maratonypolskiewikosszmianyzmiany

X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR - Etap JOKER

X Jubileuszowy Jelczańsko-Oławski TOYOTA ZIMNAR - Etap JOKER
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 25 lutego 2018
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowicewww.klub-biegacza.olawa.pl 

I ETAP - 07.01.2018 r. niedziela Jelcz-Laskowice (7 km)
II ETAP - 14.01.2018 r. niedziela Oława (7 km)
PRZERWA 21.01.2018 r.
III ETAP - 28.01.2018 r. niedziela Miłoszyce (7 km)
IV ETAP - 04.02.2018 r. niedziela Oława (7 km) „Bieg Pamięci Zygmunta Pawlika”
V ETAP - 11.02.2018 r. niedziela Miłoszyce (7 km)
VI ETAP - 18.02.2018 r. niedziela Chwałowice (7,195 km)
JOKER - 25.02.2018 r. niedziela Jelcz-Laskowice (7 lub 7,195 km)


Regulamin: Regulamin biegów


ZAPISY TYLKO W DNIU BIEGU W BIURZE ZAWODÓW!!

Zapisy zostały wstrzymane.

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SiciarzGrzegorzMBIEG, M301979OławaSIMOLDES PLASTICOS POLSKAZapłacono
2ŁozienkoAnnaKBIEG, K201991MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
3DammBeataKBIEG, K301981BrzegDammTeamRunnersSZapłacono
4DammZbigniewMBIEG, M401977BrzegDammTeamRunnersZapłacono
5AndrosAgataKPOLBIEG, K301986OławaXXL
6MarkowskiMateuszMBIEG, M201991OławaOławska Grupa Biegowa
7LechowskiJanMPOLBIEG, M601958Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceLZapłacono
8CzajkowskiStanisławMBIEG, M601950Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
9FeliszekAnnaKBIEG, K401974RadwaniceEnd or fina(ł) TeamZapłacono
10DuchińskaIzabelaKBIEG, K401977Kamieniec WrocławskiEnd or fina(ł) TeamZapłacono
11DziubaAnnaKBIEG, K401978Brzezia ŁąkaEnd or fina(ł) TeamZapłacono
12KosiorAleksandraKBIEG, K301979WrocławEnd or fina(ł) TeamZapłacono
13BiałowąsPawelMPOLBIEG, M301981OlawaKB Harcownik Jelcz-LaskowiceM
14FerkalukPawełMBIEG, M401976OławaTermy Jakuba - Oławski Park WodnyLZapłacono
15ŻydowskiŁukaszMBIEG, M301980OławaL
16KoteckaMałgorzataKBIEG, K301983BrzegKotwica BrzegMZapłacono
17JaniszewskaAgnieszkaKBIEG, K401975OławaOławska Grupa BiegowaLZapłacono
18CybulskiMariuszMBIEG, M401978Jelcz-LaskowiceCreate-TogetherM
19BarwińskiJarosławMBIEG, M401977Jelcz LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceM
20WiśniewskaJustynaKBIEG, K301984OławaM
21WłodarczykMaciejMBIEG, M301980MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceXSZapłacono
22Pawińska - LangeKamilaKBIEG, K301980OławaL
23PołećKonradMBIEG, M301981OławaTMMP RUNmatorzyZapłacono
24MaśluszczakMarekMBIEG, M301986StanowiceamatorL
25MaśluszczakAgataKBIEG, K301986StanowiceamatorL
26WojtowiczAlicjaKBIEG, K301980JanikówKB Harcownik Jelcz-LaskowiceM
27WojtowiczErnestKBIEG, K201989JanikówKB Harcownik Jelcz-LaskowiceM
28TomaszewskaJoannaKBIEG, K301983Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceMZapłacono
29RacławskiPiotrMBIEG, M401978OławaOławska Grupa BiegowaL
30BorowiczBeataKBIEG, K401977OławaKWP WrocławM
31SzyjkaIzabelaKNW1983Kamieniec WrocławskiNORDIKIM
32KińczykTomaszMBIEG, M301980OławaOławska Grupa BiegowaM
33SzyszkaWiesławMBIEG, M501968Jelcz_LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceXXL
34JakubowskiWaldemarMBIEG, M301979MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceXLZapłacono
35BychMaciejMBIEG, M401975OlawaTridea TeamM
36BoruckiWitoldMPOLBIEG, M301980Jelcz-LaskowiceM
37KaprońMartynaKBIEG, K161999Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceS
38ChołubekDariuszMBIEG, M401974OławaOławska Strefa BiegowaL
39PoteraPiotrMBIEG, M401970MiloszyceXLZapłacono
40WieczorekJacekMBIEG, M401972WrocławVELICANTE SPORT TEAMLZapłacono
41MrozMariuszMBIEG, M401974Wroclaw
42JędrzejekBeniaminMBIEG, M301980WrocławVege RunnersM
43SankiewiczMariuszMBIEG, M201992OleśnicaCała Oleśnica BiegaS
44SzczęśniakSylwiaKBIEG, K301986Jelcz-Laskowiceamator
45SzczęśniakMateuszMBIEG, M301988Jelcz-Laskowiceamator
46DyjakBożenaKBIEG, K501963Wrocławamator
47KubicaKrzysztofMBIEG, M401978BrzegKotwica BrzegMZapłacono
48GrębowiczAndrzejMBIEG, M401976OławaKB Harcownik Jelcz-LaskowiceXLZapłacono
49RomanElżbietaKBIEG, K401975BrzegNIEZRZESZONASZapłacono
50KaczyńskiKrzysztofMBIEG, M401978ChwałowiceChwałowice biegająXL
51PosyniakPiotrMBIEG, M401974BrzegamatorL
52WachowskaAgnieszkaKBIEG, K301983OławaamatorL
53ŚwitalskaLudmiłaKNW1960PietrzykowiceEnd or fina(ł) TeamZapłacono
54GolonMartaKNW1976WrocławEnd or fina(ł) TeamZapłacono
55MoskaElżbietaKNW1954WrocławEnd or fina(ł) TeamL
56BlejaAlicjaKNW1954WrocławEnd or fina(ł) TeamM
57LandwójtowiczSebastianMBIEG, M401978MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceLZapłacono
58PosyniakAnnaKBIEG, K401974BrzegamatorS
59PiskorskaKatarzynaKBIEG, K401974OlszankaamatorMZapłacono
60ManorykRobertMBIEG, M301979Jelcz LaskowiceLZapłacono
61SandrykAnnaKBIEG, K401978OławaamatorM
62NiewidziajłoMichałMBIEG, M301984DzierżoniówIdea LeasingZapłacono
63ŚwierzkoPiotrMBIEG, M301979OławaL
64ŚwierzkoDominikaKBIEG, K401978OławaM
65GałaMagdalenaKBIEG, K401978RadwaniceamatorSZapłacono
66SinkowskiMateuszMBIEG, M201991BrzegL
67RożniatowskaMałgorzataKBIEG, K201990Bystrzycaolawa24.plXSZapłacono
68MrozekTomaszMBIEG, M201991BrzegLZapłacono
69KuriataWaldemarMBIEG, M401973OławaamatorMZapłacono
70SudółRobertMBIEG, M301981BrzegKotwica BrzegXLZapłacono
71KaraszowskiMarcinMBIEG, M301985OławaCENTAURYL
72KokowiczJacekMBIEG, M401974GajkówamatorXLZapłacono
73ZagrodnikBogdanMBIEG, M401975Jelcz-LaskowiceKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICELZapłacono
74MazurTomaszMBIEG, M301980ZabardowiceZorza Zabardowice
75SkowronskaAnnaKBIEG, K301988WroclawL
76SzwarcZbigniewMBIEG, M401977OławaTermy Jakuba - Oławski Park WodnyXLZapłacono
77RacjanBartłomiejMBIEG, M201990Oławaolawa24.plZapłacono
78BednarczukPaulinaKBIEG, K201994StanowiceamatorMZapłacono
79ZawadzkiPawełMBIEG, M301985RadwaniceBRACIAZapłacono
80ZawadzkiDominikMBIEG, M401978DębinaBRACIAZapłacono
81MurawskaKingaKBIEG, K301980OławaAutoliv Jelcz- LaskowiceLZapłacono
82SztalBożenaKBIEG, K301982OławaXSZapłacono
83WałekJarosławMBIEG, M501965Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceMZapłacono
84KędziaJulitaKBIEG, K301979Wrocław
85KowalskaMałgorzataKBIEG, K401971Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceMZapłacono
86StefaniszynMarcinMBIEG, M301986BrzegKotwica BrzegXL
87MorawskiPiotrMBIEG, M201990OławaDrużyna MM
88GromadzkiMateuszMBIEG, M201992BrzegL
89PiaseckiMariuszMBIEG, M401976GodzikowiceSTAL-FOX BIMARKO TEAMM
90PelczerAgnieszkaKBIEG, K401974MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceXLZapłacono
91ZawłodzkaKatarzynaKBIEG, K401978OławaXSZapłacono
92PiaseckaEwelinaKBIEG, K201989OławaTermy Jakuba - Oławski Park WodnySZapłacono
93WlazłoMaciejMBIEG, M301985MiłoszyceL
94FlisAgataKBIEG, K201995OławaSCA/ESSITYSZapłacono
95JanotaMichałMBIEG, M401977OławaRun Level OneMZapłacono
96ZiółkowskiŁukaszMBIEG, M301979Jelcz-LaskowiceZapłacono
97ŚmiechDanielMBIEG, M301979Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceMZapłacono
98KmiecikDorotaKBIEG, K201991Jelcz- LaskowiceZapłacono
99MalitowskiRafałMBIEG, M301985Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceMZapłacono
100LubczyńskaKamilaKBIEG, K301985BrzegKotwica BrzegXSZapłacono
Strona 1 z 5