maratonypolskiewikosszmianyzmiany

XXII Bieg Przełajowy "O nóż Komandosa"

Miejsce i data imprezy: Lubliniec - Kokotek, 06 października 2018
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec (www)
Jednostka Wojskowa Komandosów

pod patronatem Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego
Ministra Pawła SOLOCHA
Regulamin: Regulamin biegu

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/JWRozm.Pł.
11POTASIŃSKIWŁODZIMIERZMPOLOPEN10M, KAT141956KRAKÓWNUMER ZASTRZEŻONYLZapłacono
22POLKOROMANMPOLOPEN10M, KAT141962TYCHYWKB META LUBLINIECMZapłacono
33GUTJERZYMPOLOPEN10M, KAT141960KRAKÓWDKWSLZapłacono
44MARASLADISLAVMSVKOPEN10M, KAT021963PRESOVMARAS TEAMLZapłacono
58NAWAROWSKIMARCINMPOLOPEN10M, KAT261978OZIMEKXLZapłacono
69SOBIERAJARTURMPOLOPEN10M, KAT111987TOMASZÓW MAZ25 BKPOWLZapłacono
710ŻAŁOBAPAWEŁMPOLOPEN10M, KAT171986SKIERNIEWICEWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAXLZapłacono
811GRUŹLEWSKIRADOSŁAWMPOLOPEN10M, KAT111989ŻAGAŃ11DKPANCMZapłacono
912IDZIKMAŁGORZATAKPOLOPEN5K, KAT021985ŚWIĘTOCHŁOWICEKMP ŚWIĘTOCHŁOWICESZapłacono
1013RÓŻEWICZDARIUSZMPOLOPEN10M, KAT261962TYCHYPANCEMZapłacono
1114PALMOWSKIMARCINMPOLOPEN10M, KAT021977ZAWIERCIEIPA ZAWIERCIEXLZapłacono
1215TUSZNIOGRZEGORZMPOLOPEN10M, KAT261990KLUCZENIEZRZESZONYMZapłacono
1316KOZŁOWSKIWITOLDMPOLOPEN10M, KAT261981WARSZAWAWARSZAWA - BEMOWOMZapłacono
1417WOŹNIAKLESZEKMPOLOPEN10M, KAT031974STARA GADKAJRG-3 KM PSP ŁÓDŹXLZapłacono
1518GĄSIORKAMILMPOLOPEN10M, KAT121987KRAKÓWUNDEFEATED RUNNING TEAMMZapłacono
1619TALACHAPRZEMYSŁAWMPOLOPEN10M, KAT111992SIEDLCEBIOMZapłacono
1720NOWAKPIOTRMPOLOPEN10M, KAT051981CZARNEZAKŁAD KARNY W CZARNEMLZapłacono
1821WAWRZYNIAKŁUKASZMPOLOPEN10M1987SKULSKKOMBINAT SPORTOWO-LEŚNYMZapłacono
1922KLINROBERTMPOLOPEN10M, KAT161971BRZEG4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNAMZapłacono
2023WAWRZYNIAKMARCINMPOLOPEN10M1990POZNAŃMZapłacono
2124ŁUCZKIEWICZMACIEJMPOLOPEN10M, KAT261980WARSZAWAJUDO LEGIA WARSZAWAMZapłacono
2225NAPIÓRAMICHAŁMPOLOPEN10M, KAT031990OKUP MAŁYOSP OKUPXLZapłacono
2326SLENDAKJACEKMPOLOPEN10M, KAT031989PABIANICEKP PSP W PABIANICACHSZapłacono
2427KUKLIŃSKIDAWIDMPOLOPEN10M, KAT111991ŚWIĘTOCHŁOWICELZapłacono
2528PIKORJACEKMPOLOPEN10M, MEDYK1973ZAMOŚĆWOT-2LBOTMZapłacono
2629JAŁKIEWICZJULIUSZMPOLOPEN10M, KAT021977WARSZAWAKOMISARIAT POLICJI METRA WARSZAWSKIEGOXXLZapłacono
2730KONDRATOWICZPIOTRMPOLOPEN10M, KAT111987OPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNAMZapłacono
2831JÓSKOWSKIBOGDANMPOLOPEN10M, KAT191970HELRCI GDYNIAMZapłacono
2932CHODOROWSKIARKADIUSZMPOLOPEN10M, KAT021980ALEKSANDRÓWXXLZapłacono
3033ROKICKIROBERTMPOLOPEN10M, KAT111977SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE6 BATALION POWIETRZNODESANTOWYLZapłacono
3134KWIATKOWSKIALEKSANDERMPOLOPEN10M, KAT021962ŁOWICZIPA KATOWICE VI, PCCXLZapłacono
3235TUREKEMILMPOLOPEN10M, KAT121979WROCŁAW8BLT.MZapłacono
3336TATOLGRZEGORZMPOLOPEN10M, KAT121984BOGUNÓW8 BLT.MZapłacono
3437KLUZADAWIDMPOLOPEN10M, KAT111989GNIAZDOW22KBPGSZapłacono
3538PERKAMICHAŁMPOLOPEN10M, KAT171997PRÓSZKÓWAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH WROCŁAWLZapłacono
36WRĘCZYCKIŁUKASZMPOLOPEN10M, KAT111989LUBLINIEC5 PUŁK CHEMICZNYS
37KURZAWIŃSKISŁAWOMIRMPOLOPEN10M, KAT171996CZARNEWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAS
38TUSKPAWEŁMPOLOPEN10M, KAT131990GDYNIAMARYNARKA WOJENNA RPL
39MŁOCEKMAŁGORZATAKPOLOPEN5K, KAT261983KĘTRZYNS
40FLESZERNATANMPOLOPEN10M, KAT111993KOSTRZYN NAD ODRĄJW1517L
41CHMIELKRZYSZTOFMPOLOPEN10M, KAT051980KLUCZBORKZAKŁAD KARNY KLUCZBORKM
42SZEWCZYKADAMMPOLOPEN10M, KAT051979CIESZYNZK CIESZYNXL
43KUBIAKMARCINMPOLOPEN10M, KAT071976WROCŁAWSTRAŻ MIEJSKA WROCŁAWL
44GARBARCZYKDANIELMPOLOPEN10M, KAT111992ZDUŃSKA WOLA1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJM
45SOBALADAMIANMPOLOPEN10M, KAT111996IRKI1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJS
46KUFLOWSKIARTURMPOLOPEN10M, KAT121977GRÓJEC1.ORELL
47GRUDNIOKDAMIANMPOLOPEN10M, KAT161986KATOWICE10 BRYGADA LOGISTYCZNAS
48POROSPAWEŁMPOLOPEN10M, KAT191977WROCŁAWRCI WROCŁAWXL
49WALECKIPATRYKMPOLOPEN10M, KAT261981BRODNICA/KIEŁPINYL
50GÓRAŁUKASZMPOLOPEN10M, KAT051981PRASZKAZAKŁAD KARNY KLUCZBORKXL
51SIARKAGRZEGORZMPOLOPEN10M, KAT111987ŁĘCZYCA1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJS
52BODZIOCHANNAKPOLOPEN5K, KAT261977SIERAKÓW ŚLĄSKIM
53TORZEWSKIROMANMPOLOPEN10M, KAT261971BONIEWOL
54KULASZAŁUKASZMPOLOPEN10M, KAT261986KATOWICESPARTAN RACE TRAINING GROUP KATOWICEL
55FRANKIMARCINMPOLOPEN10M, KAT141981PIEKARY ŚLĄSKIEJWKL
56CZEMPIELMATEUSZMPOLOPEN10M1989PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚL
57KURAKRZYSZTOFMPOLOPEN10M1979POŁOM DUŻY16 BPDM
58ADAMSKIDANIELMPOLOPEN10M, KAT141987ZABRZEJW 3940L
59CZYŻEWSKAAGNIESZKAKPOLOPEN5K, KAT021982CZĘSTOCHOWAKOMENDA POWIATOWA POLICJI W LUBLIŃCUS
60NIEWIECZERZAŁTOMASZMPOLOPEN10M1989BEŁCHATÓW25 BKPOWL
61MENŻYKJOANNAKPOLOPEN5K, KAT021974MYSŁOWICEKMP KATOWICEM
62CHMIELORZDONATAKPOLOPEN5K, KAT261987KATOWICESPARTAN RACE TRAINING GROUP KATOWICES
63LIERSZWŁODZIMIERZMPOLOPEN10M, KAT111984STARGARDL
64OSTAPOWICZMICHAŁMPOLOPEN10M, KAT111992ŁOWICZ1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJM
65AMBROZIAKRAFAŁMPOLOPEN10M1982ŁOWICZ1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJL
66BARTNIKZYGFRYDMPOLOPEN10M, KAT111990ŁÓDŹ1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJM
67KAZIÓWMATEUSZMPOLOPEN10M, KAT111994BOGACZÓW4 ZIELONOGÓRSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZYM
68PIETKUNJADWIGAKPOLOPEN5K, KAT051984KLUCZBORKZAKŁAD KARNY KLUCZBORKXL
69DADURAPAWEŁMPOLOPEN10M, KAT051979OPOLEZAKŁAD KARNY KLUCZBORKXL
70ŁACIAKSZYMONMPOLOPEN10M, KAT111982ŁAZISKA GÓRNE6 BATALION POWIETRZNODESANTOWYXL
71ORELIKANDRZEJMPOLOPEN10M, KAT171977POZNAŃSPWL POZNAŃL
72STALMACHDAMIANMPOLOPEN10M, KAT031978PIEKARY ŚLĄSKIEKM PSP PIEKARY ŚLĄSKIEL
73KOZŁOWSKIROBERTMPOLOPEN10M, MEDYK1973BRODNICADOCE PARES POLSKAL
74INGRAMGRZEGORZMPOLOPEN10M, KAT051983KLUCZBORKZAKŁAD KARNY KLUCZBORKXL
75SALAMONROMANMPOLOPEN10M, KAT161986OPOLE10 BRYGADA LOGISTYCZNAM
76OLFIERELŻBIETAKPOLOPEN5K, KAT111987SUCHA WIEŚ15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAM
77WIELOWIEJSKADAGMARAKPOLOPEN5K, KAT111980ORZYSZ15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAS
78SUTKOWSKAKATARZYNAKPOLOPEN5K, KAT111982KĘTRZYN15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAM
79DROŹDZIKPAWEŁMPOLOPEN10M, KAT021977NYSAWKB META LUBLINIECXXL
80CISZEKROBERTMPOLOPEN10M, KAT191967JELCZ-LASKOWICERCI WROCŁAWL
81DARKOWSKIRAFAŁMPOLOPEN10M, KAT111980WINNICA2 PSAPM
82RESPONDEKMARCINMPOLOPEN10M, KAT021987SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEKMP SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM
83OSSIGKRZYSZTOFMPOLOPEN10M, KAT261977POZNAŃNO EXCUSE TEAML
84KONICKIPAWEMPOLOPEN10M, KAT261981POZNAŃNO EXCUSE TEAML
85KONICKIPAWEŁMPOLOPEN10M, KAT261981POZNAŃNO EXCUSE TEAML
86RUSINIAKKONSTANTYMPOLOPEN10M, KAT261993POZNAŃNO EXCUSE TEAML
87DĄBKOWSKIMARIUSZMPOLOPEN10M, KAT111976PRZASNYSZ2ORELXXL
88JANIČMAREKMSVKOPEN10M, KAT041978PREŠOVMARAS TEAMS
89HAZUCHAMIROSLAVMSVKOPEN10M, KAT041972SOBRANCEMARAS TEAML
90JEŠOTIBORMSVKOPEN10M, KAT041985TREBIŠOVMARAS TEAML
91WYSOCKIDARIUSZMPOLOPEN10M, KAT051986GDAŃSKWOJSKO POLSKIEM
92KALENIKJOANNAKPOLOPEN5K, KAT111977LASKOWIEC2ORELS
93MAJERJOZEFMSVKOPEN10M, KAT041991PREŠOVMARAS TEAMXXL
94DZIKANATALIAKPOLOPEN5K, KAT111983LIWA15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAM
95GONERAKAZIMIERZMPOLOPEN10M, KAT171955MIŁOSZYCECSWIICH WROCŁAWM
96WIDURSKAMAGDAKPOLOPEN5K, KAT041981PIEKARY ŚLĄSKIEŚLOSGS
97SZURMIAKKAMILMPOLOPEN10M, KAT151988POZNAŃWYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ POZNAŃL
98KASPERCZAKKRZYSZTOFMPOLOPEN10M, KAT151991POZNAŃWYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ POZNAŃM
99KRYCHJOACHIMMPOLOPEN10M, KAT151984GNIEZNOWYDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ POZNAŃL
100PLISZCZYŃSKAJUSTYNAKPOLOPEN5K, KAT021975LUBLINKWP W LUBLINIEM
Strona 1 z 2