maratonypolskiewikosszmianyzmiany

XXXIX Bieg Jesienny im. red. Tomasza Hopfera, II Mistrzostwa Polski Środowisk Trzeźwościowych

Miejsce i data imprezy: Parzymiechy, 01 października 2017
Organizator: Ognisko TKKF „Zryw” przy NZOZ OTUA w Parzymiechach
KS ,,Sokół” Parzymiechy

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Urząd Gminy Lipie (główny sponsor)
Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Terapii Uzależnień w Parzymiechach
Regulamin: Regulamin biegu

Regulamin - klasyfikacji drużynowej

Dyrektor biegu - Michał Mikołajczyk – tel: 505 072 399

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1JanuszkaUrszulaK10KM, K30KłobuckNGB KłobuckZapłacono
2BudzyńskiArkadiuszM10KM, M50WieluńWieluń BiegaZapłacono
3MarczewskaIwonaKNWWieluńSekcja Cyklistów RELAKS WieluńZapłacono
4BukalskiJózefM10KM, M50, MPTStarokrzepiceLeśne DziadkiZapłacono
5KałużaPiotrM10KM, M40ŁódźŁÓDŹ KOCHA SPORTZapłacono
6KrowickaHalinaKNWWieluńSekcja Cyklistów RELAX Wieluń
7WielochAndrzejM10KM, M50, MPT, MGLParzymiechyLeśne DziadkiZapłacono
8DolataLeszekM10KM, M50, MPTSyców
9KrystekMarcinM10KM, M40, MGLParzymiechyZapłacono
10DądelaAntoniM10KM, M60+KrzepiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
11CieślaMariolaK10KM, K16GligiLUKS MGOKSiR Korfantów
12GórskaEwaK10KM, K16, MPT, MGLKędzierzyn-KoźlePARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
13KuderKatarzynaK10KM, K16, MPT, MGLDankówZapłacono
14NąckiewiczIwonaKNWDziałoszynAkademia Nordic Walking
15KorbelaMaciejM10KM, M40, MPTDąbrowa GórniczaManuli Running TeamZapłacono
16FortunaMałgorzataK10KM, K16BąkówWkurw_team
17LutoBartoszM10KM, M16OpatówNGB KłobuckZapłacono
18LutoAndrzejM10KM, M40OpatówZapłacono
19NapiórkowskiRomanM10KM, M50KrapkowiceLeśne Dziadki
20KorzekwaTomaszM10KM, M40KrzepiceLeśne Dziadki
21KurpetZygmuntMNWJastrzębie-Zdrójwolny strzelec
22KurpetBogusławaKNWJastrzębie-Zdrójwolny strzelec
23KotarskiMarcinM10KM, M30KrzepiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
24WiśniewskiMirosławM10KM, M30KrzepiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
25CieślaJanM10KM, M60+RudnikiFalstart RudnikiZapłacono
26PalaczMariuszM10KM, M50KrzepiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
27WyłupekTomaszM10KM, M40, MPTMysłowiceSzakaleZapłacono
28PaszkiewiczJustynaK10KM, K30KłobuckNGB Kłobuck
29PaszkiewiczLeszekM10KM, M30KłobuckNGB Kłobuck
30SosnowskiTomaszM10KM, M40KłobuckWKB META LUBLINIECZapłacono
31JaneczekWiesławM10KM, M50TrębaczewKlub Biegacza Warta
32PędziwiatrRobertM10KM, M40BlachowniaNaturalnie Blachownia
33MłynarczykEdytaK10KM, K16RudnikiFalstart Rudniki
34MichalikKonradM10KM, M30CzestochowapioRUN team
35UjmaKrzysztofM10KM, M40Wręczyca Wielka
36NagłoPiotrM10KM, M30SosnowiecSolvere TeamZapłacono
37KałużaWeronikaKNWŁódź1977
38SukMirosławM10KM, M60+CzęstochowaZABIEGANI Częstochowa
39WróblewskiBartoszM10KM, M16WieluńWieluń BiegaZapłacono
40GlabKrzysztofM10KM, M40Kłobuckngb klobuck / vege runners
41CzyżewskaAgnieszkaK10KM, K30CzęstochowaKomenda Powiatowa policji w Lublińcu
42KałaStanisławM10KM, M60+Pielgrzymowice1950Zapłacono
43FirsowiczMarcinM10KM, M30Brzeziny
44FijałkowskiPawełM10KM, M30BlachowniaZabiegani Częstochowa/Kalinowski Team
45MajchrowskiRobertM10KM, M40WieluńWieluń BiegaZapłacono
46KulijJanM10KM, M60+BlachowniaKKTA
47MordalskiIreneuszM10KM, M40TrębaczewKlub Biegacza Warta
48SzczukaBogdanM10KM, M40Bytomamator
49ŻuchowiczElżbietaK10KM, K45Dąbrowa GórniczaDĄBROWA NORDIC TEAM
50NawrockaDanutaKNWDąbrowa GórniczaDĄBROWA NORDIC TEAM
51NapierałaBogusławM10KM, M60+BełchatówKB.Spartakus
52WolniakBarbaraKNWWieluńTPW Sekcja Cyklistów Relaks Wieluń
53SzymczykiewiczAnnaKNWWieluńTPW Sekcja Cyklistów Relaks Wieluń
54KowalGrażynaKNWWieluńTPW Sekcja Cyklistów Relaks Wieluń
55DryndaRafałM10KM, M30, MGLKrzepiceKB Florian Zajączki Drugie
56BarasińskiTomaszM10KM, M40, MPTBełchatówZapłacono
57OgórekArturM10KM, M40BełchatówKB.SpartakusZapłacono
58OgórekJoannaK10KM, K30BełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
59JabłonkaElżbietaK10KM, K30BełchatówKB.Spartakus
60DudzicJoannaK10KM, K30BełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
61CzarnyPawełM10KM, M40BełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
62SidorczukKatarzynaK10KM, K30BełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
63SmodlibowskiTomaszM10KM, M60+BełchatówKB Spartakus Bełchatów
64SzymczakAnnaK10KM, K30BełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
65GrzybJarosławMNW, MGLLipieZapłacono
66FoltynDariaK10KM, K45BełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
67FoltynMirosławM10KM, M50BełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
68BaruchHenrykaKNWDąbrowa GórniczaDąbrowa Nordic Team
69BaruchWłodzimierzMNWDąbrowa GórniczaDąbrowa Nordic Team
70SadowskiRafałM10KM, M30BełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
71ChaładynSławekM10KM, M30TrębaczewZ bieganiem mi do twarzyZapłacono
72Piasecka-WszołaAnnaK10KM, K30Dąbrowa GórniczaSAINT-GOBAIN SQUADZapłacono
73DorsGrzegorzMNWJanówRTB Tracker Podkowa Janów
74DorsŁukaszMNWJanówRTB Tracker Podkowa Janów
75DorsMarekMNWJanów1962
76KolasaBeataKNWCzęstochowaZABIEGANI CzęstochowaZapłacono
77SzydloAleksyM10KM, M50WieluńZapłacono
78BroniszewskiRyszardM10KM, M60+Piotrków TrybZapłacono
79Strzelecki "cirrus"JakubM10KM, M50, MPTŁódźRysioTeam
80PłoskońskiPiotrM10KM, M50Strzałków1965
81StasiakGrzegorzM10KM, M30Załęcze MałeZapłacono
82Kałuża-PawłowskaJoannaK10KM, K30Bełchatów1974Zapłacono
83KabałaTomaszM10KM, M50, MPTSosnowiecNowe ZawodzieZapłacono
84SzewczykRyszardM10KM, M50DziałoszynKlub Biegacza Warta
85PilarskiPiotrM10KM, M30CzęstochowaZapłacono
86RutkowskiJakubM10KM, M40BełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
87KilanPrzemysławM10KM, M16Iwanowice DużeKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
88KilanPiotrM10KM, M40Iwanowice DużeZapłacono
89KotusiewiczEwaK10KM, K30Piotrków Tryb.FUDU&Co.SportTeamZapłacono
90Pala-SkrzypczykDanutaKNWZłoty PotokRTB Tracker Podkowa Janów
91FrysiakBarbaraK10KM, K45WieluńZapłacono
92FrysiakArturM10KM, M50WieluńZapłacono
93WęgierJakubM10KM, M30CzęstochowaUKS 48
94JasińskiArturM10KM, M40WieluńWieluń BiegaZapłacono
95SzaferSylwesterM10KM, M40Florianów
96WydmuchWojciechMNWŁódźZapłacono
97StrzelczakRobertM10KM, M40Opolekb biegambolubie Opole
98ŚwitalskaBeataKNWPrzystajńZapłacono
99BojzanRomanMNWDzialoszynWataha teamZapłacono
100JaskulskiGrzegorzM10KM, M50, MPTSosnowiecoks tuliszówZapłacono
Strona 1 z 2