maratonypolskiewikosszmianyzmiany

II Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior

Miejsce i data imprezy: Paczków, 21 października 2017
Organizator: Organizatorem Biegu jest Stowarzyszenie "Trójka Dzieciom" z Paczkowa.
Regulamin:
Oświadczenie rodzica - do pobrania

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KorytkowskaAnnaKK20, MPPaczków
2GosekIwonaKK40Biernacice
3KwiecienMariuszMM40, MPPaczkówZapłacono
4BecelaMałgorzataKK30Złoty StokZłotostocka Grupa Biegowa
5GajewskiJacekMM20, MPPaczków
6RokickiMarekMM50, MPPaczków
7MiazgaMarcinMM40OławaZapłacono
8BukałaJanuszMM40OtmuchówSlęzak TeamZapłacono
9NiewiedziałBarbaraKK30KorfantówMGOKSIR KORFANTÓW
10SosulskaJaninaKK50WłodaryATHLETICS NYSA
11HatalaGrzegorzMM20Rzyki
12GaczyńskaKatarzynaKK40, MPPaczków
13OrdáňPetrMM50Zlaté HoryTeam Jeseníky
14OrdáňPavelMM30Černá VodaTeam Jeseníky
15KrólTomaszMM40Paczków
16RzeszotekNataliaKK20, MPPaczków
17KamińskiMichałMM30Kraków
18SadowskiPiotrMM20, MPPaczków
19FiguraEwelinaKK30WezaFigura Team
20FiguraRobertMM40WezaFigura Team
21KonikKrzysztofMM40Trzeboszowice
22SendeckiRafałMM40WałbrzychSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
23WojtyłaAnitaKK20, MPPaczkówPREDATORS WALBRZYCH
24ZygarlickiMariuszMM30Czarny BórPREDATORS WALBRZYCH
25WiśniewskiJacekMM40Nowa RudaNowa Ruda Biega
26WiśniewskiŁukaszMM30Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDA
27CaputaMagdalenaKK30, MPPaczkówZapłacono
28KrukTomaszMM30NysaATHLETICS NYSA
29SmolińskiSławekMM20Opole
30BednarekSebastianMM30Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDAZapłacono
31OtfinowskiMichałMM30OławaZ PaczkowaZapłacono
32ŁuczakKarolinaKK30NysaZapłacono
33ŁuczakMarcinMM30NysaZapłacono
34GrygielBoleslawMM60+Kedzierzyn-KozleParkrun Kedzierzyn-Kozle
35PełdiakKrzysztofMM30NysaKlub Meksyk
36Manuel PalaciosFabiolaKK30NysaKlub Meksyk
37CzulJanMM30Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDA
38ŻakMarcinMM30, MPPaczkówZapłacono
39HolinatyPiotrMM30Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDAZapłacono
40RękasTomaszMM40NysaZapłacono
41ZychowiczPawełMM30OtmuchówZłotostocka Grupa BiegowaZapłacono
42KrukiewiczMartaKK30Nowa RudaNowa Ruda Biega
43PłachytkaJanMM40Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDAZapłacono
44LęgaWiesławMM40ŚwidnicaBrak Team
45BurmińskiŁukaszMM30NysaATHLETICS NYSA
46StryczekBogusławaKK30Dąbrowa
47MilińskaLiliannaKK30Niemodlin
48DzierżakKrzysztofMM30NysaATHLETICS NYSA
49GaborskiPiotrMM30Nysa
50ZwolińskiMariuszMM30Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDA
51PańczyszynMariuszMM40NysaZapłacono
52PohlAnnaKK40BiałaZapłacono
53Wiek-RezaczAlicjaKK30NysaCrossandaktiveZapłacono
54RezaczPiotrMM30NysaZapłacono
55Morawska - PiechowiakSylwiaKK30OleszyceKlub Biegających Leśników
56BiraGrzegorzMM30ZiębiceSparta ZiębiceZapłacono
57PaluchKamilaKK20, MPPaczków
58KrupaMarcinMM40Nowa Ruda -SłupiecAKTYWNA NOWA RUDAZapłacono
59KlakJolantaKK20ToszekZapłacono
60KukurykKrzysztofMM30Nowa RudaNowa Ruda Biega
61JabłońskiMariuszMM30Brzeg
62TetlakPiotrMM20, MPPaczkówZapłacono
63TetlakMarlenaKK20Stary ŻagańZapłacono
64ZbyrytMarekMM50Nowa RudaUKS Ludwikowice
65PieńkoEmiliaKK20PrzewózSamodzielny Elektorat Kiełkujących Słodokorożców
66PawlikMarekMM40NysaNysa BiegaZapłacono
67KuligAnnaKK20Paczków
68WierzbickiMirosławMM30OtmuchówNysa BiegaZapłacono
69SkawińskiKamilMM16Gościce
70LazarowiczKrzysztofMM30, MPPaczków
71PietroczukSylwiaKK20NysaATHLETICS NYSA
72TrzankowskaJoannaKK40Wrocław
73DrelichowskaKatarzynaKK40Wrocław
74KolekRomanMM50JemielnicaZapłacono
75PoślednikWojciechMM40NysaATHLETICS NYSA
76UnsnerKatarzynaKK20Krapkowice
77GrzesiakGrzegorzMM30PaczkówCrossandactive Nysa
78CzykinowskiAdamMM40MaciejowiceJATOMI FITNESS
79BieniekDanielMM30Kamienica
80MalazdrewiczRyszardMM40NysaZapłacono
81DrążekBeataKK40Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
82BorekJadwigaKK30Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
83SieniawskaJaninaKK60+Kędzierzyn - KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
84PatkowskiMateuszMM30, MPPaczkówZapłacono
85MalazdrewiczJanuszMM50NysaNysaZapłacono
86MazurKarolMM20, MPDziewietlice
87ChałupaBartoszMM30Wrocław
88DylikDariuszMM50, MPPaczkówZ Paczkowa
89GąsiorMałgorzataKK16Ziębice
90ZarodkiewiczDawidMM20KrasneOlga Team
91KoenigOlgaKK20WarszawaLegia Run Club
92BudnyJakubMM20Warszawa
93KasicaRobertMM50Bystrzyca KłodzkaZ Bystrzycy
94ChorzępaAdamMM50Wolany
95WiesławLęgaMM40ŚwidnicaBRAK TeamZapłacono
96ZielińskiAdrianMM30Biała NyskaTurbo ŚlimakiZapłacono