maratonypolskiewikosszmianyzmiany

X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR

X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, Miłoszyce, Oława, Chwałowice, 07 stycznia 2018
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowicewww.klub-biegacza.olawa.pl 

I ETAP - 07.01.2018 r. niedziela Jelcz-Laskowice (7 km)
II ETAP - 14.01.2018 r. niedziela Oława (7 km)
PRZERWA 21.01.2018 r.
III ETAP - 28.01.2018 r. niedziela Miłoszyce (7 km)
IV ETAP - 04.02.2018 r. niedziela Oława (7 km) „Bieg Pamięci Zygmunta Pawlika”
V ETAP - 11.02.2018 r. niedziela Miłoszyce (7 km)
VI ETAP - 18.02.2018 r. niedziela Chwałowice (7,195 km)
JOKER - 25.02.2018 r. niedziela Jelcz-Laskowice (7 lub 7,195 km)


Regulamin: Regulamin biegów

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SiciarzGrzegorzMBIEG, M301979OławaSIMOLDES PLASTICOS POLSKA
2ŁozienkoAnnaKBIEG, K201991MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
3DammBeataKBIEG, K301981BrzegDammTeamRunnersSZapłacono
4DammZbigniewMBIEG, M401977BrzegDammTeamRunnersZapłacono
5AndrosAgataKBIEG, K301986Oława
6MarkowskiMateuszMBIEG, M201991OławaOławska Grupa Biegowa
7LechowskiJanMBIEG2012Jelcz-LaskowiceZapłacono
8CzajkowskiStanisławMBIEG, M601950Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
9FeliszekAnnaKBIEG, K401974RadwaniceEnd or fina(ł) TeamZapłacono
10DuchińskaIzabelaKBIEG, K401977Kamieniec WrocławskiEnd or fina(ł) TeamZapłacono
11DziubaAnnaKBIEG, K401978Brzezia ŁąkaEnd or fina(ł) TeamZapłacono
12KosiorAleksandraKBIEG, K301979WrocławEnd or fina(ł) TeamZapłacono
13BiałowąsPawelMBIEG, M301981OlawaM
14FerkalukPawełMBIEG, M401976OławaBWML
15ŻydowskiŁukaszMBIEG, M301980OławaL
16KoteckaMałgorzataKBIEG, K301983BrzegKotwica BrzegMZapłacono
17JaniszewskaAgnieszkaKBIEG, K401975OławaOławska Grupa BiegowaL
18CybulskiMariuszMBIEG, M401978Jelcz-LaskowiceM
19BarwińskiJarosławMBIEG, M401977Jelcz LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceM
20WiśniewskaJustynaKBIEG, K301984OławaM
21WłodarczykMaciejMBIEG, M301980MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceXSZapłacono
22Pawińska - LangeKamilaKBIEG, K301980OławaL
23PołećKonradMBIEG, M301981OławaTMMP RUNmatorzy
24MaśluszczakMarekMBIEG2017StanowiceamatorL
25MaśluszczakAgataKBIEG, K301986StanowiceamatorL
26WojtowiczAlicjaKBIEG, K301980JanikówKB Harcownik Jelcz-LaskowiceM
27WojtowiczErnestKBIEG, K201989JanikówKB Harcownik Jelcz-LaskowiceM
28TomaszewskaJoannaKBIEG, K301983Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceM
29StefaniszynMarcinMBIEG, M301986BrzegKotwica BrzegXL
30RacławskiPiotrMBIEG, M401978OławaOławska Grupa BiegowaL
31BorowiczBeataKBIEG, K401977OławaKWP WrocławM
32SzyjkaIzabelaKNW1983Kamieniec WrocławskiNORDIKIM
33KińczykTomaszMBIEG, M301980OławaOławska Grupa BiegowaM
34SzyszkaWiesławMBIEG, M501968Jelcz_LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceXXL
35JakubowskiWaldemarMBIEG, M301979MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceXL
36Maj Zalewska DariaDariaKBIEG2016SiechniceL
37BychMaciejMBIEG, M401975OlawaTridea TeamM
38BoruckiWitoldMBIEG2013Jelcz-LaskowiceM
39KaprońMartynaKBIEG, K161999Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceS
40ChołubekDariuszMBIEG, M401974OławaOławska Strefa BiegowaL
41PoteraPiotrMBIEG, M401970MiloszyceXLZapłacono
42WieczorekJacekMBIEG1110WrocławVELICANTE SPORT TEAMZapłacono
43MrozMariuszMBIEG, M401974Wroclaw
44JędrzejekBeniaminMBIEG, M301980WrocławVege RunnersM
45SankiewiczMariuszMBIEG, M201992OleśnicaCała Oleśnica BiegaS
46SzczęśniakSylwiaKBIEG, K301986Jelcz-Laskowiceamator
47SzczęśniakMateuszMBIEG, M301988Jelcz-Laskowiceamator
48DyjakBożenaKBIEG, K501963Wrocławamator
49ZielińskaAlicjaKBIEG, K301987Jelcz-LaskowiceamatorM
50WachowskaDorotaKBIEG, K301979WrocławKB Harcownik Jelcz-Laskowice / WKB PIAST WROCŁAWXS
51KubicaKrzysztofMBIEG, M401978BrzegKotwica BrzegM
52GrębowiczAndrzejMBIEG, M401976OławaXL
53RomanElżbietaKBIEG, K401975BrzegNIEZRZESZONASZapłacono
54KaczyńskiKrzysztofMBIEG, M401978ChwałowiceChwałowice biegająXL
55PosyniakPiotrMBIEG, M401974BrzegamatorL
56WachowskaAgnieszkaKBIEG, K301983OławaamatorL
57ŚwitalskaLudmiłaKNW1960PietrzykowiceEnd or fina(ł) Team
58GolonMartaKNW1976WrocławEnd or fina(ł) Team
59MoskaElżbietaKNW1954WrocławEnd or fina(ł) TeamL
60BlejaAlicjaKNW1954WrocławEnd or fina(ł) TeamM
61LandwójtowiczSebastianMBIEG, M401978MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceLZapłacono
62PosyniakAnnaKBIEG, K401974BrzegamatorS
63PiskorskaKatarzynaKBIEG, K401974OlszankaamatorM
64ManorykRobertMBIEG, M301979Jelcz LaskowiceLZapłacono
65SandrykAnnaKBIEG, K401978OławaamatorM
66NiewidziajłoMichałMBIEG, M301984DzierżoniówIdea Leasing
67ŚwierzkoPiotrMBIEG, M301979OławaL
68ŚwierzkoDominikaKBIEG, K401978OławaM
69GałaMagdalenaKBIEG, K401978RadwaniceamatorS
70SinkowskiMateuszMBIEG, M201991BrzegL
71RożniatowskaMałgorzataKBIEG, K201990Bystrzycaolawa24.plXS
72MrozekTomaszMBIEG, M201991BrzegL
73KuriataWaldemarMBIEG, M401973OławaamatorMZapłacono
74SudółRobertMBIEG, M301981BrzegKotwica BrzegXLZapłacono
75KaraszowskiMarcinMBIEG, M301985OławaCENTAURYL
76KokowiczJacekMBIEG, M401974GajkówamatorXL
77ZagrodnikBogdanMBIEG, M401975Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEL
78MazurTomaszMBIEG, M301980ZabardowiceZorza Zabardowice
79SkowronskaAnnaKBIEG, K301988WroclawL
80SzwarcZbigniewMBIEG, M401977OławaTermy Jakuba - Oławski Park WodnyXL
81RacjanBartłomiejMBIEG, M201990Oławaolawa24.plZapłacono
82BednarczukPaulinaKBIEG, K201994StanowiceamatorM
83MurawskiRadosławMBIEG-1OławaOławska Grupa Biegowa
84ZawadzkiPawełMBIEG, M301985RadwaniceBRACIAZapłacono
85ZawadzkiDominikMBIEG, M401978DębinaBRACIAZapłacono
86MurawskaKingaKBIEG, K301980OławaOławska Grupa Biegowa
87SztalBożenaKBIEG, K301982OławaXS
88WałekJarosławMBIEG, M501965Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceM
89KędziaJulitaKBIEG, K301979Wrocław
90KowalskaMałgorzataKBIEG, K401971Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceMZapłacono
91StefaniszynMarcinMBIEG, M301986BrzegKotwica BrzegXL
92MorawskiPiotrMBIEG, M201990OławaDrużyna MM
93GromadzkiMateuszMBIEG, M201992BrzegL
94PiaseckiMariuszMBIEG, M401976GodzikowiceM
95PelczerAgnieszkaKBIEG, K401974MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
96ZawłodzkaKatarzynaKBIEG, K401978OławaXS
97PiaseckaEwelinaKBIEG, K201989Oława
98WlazłoMaciejMBIEG, M301985MiłoszyceL
99FlisAgataKBIEG, K201995OławaSCA/ESSITYSZapłacono
100JanotaMichałMBIEG, M401977OławaRun Level OneM
Strona 1 z 4