maratonypolskiewikosszmianyzmiany

VI Orzeski Bieg Uliczny

Miejsce i data imprezy: Orzesze, 08 października 2017
Organizator: Fundacja Aktywni - aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu - Tomasz Mrowiec - 500300356; t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca (609534290), Łukasz Drabik (512697766)
Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze
Regulamin: Regulamin biegu

Opłata startowa:
20zł - do 21 sierpnia 2017r
30zł - do 1 października 2017r
50zł - w dniu zawodów.

Prosimy zachować maila z potwierdzeniem zgłoszenia, znajdują się w nim wszystkie informacje konieczne do dokonania opłaty.
Aby wpłacić pieniądzew formie tradycyjnej muszą państwo wybrać pole przelewu Poczta Polska. Zatwierdzając ten wybór system przekieruje was do druku z danymi jakie musicie wypełnić wykonując przelew tradycyjny. BARDZO WAŻNE JEST TO, ŻEBY UZUPEŁNIAJĄC DANE W TYTULE PRZELEWU PODAĆ TYLKO NUMER TRANSAKCJI ZACZYNAJĄCY SIĘ OD TR-... 


Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 5
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1RenczMałgorzataKPOL10KM, K3, MO1974OrzeszeW pogoni za duchemSZapłacono
2PogonowskiMarcinMPOL10KM, M3, MO1976OrzeszeLZapłacono
3BiałasKlaudiaKPOLNW1996OrzeszeSZapłacono
4BittnerŁukaszMPOL10KM, M31977BytomTeam Papry 20Zapłacono
5SzczyrbowskiPiotrMPOL10KM, M41957RybnikXLZapłacono
6LampaAlicjaKPOL10KM, K11989GliwiceMZapłacono
7SzwajkoszSzczepanMPOL10KM, M21987GliwiceXLZapłacono
8PanderMarekMPOL10KM, M3, MO1977OrzeszeZapłacono
9Sokół-OleśEwelinaKPOL5KM1970PawłowiceRUNTEAM PawłowiceLZapłacono
10WarzechaRafałMPOL10KM, M21987KatowiceLZapłacono
11StaniczekAdamMPOL10KM, M31973TychyFragles TychyL
12WróbelPawełMPOLNW1982KatowiceGrzmiące KijeLZapłacono
13WoźniakAdamMPOL10KM, M31971MikołówKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWMZapłacono
14PawińskiWojciechMPOL10KM, M31973BorowianyLZapłacono
15FilipowiczPiotrMPOL10KM, M21984MikołówSamotnikMZapłacono
16RunnerAlekMPOL5KM1988MikołówZapłacono
17Wojtkowska-WitalaAnnaKPOL5KM1972MikołówSZapłacono
18GałaszekArturMPOL10KM, M21980Łaziska GórneMZapłacono
19WiszniewskaMagdalenaKPOL10KM, K31974TychyKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWZapłacono
20WiszniewskiDariuszMPOL10KM, M31972TychyKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWZapłacono
21WitoszekAlicjaKPOL5KM1985OrzeszeSZapłacono
22PetkiewiczTomaszMPOL10KM, M21987MikołówKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWSZapłacono
23PanderDorotaKPOLNW1976Orzesze
24MajdaRobertMPOL10KM, M31976OrzeszeZapłacono
25MajdaMonikaKPOL10KM, K21984OrzeszeZapłacono
26JastrząbekMateuszMPOL10KM, M2, MO1983OrzeszeSZapłacono
27SpendelUrszulaKPOL5KM1982OrzeszeMZapłacono
28SmyczekKrystianMPOL10KM, M31973BełkMZapłacono
29SmyczekJoannaKPOL10KM, K31974BełkSZapłacono
30SmyczekMagdalenaKPOL10KM, K11999BełkSZapłacono
31KotasTomaszMPOL10KM, M31977Wisął WielkaLKS Wisła WielkaLZapłacono
32KawalecGrzegorzMPOL10KM, M3, MO1975OrzeszeLZapłacono
33CieślikKarolMPOL10KM, M2, MO1983Orzesze-Zazdrość
34GocAleksandraKPOL10KM, K2, MO1983OrzeszeOrzesze też biegaSZapłacono
35PustelnikWioletaKPOL10KM, K21982KatowiceMZapłacono
36WrzesińskiAndrzejMPOL10KM, M41961TychyKIA ETRANS - STS Biegaton MikołówSZapłacono
37WrzesińskiRafałMPOL10KM, M11990TychyKIA Etrans-STS Biegaton MikołówSZapłacono
38KościelniakJózefMPOL5KM1959Łaziska GórneTauron TeamMZapłacono
39KrybusSylwiaKPOL10KM, K31968MikołówKIA ETRANS - STS Biegaton MikołówMZapłacono
40WaliczekLeszekMPOL10KM, M31968RudołtowiceAzylXL
41JasnochBogumiłaKPOL10KM, K41958MikołówMZapłacono
42SzczepańskaAgataKPOL10KM, K11988KatowiceMZapłacono
43BlasztaKrzysztofMPOL5KM1978Łaziska GórneBiegam bo nie lubięMZapłacono
44BujoczekBeataKPOL5KM1997BełkLZapłacono
45KubicaBożenaKPOLNW1969OrnontowiceSZapłacono
46MenżykMarcinMPOL10KM, M21987StanowiceLUXTORPEDA CzerwionkaLZapłacono
47KręczyńskiJacekMPOL10KM, M41950GliwiceniezrzeszonyMZapłacono
48OsikowskaMonikaKPOL10KM, K21981ŻoryHRmax ŻorySZapłacono
49WitkowskiPrzemysławMPOL10KM, M21984ChorzówLZapłacono
50KurzMarekMPOL5KM1976KatowiceZapłacono
51KajcaMirosławMPOLNW1971Łaziska GórneŁAZISKIE KARLUSYLZapłacono
52RygulskiAndrzejMPOLNW1954Łaziska GórneŁAZISKIE KARLUSYXLZapłacono
53CichyAgnieszkaKPOL5KM1983Ruda ŚląskaniezrzeszonyMZapłacono
54OlearczukMagdalenaKPOL10KM, K21987BytomM
55MiłaszewskiAndrzejMPOL10KM, M21978MikołówKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWMZapłacono
56DreszerDamianMPOL10KM, M2, MO1986OrzeszeLZapłacono
57RimMarcinMPOL10KM, M21985Łaziska GórneMZapłacono
58KubaczPiotrMPOL10KM, M31974MikołówLZapłacono
59ProńAdamMPOL10KM, M31975KatowiceIpronmanZapłacono
60MalcharekKatarzynaKPOL10KM, K21981MikołówSZapłacono
61JagodaAdamMPOL10KM, M41966ChorzówFUCHS OIL TEAMLZapłacono
62JagodaMateuszMPOL10KM, M11996Siemianowice SlaskieFUCHS OIL TEAMMZapłacono
63RozmusMarzenaKPOL10KM, K31974Bojszowy NoweŚwierczyniec RunningMZapłacono
64BaronEugeniuszMPOL10KM, M41964GostyńUSNB Ustrońska Szkoła Narciarstwa BiegowegoLZapłacono
65BaronAnielaKPOL10KM, K41964GostyńMZapłacono
66ZiętekIwonaKPOL5KM1983Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchemM
67ŻogałaPatrycjaKPOL10KM, K11991MikołówSZapłacono
68DuchKarolinaKPOL10KM, K21986KatowiceMZapłacono
69FrankeMirosławMPOL10KM, M41965MikołówKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWLZapłacono
70FrankeIlonaKPOL10KM, K41967MikołówKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWSZapłacono
71SobczykDawidMPOL10KM, M11992BrynekGibke GizdyXLZapłacono
72WawrzeńTomaszMPOL10KM, M21978Łaziska GórneKIA ETRANS-STS BIEGATON MIKOŁÓWLZapłacono
73ŚmiejaJoannaKPOL10KM, K31968PawłowiceRUNTEAM PawłowiceM
74KowalczykPrzemysławMPOL5KM1987Ruda ŚląskaniezrzeszonyMZapłacono
75Klusa-PolAnnaKPOL10KM, K21984KatowiceS
76KlusaŁukaszMPOL10KM, M21987KatowiceXL
77DominKrystynaKPOLNW1955SiemianowiceMK TAEMS
78ZobekEdwardMPOLNW1947SosnowiecOsoba niepełnosprawnaXLZapłacono
79KuźnikSławomirMPOL10KM, M11989ŻoryXLZapłacono
80WilkDamianMPOL10KM, M31971TychyJajostyLZapłacono
81WilkBarbaraKPOL10KM, K31973TychyJajostyLZapłacono
82SrokolSzymonMPOL10KM, M21981RybnikMZapłacono
83StrokaTomaszMPOL10KM, M31974RybnikCzwórka JaśkowiceLZapłacono
84PietraszKrzysztofMPOL10KM, M21983RadlinLZapłacono
85SaganowskiMarcinMPOL10KM, M31971TychyADS Masna KrytycznaXLZapłacono
86LasotaMaciekMPOL10KM, M21986KatowiceGOL-DENT TEAMLZapłacono
87BańbułaGrzegorzMPOL10KM, M21984GliwiceLZapłacono
88WeinerKarolinaKPOL5KM1982MikołówProform TeamSZapłacono
89BojczukWładysławMPOLNW1949BrzeszczeniezrzeszonyLZapłacono
90SzołtysekAleksanderMPOL10KM, M21981ŻoryXLZapłacono
91SzymuraKazimierzMPOLNW1960RybnikLZapłacono
92GalaJerzyMPOL5KM1974MnichLZapłacono
93SzymuraMariaKPOLNW1959RybnikMZapłacono
94WyłupekTomaszMPOL10KM, M31976MyslowiceSzakaleZapłacono
95SkoczykłodaRomanMPOLNW1950OrzeszeKlub Stadion SląskiZapłacono
96SiekierkaJanuszMPOL10KM, M21979SłupskoMZapłacono
97SiekierkaKarolinaKPOL10KM, K21981SłupskoSZapłacono
98KrzystałaŁukaszMPOL10KM, M21982Czerwionka-LeszczynyCzwórka JaśkowiceLZapłacono
99DrażykAleksandraKPOL10KM, K1, MO1996OrzeszeSZapłacono
100DrażykJoannaKPOL10KM, K4, MO1967OrzeszeMZapłacono
Strona 1 z 5