maratonypolskiewikosszmianyzmiany

II Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior

II Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior
Miejsce i data imprezy: Paczków, 21 października 2017
Organizator: Organizatorem Biegu jest Stowarzyszenie "Trójka Dzieciom" z Paczkowa.
Regulamin:
Oświadczenie rodzica - do pobrania

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KorytkowskaAnnaKPOLK20, MP1992PaczkówZapłacono
2GosekIwonaKPOLK401973Biernacice
3KwiecienMariuszMPOLM40, MP1977PaczkówZapłacono
4BecelaMałgorzataKPOLK301980Złoty StokZłotostocka Grupa BiegowaZapłacono
5GajewskiJacekMPOLM20, MP1993PaczkówZapłacono
6RokickiMarekMPOLM50, MP1965PaczkówZapłacono
7MiazgaMarcinMPOLM401977OławaZapłacono
8BukałaJanuszMPOLM401975OtmuchówSlęzak TeamZapłacono
9NiewiedziałBarbaraKPOLK301981KorfantówMGOKSIR KORFANTÓWZapłacono
10SosulskaJaninaKPOLK501965WłodaryATHLETICS NYSAZapłacono
11HatalaGrzegorzMPOLM201988Rzyki
12GaczyńskaKatarzynaKPOLK40, MP1969PaczkówZapłacono
13OrdáňPetrMCZEM501965Zlaté HoryTeam Jeseníky
14OrdáňPavelMCZEM301986Černá VodaTeam Jeseníky
15KrólTomaszMPOLM401975PaczkówZapłacono
16RzeszotekNataliaKPOLK20, MP1990PaczkówZapłacono
17KamińskiMichałMPOLM301979KrakówZapłacono
18SadowskiPiotrMPOLM20, MP1995Paczków
19KonikKrzysztofMPOLM501964TrzeboszowiceZapłacono
20SendeckiRafałMPOLM401975WałbrzychSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE
21WojtyłaAnitaKPOLK20, MP1989PaczkówPREDATORS WALBRZYCHZapłacono
22ZygarlickiMariuszMPOLM301984Czarny BórPREDATORS WALBRZYCHZapłacono
23WiśniewskiŁukaszMPOLM301985Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDA
24CaputaMagdalenaKPOLK30, MP1980PaczkówZapłacono
25KrukTomaszMPOLM301982NysaATHLETICS NYSA
26BednarekSebastianMPOLM301984Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDAZapłacono
27OtfinowskiMichałMPOLM301987OławaZ PaczkowaZapłacono
28ŁuczakKarolinaKPOLK301985NysaZapłacono
29ŁuczakMarcinMPOLM301986NysaZapłacono
30GrygielBoleslawMPOLM60+1947Kedzierzyn-KozleParkrun Kedzierzyn-Kozle
31PełdiakKrzysztofMPOLM301978NysaKlub Meksyk
32Manuel PalaciosFabiolaKMEXK301983NysaKlub Meksyk
33CzulJanMPOLM301985Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDA
34ŻakMarcinMPOLM30, MP1979PaczkówZapłacono
35HolinatyPiotrMPOLM301985Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDAZapłacono
36RękasTomaszMPOLM401977NysaZapłacono
37ZychowiczPawełMPOLM301979OtmuchówOtmuchów BiegaZapłacono
38KrukiewiczMartaKPOLK301978Nowa RudaNowa Ruda Biega
39PłachytkaJanMPOLM401977Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDAZapłacono
40BurmińskiŁukaszMPOLM301979NysaATHLETICS NYSA
41StryczekBogusławaKPOLK301985Dąbrowa
42MilińskaLiliannaKPOLK301981NiemodlinZapłacono
43DzierżakKrzysztofMPOLM301978NysaATHLETICS NYSAZapłacono
44GaborskiPiotrMPOLM301980Nysa
45ZwolińskiMariuszMPOLM301979Nowa RudaKOLKA TEAM NOWA RUDAZapłacono
46PańczyszynMariuszMPOLM401975NysaZapłacono
47PohlAnnaKPOLK401968BiałaZapłacono
48Wiek-RezaczAlicjaKPOLK301983NysaCrossandaktiveZapłacono
49RezaczPiotrMPOLM301984NysaZapłacono
50Morawska - PiechowiakSylwiaKPOLK301985OleszyceKlub Biegających LeśnikówZapłacono
51BiraGrzegorzMPOLM301983ZiębiceSparta ZiębiceZapłacono
52PaluchKamilaKPOLK20, MP1993Paczków
53KrupaMarcinMPOLM401976Nowa Ruda -SłupiecAKTYWNA NOWA RUDAZapłacono
54KlakJolantaKPOLK201992ToszekZapłacono
55KukurykKrzysztofMPOLM301979Nowa RudaNowa Ruda Biega
56JabłońskiMariuszMPOLM301982Brzeg
57TetlakPiotrMPOLM20, MP1991PaczkówZapłacono
58TetlakMarlenaKPOLK201992Stary ŻagańZapłacono
59ZbyrytMarekMPOLM501965Nowa RudaUKS Ludwikowice
60PieńkoEmiliaKPOLK201991PrzewózSamodzielny Elektorat Kiełkujących SłodokorożcówZapłacono
61PawlikMarekMPOLM401974NysaNysa BiegaZapłacono
62KuligAnnaKPOLK201994Paczków
63WierzbickiMirosławMPOLM301980OtmuchówNysa BiegaZapłacono
64SkawińskiKamilMPOLM161999GościceZapłacono
65LazarowiczKrzysztofMPOLM30, MP1986PaczkówZapłacono
66PietroczukSylwiaKPOLK201991NysaATHLETICS NYSA
67TrzankowskaJoannaKPOLK401972Wrocław
68DrelichowskaKatarzynaKPOLK401977Wrocław
69KolekRomanMPOLM501962JemielnicaZapłacono
70PoślednikWojciechMPOLM401975NysaATHLETICS NYSA
71UnsnerKatarzynaKPOLK201988Krapkowice
72GrzesiakGrzegorzMPOLM301982PaczkówCrossandactive NysaZapłacono
73CzykinowskiAdamMPOLM401976MaciejowiceJATOMI FITNESS
74BieniekDanielMPOLM301985Kamienica
75MalazdrewiczRyszardMPOLM401969NysaZapłacono
76DrążekBeataKPOLK401974Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleZapłacono
77BorekJadwigaKPOLK301979Kędzierzyn-KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
78SieniawskaJaninaKPOLK60+1955Kędzierzyn - KoźleKS KOZIOŁEK Kędzierzyn-KoźleZapłacono
79PatkowskiMateuszMPOLM30, MP1979PaczkówZapłacono
80MalazdrewiczJanuszMPOLM501962NysaNysaZapłacono
81MazurKarolMPOLM20, MP1996Dziewietlice
82ChałupaBartoszMPOLM301980WrocławZapłacono
83DylikDariuszMPOLM50, MP1967PaczkówZ PaczkowaZapłacono
84GąsiorMałgorzataKPOLK161998Ziębice
85ZarodkiewiczDawidMPOLM201989KrasneOlga Team
86KoenigOlgaKPOLK201989WarszawaAdidas Runners WarsawZapłacono
87BudnyJakubMPOLM201991Warszawa
88KasicaRobertMPOLM501961Bystrzyca KłodzkaZ Bystrzycy
89ChorzępaAdamMPOLM501966Wolany
90LęgaWiesławMPOLM401972ŚwidnicaBRAK TeamZapłacono
91ZielińskiAdrianMPOLM301979Biała NyskaTurbo ŚlimakiZapłacono
92Szwed-SokołowskaJolantaKPOLK60+, MP1957PaczkówZ PaczkowaZapłacono
93BartoszChałupaMPOLM301980Wilczyce
94GortowskiRadosławMPOLM301979GrodkówZapłacono
95SokołowskiPiotrMPOLM60+, MP1956PaczkówZapłacono
96PiotrBobakMPOLM401975NysaZapłacono
97CiućkaJulianMPOLM60+1951OpoleJulian biega
98JakubowskiMarianMPOLM60+1957Gracze48156
99ZwaduchPrzemysławMPOLM401977KłodzkoZapłacono
100GajewskiMarcinMPOLM401977KłodzkoREKINYSUKCESU.PLZapłacono
Strona 1 z 4