora)

Biegi Średnie K i M (10kmF – 10,8 kmCL)
od 1.10.2017 r. do 01.02.2018 r. – 20zł (od biegu) (decyduje data wpływu na rachunek organizatora)

Zawodniczki i zawodnicy startujący w dwóch biegach głównych płacą za każdy start 75% wyżej wymienionej kwoty. Zawodniczki i zawodnicy, którzy w XXVIII Biegu Jaćwingów w biegach głównych zajmowali miejsca I – III zwolnieni są z opłaty startowej na danym dystansie.

Zawodniczki i zawodnicy z Powiatu Gołdapskiego zwolnieni są z opłaty startowej.

W razie pytań lub problemów jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 530-706-361

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1PalejJerzyMM401975Brzesko
2SadowskiRobertMM501967Gołdapskipol.pl TEAM
3AntochowskiJanMM60+1953Ostróda
4RogalaDariuszMM401970Gołdapskipol.pl TEAM
5JanowskiKacperMM201994BiałystokUKS Hubal Białystok
6SzczodruchHenrykMM60+1952Toruń
7TruchanWiesławMM60+1958Żytkiejmy
8RosińskiZbigniewMM50, KŻ1960LubliniecZS WOT
9DomańskiJacek ExpedytMM60+1941WarszawaWKB META Lubliniec
10SłyżMarekMM501962Ełk
11NoworytaJacekMM60+1942WarszawaASA TEAM Biegiem po zdrowie
12JarząbekWojciechMM501963OstrołękaBBL-O, KS Spych
13SzymańskiTomaszMM401975WarszawaPKS Targowek
14WcisłoRobertMM401975WarszawaPKS Targowek
15JachuraCezaryMM501964Bęsia
16RomanowiczEmiliaKK201990SupraślLKS Markam Wiśniowa Osieczany/Yoko Enervit XC Life Team
17MacianisStanisławMM501963Sejny
18MeissnerJanuszMM501961KartuzyCartusia Kartuzy
19KrygierMariuszMM401975DubeninkiIPA Gołdap
20BertelAlicjaKK301980Olsztyn
21KozłowskaEwaKK401969Dobre Miasto
22TurczyńskiAleksanderMM501959Białystok
23KuskowskiMarekMM401978GołdapIRYD Gołdap/LaboSportTeam/skipol.pl TEAM
24ŻamojtukDanielMM401975Gołdapskipol.pl TEAM
25KorycińskiRafałMM201993GdańskTeam nabiegowkach.pl/ Cartusia Kartuzy
26MazurJarosławMM401969Elbląg
27KałowskiTomaszMM501964Otwock
28KułakowskaMagdaKK201997BiałystokUKS Hubal Białystok
29RynkoPawełMM301980Olsztyn
30GraczBogusławMM401977SkawaNORDICLIFE
31GraszekPiotrMM401970BydgoszczPolska Biega/ Gazeta Wyborcza
32GraszekArletaKK401969ŁążekPolska Biega/Gazeta Wyborcza