maratonypolskiewikosszmianyzmiany

Bieg „GAZ-SYSTEM NA PIĄTKĘ!”

Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle, 17 września 2017
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.
SPONSOR:
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Regulamin: Regulamin biegu

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SterczewskiMarcinMPOL1981PyskowiceOpel active teamZapłacono
2NiemiecDamianMPOL1986Kędzierzyn-KoźleKolegium Sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej
3NowakMichałMPOL1981Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
4JochimczykWitekMPOL1981Kędzierzyn-KoźleCzempjon TeamZapłacono
5WręczyckiŁukaszMPOL1989LubliniecZapłacono
6PojdaGrzegorzMPOL1972RybnikZapłacono
7BickRobertMPOL1977Kędzierzyn KoźleCzempjon TeamZapłacono
8PaszkiewiczMichałMPOL1988ZawadzkieZapłacono
9BarthMarcinMPOL1981LeśnicaZapłacono
10ChachułaRyszardMPOL1974ZdzieszowiceMorsy na koksieZapłacono
11ChachułaAgnieszkaKPOL1978ZdzieszowiceZapłacono
12UnsnerKatarzynaKPOL1988KrapkowiceZapłacono
13WróbelMariuszMPOL1974ZdzieszowiceSOBAS TEAMZapłacono
14KubieńAdamMPOL1971Kędzierzyn-KoźleBiegowi Zajawkowicze
15JahnGrzegorzMPOL1981RaszowaOSP RaszowaZapłacono
16KalinowskiZbigniewMPOL1965Tarnów OpolskiLABTARZapłacono
17ŻytkoPiotrMPOL1981ZdzieszowiceZapłacono
18WierciochTomaszMPOL1979Kędzierzyn-KoźleZapłacono
19ZauścińskiTomaszMPOL1958Strzelce OpolskieLASERDRUKZapłacono
20KochonŁukaszMPOL1984Kędzierzyn-KoźleBiegowi ZajawkowiczeZapłacono
21NowakPawełMPOL1986Kędzierzyn-KoźleLand Rower WrocławZapłacono
22Mróz-NowińskaIwonaKPOL1973ZdzieszowiceMorsy na koksieZapłacono
23SobelŁukaszMPOL1982UjazdOpel active teamZapłacono
24SzatkaKatarzynaKPOL1977BytomRossbieganiZapłacono
25SzatkaTomaszMPOL1976BytomRossbieganiZapłacono
26WęgrzykEugeniuszMPOL1959NieznaszynniezrzeszonyZapłacono
27KordyacznyKrzysztofMPOL1953PawłowiczkiamatorZapłacono
28KolbeMonikaKPOL1975Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
29DrążekBeataKPOL1974Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleZapłacono
30DrążekZdzisławMPOL1967Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleZapłacono
31WyleżołPiotrMPOL1979Kędzierzyn-KoźleRUN DMCZapłacono
32JaniczekŁukaszMPOL1998Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleZapłacono
33WròbelKatarzynaKPOL1996ZdzieszowiceMorsy na koksieZapłacono
34GietAdamMPOL1968Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
35GietMałgorzataKPOL1971Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
36BudzińskiPawełMPOL1972UjazdKlub Budziki UjazdZapłacono
37BudzińskaAgnieszkaKPOL1978Kędzierzyn-KoźleKlub Budziki UjazdZapłacono
38CzernekDarekMPOL1979GogolinGogolin biegaZapłacono
39IwanejkoIzabelaKPOLSI1978Kędzierzyn KozleatmówkiZapłacono
40ObierzynskaDominikaKPOL1989KatowiceZapłacono
41OlejnikAdamMPOL1991KatowiceZapłacono
42GóralMałgorzataKPOL1987Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
43KamińskiMichałMPOL1990Kędzierzyn-KoźleZapłacono
44HudalaTomaszMPOL1976GogolinGogolin biegaZapłacono
45KałwakTomaszMPOL1976Kędzierzyn-KoźleamatorZapłacono
46SzpetanowskiMichałMPOL1989PrudnikZapłacono
47MartyniukRyszardMPOL1984Strzelce OpolskieSUPASTRIKESZapłacono
48KubuszewskaKatarzynaKPOL1978ZdzieszowiceMorsy na koksie
49ŻółtańskaJaninaKPOL1976KochanowiceZapłacono
50KacprzakGrzegorzMPOL1978Kędzierzyn-KozleCzempjon TeamZapłacono
51Kołdyka-GawronMarzenaKPOL1982Kędzierzyn-KoźleZapłacono
52PaszekTomaszMPOL1980Kedzierzyn-KozleZapłacono
53BalickiDariuszMPOL1970Kędzierzyn-Koźleamator
54BornMarcinMPOL1967K-KoźleZapłacono
55BawołAdamMPOL1979Strzelce OpolskieKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleZapłacono
56SzymuraKazimierzMPOLSI1960RybnikZapłacono
57Wąsik - PatlaSabinaKPOL1986ZdzieszowiceZapłacono
58PatlaSławomirMPOL1983ZdzieszowiceRajsport ActiveZapłacono
59KosiorMagdalenaKPOL1986KorzonekAmatorZapłacono
60MańkaPiotrMPOL1955Kędzierzyn-KoźleCZEMPJON TEAMZapłacono
61RudolfJacekMPOLSI1966KrapkowiceZapłacono
62WośkoJanMPOLSI1953KrapkowiceCROSS KRAPKOWICEZapłacono
63GrzybTymoteuszMPOL2000BiedrzychowiceKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleZapłacono
64GrzybBartłomiejMPOL1975BiedrzychowiceKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleZapłacono
65ZychAgataKPOL1981Kędzierzyn KoźleamatorZapłacono
66PiśniakAgnieszkaKPOL1978Kędzierzyn-KoźleSamer czelendżZapłacono
67SadłowskaAgnieszkaKPOL1983Kędzierzyn-KoźleSamer czelendżZapłacono
68RemiszAdamMPOL1974RybnikamatorZapłacono
69ZyzikRafałMPOL1974Kędzierzyn-KoźleNapalone DzikiZapłacono
70PająkGrzegorzMPOL1975Kędzierzyn-KoźleZapłacono
71FijałkowskaMałgorzataKPOL1981Strzelce OpolskieamatorZapłacono
72MikosińskaBeataKPOL1979Kędzierzyn-KoźleZapłacono
73BaranRomanMPOL1964PrudnikEkipa KryzysZapłacono
74Korwin MałaczyńskaDanutaKPOL1985Strzelce OpolskieEkipa KryzysZapłacono
75LenczewskiMichałMPOL1983Kędzierzyn-KoźleNapalone DzikiZapłacono
76GorczycaSamantaKPOL1991Kędzierzyn-KoźleCZEMPJON TEAMZapłacono
77KupkaJacekMPOL1987Kędzierzyn-KoźleCZEMPJON TEAMZapłacono
78JarosławskiEdwardMPOL1948Kędzierzyn-KoźleZapłacono
79Maj-DziubańskaIzabelaKPOL1985PyskowiceAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEZapłacono
80BudzińskiKrzysztofMPOL1968Kędzierzyn KoźleScuba DivingZapłacono
81OlejnikPrzemysławMPOL1981Kędzierzyn- KoźleZapłacono
82LewaldAdamMPOL1976Kędzierzyn-KożleZapłacono
83BudzińskiJakubMPOL2001OpoleScuba DivingZapłacono
84SzymczyszynJerzyMPOL1968OpoleScuba Diving
85HalusiakSzymonMPOL1966Kędzierzyn KoźleamatorZapłacono
86TyczyńskaAgataKPOL1965Kedzierzyn-KozleniezrzeszonyZapłacono
87OwczarekMirosławaKPOL1965Kedzierzyn-KozleniezrzeszonyZapłacono
88KamińskaBeataKPOL1967Myszkówz bieganiem mi do twarzy, Myszków BiegaZapłacono
89GrygielBoleslawMPOL1947Kedzierzyn-KozleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
90LasekTomaszMPOL1974OpoleOpel TeamZapłacono
91DziwińskiGrzegorzMPOL1987BierawaamatorZapłacono
92GnylaAdamMPOL1977Kędzierzyn-KoźleNapalone DzikiZapłacono
93JaroszukAdrianMPOL1985Kędzierzyn-KoźleZapłacono
94MaciejewskiPiotrMPOL1995NysaZapłacono
95SzyszkoRobertMPOL1976GłogówekZapłacono
96CzekajJustynaKPOL1998Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
97DziubańskiGrzegorzMPOL1981PyskowiceOPEL ACTIVE TEAM
98SzymańskaAnnaKPOL1989Stare KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleZapłacono
99JadaszAnnaKPOL1987GogolinGogolin biegaZapłacono
100TworkowskaAgataKPOL1980GogolinGogolin biegaZapłacono
Strona 1 z 3