maratonypolskiewikosszmianyzmiany

IV Letni Bieg Jaćwingów „IRYD SKI TOUR” Półmaraton Na Nartorolkach o Puchar Burmistrza Gołdapi

IV Letni Bieg Jaćwingów „IRYD SKI TOUR” Półmaraton Na Nartorolkach o Puchar Burmistrza Gołdapi
Miejsce i data imprezy: Gołdap, 20 sierpnia 2017
Organizator: Gmina Gołdap
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi
Regulamin: Regulamin

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlub
1ŻamojtukDanielMSENIOR, M2GołdapSKIPOL.pl /Państwowa Straż Pożarna Gołdap
2MacianisStanisławMSENIOR, M3Sejny
3KishkelIvanMSENIOR, M2Grodno
4PrudAndrzejMSENIOR, M3Gdansk
5ŻylińskiWaldemarMSENIOR, M2Suwałki
6IvanischevPavelMSENIOR, M1Zelenogradsk
7BiskupJanuszMSENIOR, M4WałbrzychAmator
8OlchowikWiktorMSENIOR, M3WarszawaAmator
9SaniukSebastianMSENIOR, M2GołdapSkipol.pl TEAM ; IRYD GOŁDAP
10KorzeniowskiAleksanderMSENIOR, M2ŁódźTeam Nabiegowkach.pl
11SadowskiRobertMSENIOR, M3GołdapSKIPOL.PL TEAM - ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP
12RomanowiczRobertMSENIOR, M2BiałystokTeam Nabiegowkach.pl
13GuzińskiAndrzejMSENIOR, M3GdańskSkipol.pl TEAM
14CiborowskiAlanMSENIOR, M1JasłoKS SPEED JASŁO
15CiborowskiDamianMSENIOR, M2JasłoKS SPEED JASŁO
16CiborowskaRoksanaKSENIOR, K1JasłoKS SPEED JASŁO
17CiborowskiNatanMSENIOR, M1PiszKS SPEED JASŁO
18CiborowskiItanMJUNIOR, MJ4PiszKS SPEED JASŁO
19PaszkowskiHubertMSENIOR, M2GołdapSkipol.pl TEAM
20DzianisZhykhMSENIOR, M1GrodnoAmator
21FiedorecNataliaKJUNIOR, KJ3Malawicze Dolne 22UKS START MALAWICZE
22RećkoKamilaKJUNIOR, KJ3Orłowicze 6AUKS START MALAWICZE
23RećkoEwaKJUNIOR, KJ2Bobrowniki 29AUKS Orliki Stara Kamionka
24RećkoKatarzynaKJUNIOR, KJ1Bobrowniki 29AUKS Orliki Stara Kamionka
25ReszutaWeronikaKJUNIOR, KJ2SokółkaUKS START MALAWICZE
26ZajczykJuliaKJUNIOR, KJ2Orłowicze 35UKS START MALAWICZE
27CzabatorowiczZuzannaKJUNIOR, KJ2Orłowicze 17UKS START MALAWICZE
28ŁowczeckaElżbietaKJUNIOR, KJ1Bohoniki 2UKS START MALAWICZE
29IgnatowiczMagdalenaKJUNIOR, KJ2Puciłki 31UKS START MALAWICZE
30CzeremchaWeronikaKJUNIOR, KJ2Słojniki 2UKS Orliki Stara Kamionka
31SzomkoMonikaKJUNIOR, KJ3Stara Kamionka 36UKS Orliki Stara Kamionka
32BieleckaAnnaKSENIOR, K1SiedlceUKS Rawa Siedlce
33KrajcerMaciejMJUNIOR, MJ3SiedlceUKS Rawa Siedlce
34BroniszJoannaKSENIOR, K1SiedlceUKS Rawa Siedlce
35ŚnitkoAleksandraKJUNIOR, KJ2SiedlceUKS Rawa Siedlce
36SobiczewskiPiotrMJUNIOR, MJ3SiedlceUKS Rawa Siedlce
37StaręgaGrzegorzMSENIOR, M4SiedlceUKS Rawa Siedlce
38AniszewskiAmadeuszMJUNIOR, MJ4SiedlceUKS Rawa Siedlce
39MyrchaDianaKJUNIOR, KJ3SiedlceUKS Rawa Siedlce
40ProkuratRozaliaKJUNIOR, KJ3SiedlceUKS Rawa Siedlce
41RadomyskaKlaudiaKJUNIOR, KJ1SiedlceUKS Rawa Siedlce
42KrajcerDominikaKJUNIOR, KJ1SiedlceUKS Rawa Siedlce
43KowalskiIgorMJUNIOR, MJ2SiedlceUKS Rawa Siedlce
44OknińskiMichałMJUNIOR, MJ2SiedlceUKS Rawa Siedlce
45ŁugowskaMajaKJUNIOR, KJ2SiedlceUKS Rawa Siedlce
46StaręgaMariaKSENIOR, K3SiedlceUKS Rawa Siedlce
47SobiczewskiJakubMJUNIOR, MJ2SiedlceUKS Rawa Siedlce
48SołoniewiczMonikaKJUNIOR, KJ4SiedlceUKS Rawa Siedlce
49FilipekKarolMSENIOR, M1SiedlceUKS Rawa Siedlce
50SołoniewiczMonikaKSENIOR, K1SiedlceUKS Rawa Siedlce
51KrajcerPiotrMSENIOR, M2SiedlceUKS Rawa Siedlce
52SkomorowskiDominikMSENIOR, M2GołdapŁowcy Przygód Gołdap
53MeissnerJanuszMSENIOR, M3KartuzyCartusia Kartuzy
54MerchelKlaudiaKJUNIOR, KJ2KartuzyCartusia Kartuzy
55MerchelDamianMJUNIOR, MJ3KartuzyCartusia Kartuzy
56MyszkPaulinaKJUNIOR, KJ3KartuzyCartusia Kartuzy
57RogalaDariuszMSENIOR, M2GołdapSKIPOL.PL TEAM - ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP
58JareckiPiotrMJUNIOR, MJ3JasłoKS SPEED JASŁO
59ŻynelPawełMJUNIOR, MJ3BiałystokUKS Hubal Białystok
60CzabanMikołajMJUNIOR, MJ4BiałystokUKS Hubal Białystok
61KucharskiKacperMJUNIOR, MJ3BiałystokUKS Hubal Białystok
62MańczukOliwiaKJUNIOR, KJ1BiałystokUKS Hubal Białystok
63WilczewskiTomaszMJUNIOR, MJ1BiałystokUKS Hubal Białystok
64PopkoHannaKJUNIOR, KJ3BiałystokUKS Hubal Białystok / Rollspeed Team
65CzechowskaJuliaKJUNIOR, KJ1BiałystokUKS Hubal Białystok
66DakowiczAgataKSENIOR, K1BiałystokUKS Hubal Białystok
67OlgaWajsielKJUNIOR, KJ1BiałystokUKS Hubal Białystok
68GibaDawidMJUNIOR, MJ1BiałystokZSS Supraśl
69JurgielMichałMJUNIOR, MJ4BiałystokUKS Hubal Białystok
70BakunJonaszMJUNIOR, MJ3BiałystokUKS Hubal Białystok
71SosnowskiEmanuelMJUNIOR, MJ3BiałystokUKS Hubal Białystok
72AndruszkiewiczKamilaKJUNIOR, KJ3BiałystokUKS Hubal Białystok
73PieńczykowskaIzaKJUNIOR, KJ3BiałystokUKS Hubal Białystok
74RadziwońskaJustynaKJUNIOR, KJ1BiałystokUKS Hubal Białystok
75ChełmińskaKatarzynaKSENIOR, K1AugustówUKS Hubal Białystok
76JurgielMarikaKJUNIOR, KJ1BiałystokUKS Hubal Białystok
77JanowskiKacperMSENIOR, M1BiałystokUKS Hubal Białystok / Rollspeed Team
78MałkińskiKrzysztofMSENIOR, M1BiałystokUKS Hubal Białystok