maratonypolskiewikosszmianyzmiany

II Chełmski Bieg Niepodległości

II Chełmski Bieg Niepodległości
Miejsce i data imprezy: Chełm, 11 listopada 2017
Organizator: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych,
Chełm Biega
Chełmska Grupa Rowerowa, 

Patronat:
Prezydent Miasta Chełm


Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1HaponiukBogumiłMPOLM35+1979ChełmZapłacono
2FrejEwelinaKPOLK35+1980ChełmZapłacono
3DomińskiMarcinMPOLM18+1982Nowosiolki-KoloniaZapłacono
4BedłuszakTomaszMPOLM18+1982Chełmchełm biega
5HawrylukIreneuszMPOLM35+1969KrasnystawKrasnystaw BiegaZapłacono
6KlinMariuszMPOLM35+1979Chełmchełm biegaZapłacono
7PszczołaIreneuszMPOLM35+1981LublinLublin BiegaZapłacono
8BakunJolkaKPOLK35+1975Chełmchełm biegaZapłacono
9GuzMarcinMPOLM35+1977ChełmZapłacono
10Korbus-GuzMałgorzataKPOLK35+1980ChełmZapłacono
11ŁobaczukMariuszMPOLM35+1975Chełmchełm biegaZapłacono
12NyczMałgorzataKPOLK50+1967Chełmchełm biegaZapłacono
13MakaryczewAndrzejMPOLM50+1967Chełmchełm biegaZapłacono
14OżógMirosławMPOLM35+1969ChełmZapłacono
15KlimkowskaMonikaKPOLK35+1971ChełmSportowy CzarnieckiZapłacono
16KrukIwonaKPOLK35+1980Ruda-Huta
17BorsukTomaszMPOLM18+1987Hrubieszów1 Kołobrzeski batalion zmechanizowany
18BorowskiKamilMPOLM18+1991Żółtańce Koloniachełm biegaZapłacono
19TymuraMarcinMPOLM35+1974Chełm
20JędrzejewskiMarcinMPOLM18+1984Zamość
21LandmanKatarzynaKPOLK18+1982ChełmCrossfitter ChełmZapłacono
22KabałaGrzegorzMPOLM18+1984ChełmZapłacono
23MoniakowskiMichałMPOLM35+1979KrasnystawKrasnystaw BiegaZapłacono
24MoniakowskaJoannaKPOLK35+1980KrasnystawZapłacono
25KowalskaIwonaKPOLK18+1982DobryłówkaZapłacono
26KosteckiMarcinMPOLM18+1986Chełm
27ŁabędzkiRafałMPOLM35+1977ChełmZapłacono
28WitnickaMagdalenaKPOLK35+1981Chełmchełm biegaZapłacono
29PawełkoMariuszMPOLM35+1977Chełm1 Kołobrzeski batalion zmechanizowany
30PrucnalAgnieszkaKPOLK35+1977ZamieścieZapłacono
31KrukElżbietaKPOLK50+1955ChełmZapłacono
32KrukMirosławMPOLM50+1956ChełmZapłacono
33ZorukPrzemyslawMPOLM18+1985DorohuskDoro SquadZapłacono
34KaczorowskiZbigniewMPOLM35+1974ChełmAzart-peleton ChełmZapłacono
35JakubowskiPiotrMPOLM35+1978Chełmchełm biegaZapłacono
36GołębiowskiKrzysztofMPOLM35+1974ChełmChełm BiegaZapłacono
37GołębiowskaBarbaraKPOLK35+1972ChełmChełm BiegaZapłacono
38StańkowskaMałgorzataKPOLK35+1981ChełmZapłacono
39MrózWojciechMPOLM35+1973ChełmZapłacono
40MrózElżbietaKPOLK35+1978ChełmZapłacono
41BaranowskiPawełMPOLM18+1997JózefinZapłacono
42MalinowskaIzabelaKPOLK18+1988KraśniczynZapłacono
43RaczyńskaKatarzynaKPOLK18+1986Zamieściechełm biega
44SzostakPiotrMPOLM18+1991TrzeszczanyZapłacono
45BazelaJacekMPOLM18+1988ChełmOrzeł SrebrzyszczeZapłacono
46KokłowskiGrzegorzMPOLM35+1972ChełmZapłacono
47PiątkowskiDariuszMPOLM50+1962Nowinychełm biegaZapłacono
48CiesielczukWiesławMPOLM35+1978Pniówek1 Kołobrzeski batalion zmechanizowanyZapłacono
49KantorDarekMPOLM35+1968Boduszynlubelskibiegacz.pl TEAM/Run_HelpersiZapłacono
50DrzazgaWiolettaKPOLK35+1981Wierzbica- OsiedleBiegamy dzisiaj?Zapłacono
51WójcikJózefMPOLM35+1969Chełmchełm biegaZapłacono
52WieczorekPawełMPOLM35+1975ChełmZapłacono
53OkrasaIwonaKPOLK35+1981Chełmchełm biegaZapłacono
54JaniukPiotrMPOLM35+1974Chełmchełm biegaZapłacono
55PetrukMarcinMPOLM18+1989ChełmClipeus Arma / Super Tydzień Chełmski / Radio Bon TonZapłacono
56Winiarska-BiszczanAnnaKPOLK35+1978Wierzbica-OsiedleBiegamy dzisiaj?Zapłacono
57ŻmijskiDariuszMPOLM50+1967ChełmZapłacono
58RosołowskaDorotaKPOLK18+1991ChełmZapłacono
59BarżałDanielMPOLM18+1987ChełmZapłacono
60BorowiecMariuszMPOLM35+1973LublinPZU Sport TeamZapłacono
61KorkoszIreneuszMPOLM18+1985ChełmTechnicy MagicyZapłacono
62AdamczykJacekMPOLM35+1969ChełmTechnicy MagicyZapłacono
63KowalczykRobertMPOLM50+1967Józefinchełm biegaZapłacono
64Richert-KowalczykAgnieszkaKPOLK35+1975Józefinchełm biegaZapłacono
65BochraPawełMPOLM18+1982OkszówOkszów BiegaZapłacono
66MielnickiWiesławMPOLM50+1960Chełmchełm biegaZapłacono
67GrzywaczewskiPiotrMPOLM35+1974OkszówOkszów BiegaZapłacono
68PruszkowskiMariuszMPOLM35+1976Chełmchełm biega
69PaździorIrenaKPOLK50+1959Chełmchełm biega
70KotarskiJakubMPOLM18+1991Cycówchełm biegaZapłacono
71AugustynowiczDawidMPOLM18+1986ChełmChełm BiegaZapłacono
72BorowiecArkadiuszMPOLM35+1974Chełmchełm biegaZapłacono
73WojciechowskiRafałMPOLM18+1985Chełmchełm biegaZapłacono
74AdamiakKrzysztofMPOLM18+1982ChełmOkszów BiegaZapłacono
75MaleszaZbigniewMPOLM35+1974OkszówOkszów BiegaZapłacono
76OkłockiAdamMPOLM35+1981HorodyszczeHorodyszczeZapłacono
77RomaniszynRafałMPOLM35+1976Chełmchełm biega
78StepaniukAdamMPOLM35+1973Wierzbica-Osiedlechełm biegaZapłacono
79DadasMarcinMPOLM35+1977Chełmchełm biegaZapłacono
80StepaniukJoannaKPOLK35+1972Wierzbica-OsiedleBiegamy dzisiaj?Zapłacono
81RozwałkaRafałMPOLM18+1989Rejowiec Fabrycznychełm biega
82MazurczakBarbaraKPOLK18+1991Rejowiec FabrycznyZapłacono
83CiesielczukPawełMPOLM35+1979ChełmZapłacono
84TarnowskaMonikaKPOLK35+1980Chelmchełm biegaZapłacono
85ŚlązakKamilMPOLM18+1989Depułtycze KrólewskieZapłacono
86RębiszAndrzejMPOLM35+1979ChełmZapłacono
87LaskowskiAndrzejMPOLM35+1973ChełmPompa TeamZapłacono
88RębiszMagdalenaKPOLK18+1990Chełm
89SzarzyńskaAgnieszkaKPOLK35+1981Chełmchełm biega
90ChomaJakubMPOLM18+1994Majdan LeśniowskiZapłacono
91JuszczakRafałMPOLM35+1978Łukówekchełm biega
92MazurekJustynaKPOLK18+1990Chełm
93SulikowskiPawełMPOLM18+1990Chełm
94SawoszMartaKPOLK35+1975WłodawaChełmska Grupa Triathlonu
95DadasRobertMPOLM35+1980Dorohusk
96BarańskaIzabelaKPOLK18+1984Chełm
97WróbelMarcinMPOLM35+1975ZawadówkaPSG DorohuskZapłacono
98OsuchowskiKamilMPOLM18+1986ChelmBiegamy dzisiaj?
99NowosadMonikaKPOLK18+1987Chełmchełm biegaZapłacono
100CzajkaKarolMPOLM35+1981KrępiecInkubator Przedsiębiorczości w Lublinie
Strona 1 z 2