maratonypolskiewikosszmianyzmiany

III TOYOTA Bieg Sylwestrowy

III TOYOTA Bieg Sylwestrowy
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 31 grudnia 2017
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice - www.facebook.com/kbharcownik, e-mail: kbharcownik@wp.pl,
www.klub-biegacza.olawa.pl,
UMiG Jelcz-Laskowice
Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice.

Partnerzy:
Zakład Gospodarki Komunalnej,
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Jelczu-Laskowicach,
Nadleśnictwo Oława.




Regulamin: Regulamin biegu

Minimalny wiek to:
14 lat - dla biegu 5 km oraz Nordic Walking
16 lat - dla biegu 10 km


Weryfikacja elektronicznych zgłoszeń i zapisy dodatkowe:
30.12.2017 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 17:30- 20:00
31.12.2017 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 8:30-10:30 (dzień biegu)



Organizator dopuszcza odbiór numeru startowego i pakietu w imieniu uczestnika przez osobę przez niego upoważnioną -– wymagany jest wydrukowany i podpisany formularz







Zapisy wstrzymane. Osiągnięty został limit liczby zawodników.

Strona 1 z 11
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ZałubskiJacekMPOL10KM1985Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
2WachowskaDorotaKPOL10KM1979WrocławWKB PIAST WROCŁAW / KB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
3HołdaJolantaKPOLNW1954OleśnicaamatorZapłacono
4JankowskiŁukaszMPOL10KM1987Pogorzela 78BLEWIN BIEGAZapłacono
5PoteraPiotrMPOL5KM1970MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
6HoldynskiMiroslawMPOL10KM1961Katy WroclawskieRWT WroclawZapłacono
7SiciarzGrzegorzMPOL10KM1979OławaSIMOLDES PLASTICOS POLSKAZapłacono
8KińczykTomaszMPOL10KM1980OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
9PiskorskaKatarzynaKPOL10KM1974OlszankaamatorZapłacono
10BoratyńskiŁukaszMPOL10KM1975GaćAUTOLIV OławaZapłacono
11PucekPrzemysławMPOL10KM1972SmolecWKB PIAST WROCŁAWZapłacono
12RabendaJanekMPOL10KM1962BrzegMORSY BRZEG
13KosiewiczTomaszMPOL10KM1987StrzegomStrzegomska Dwunastka
14Maj-ZalewskaDariaKPOL10KM1976SiechniceBBL SIECHNICEZapłacono
15SobotaMagdalenaKPOL10KM1987GrobliceZapłacono
16CzajkowskiStanisławMPOL10KM1950Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
17LechowskiJanMPOL10KM1958Jelcz-Laskowicevolvo polskaZapłacono
18JaniszewskaAgnieszkaKPOL10KM1975OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
19SygulskiSebastianMPOL10KM1974BrzegCSWIiCh WrocławZapłacono
20CiszekRobertMPOL5KM1967Jelcz-LaskowiceRWT Wroclaw
21FrydeckaElzbietaKPOL5KM1962ZrodlaZapłacono
22FrydeckiSlawomirMPOL5KM1960ZrodlaZapłacono
23WielopolskaMagdalenaKPOL5KM1977BrzegKOTWICA BRZEG
24PetryszynUlaKPOL10KM1980Jelcz LaskowiceZapłacono
25Stala-KondrakiewiczKatarzynaKPOL10KM1983Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
26OsadnikRyszardMPOL10KM1972Ząbkowice ŚląskieDrużyna JezusaZapłacono
27PaciorekMarcinMPOL10KM1982Wojsławamator
28ZalewskiPiotrMPOL10KM1987Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
29ChodorMaciejMPOL10KM1979SiedlcePAINTBALL SIEDLCE
30KipczakWiktorMPOL5KM1949ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
31RomanElżbietaKPOL10KM1975BrzegniezrzeszonaZapłacono
32ChołubekDariuszMPOL5KM1974OławaOławska Strefa BiegowaZapłacono
33HarytoniukMichałMPOL10KM1987Stępinamator
34FlancAdamMPOL10KM1991WrocławZapłacono
35MiazgaMarcinMPOL10KM1977OławaZapłacono
36ŻurekTomaszMPOL5KM1983WrocławZurek teamZapłacono
37Grzesik-PołaniecMonikaKPOLNW1976Jelcz-LaskowiceNW Nordiki
38KorachBarbaraKPOL5KM1991WrocławKobiety na medalZapłacono
39KorachPatrycjaKPOL5KM1984WrocławKobiety na medalZapłacono
40GarbaczMarekMPOL10KM1972OławaTulip RunnersZapłacono
41ChorzępaMarcinMPOL10KM1987Jelcz-LaskowiceZapłacono
42WłodarczykMaciejMPOL5KM1980MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
43PoznańDorotaKPOL5KM1980Brzeg
44ZagrodnikBogdanMPOL10KM1975Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
45RumanMonikaKPOL10KM1987Jelcz-LaskowiceamatorZapłacono
46GłuszekPrzemysławMPOL10KM1992Szklarska PorębaKB Lew Legnica
47KwiatkowskiIgorMPOL10KM1989Wrocław
48SiejekKrzysztofMPOL10KM1967Jelcz LaskowiceZapłacono
49JarosławskiMarcinMPOL5KM1981Jelcz LaskowiceZapłacono
50CzuczwaraAgnieszkaKPOL10KM1971WrocławSIMOLDES PLASTICOS POLSKAZapłacono
51KaczyńskiKrzysztofMPOL10KM1978Chwałowice
52LupaBeataKPOL10KM1976BrzegamatorskoZapłacono
53BąkowskiJarosławMPOL10KM1972Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
54SzyjkaIzabelaKPOLNW1983Kamieniec WrocławskiNW NordikiZapłacono
55JaroszBarbaraKPOL10KM1960OławaZapłacono
56CybulskiMariuszMPOL5KM1978NamysłówamatorZapłacono
57StępieńWaldekMPOL10KM1954WrocławZapłacono
58GrzelakDanutaKPOL10KM1967WrocławZapłacono
59Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLNW1968WiązówZapłacono
60KubicaKrzysztofMPOL10KM1978BrzegKOTWICA BRZEGZapłacono
61MaruszakHenrykMPOL10KM1955Skarbimierz OsiedleZapłacono
62WierzejskiHenrykMPOL5KM1954WrocławNiezrzeszonyZapłacono
63DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaNORDIC WALKING KRUSZYNAZapłacono
64MaruszakRafałMPOL10KM1980Skarbimierz-OsiedleZapłacono
65ZabawaSławomirMPOL10KM1988Brzeg
66ChmielewskiPawełMPOL10KM1977KamiennaRodzina na PiątkęZapłacono
67ChmielewskaAnnaKPOLNW1977KamiennaRodzina na PiątkęZapłacono
68BarwińskaSylwiaKPOL5KM1979Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
69PosyniakAnnaKPOL10KM1974BrzegPKS BrzegZapłacono
70PosyniakPiotrMPOL10KM1974BrzegPKS BrzegZapłacono
71DorociakWiolettaKPOL5KM1974WilkówZapłacono
72DorociakBartoszMPOL5KM1972WilkówDOROCIAK TEAMZapłacono
73AlfawickaMartaKPOL10KM1981OławaZapłacono
74AlfawickiAdrianMPOL10KM1983OławaZapłacono
75SitkowskiKonradMPOLNW1984DobrzeńamatorskoZapłacono
76BoraAndrzejMPOL10KM1948WroclawWKB PIAST WROCŁAWZapłacono
77HałasMarekMPOL10KM1969WrocławPRO-RUN WROCŁAWZapłacono
78KaczmarekMarekMPOL10KM1955WroclawamatorZapłacono
79SeiffertJoannaKPOL5KM1978LizawiceZapłacono
80BiłoganŁukaszMPOL10KM1980OleśnicaCała Oleśnica BiegaZapłacono
81ŁozienkoAnnaKPOL5KM1991MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
82ŻydowskiŁukaszMPOL10KM1980OławaOławska Strefa BiegowaZapłacono
83StefaniszynMarcinMPOL10KM1986BrzegKOTWICA BRZEG
84BarwińskiJarosławMPOL10KM1977Jelcz LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
85BaranowskiPiotrMPOL10KM1981BierutówBierutowska Grupa BiegowaZapłacono
86BłażkówMartaKPOL5KM1977NamysłówDOROCIAK TEAMZapłacono
87BłażkówKrzysztofMPOL10KM1973NamysłówDOROCIAK TEAMZapłacono
88SzpakMichałMPOL10KM1978BierutówMaratonyPolskie.PL TEAMZapłacono
89KaczyńskaPaulinaKPOL10KM1979WrocławWROCLAW MARATHON TEAMZapłacono
90SadowskiAndrzejMPOL10KM1994KobierzyceWKB PIAST Wrocław
91GodlewskiIgorMPOL5KM2002OławaZapłacono
92KaprońMartynaKPOL10KM1999Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
93LewickaIlonaKPOLNW1981Jelcz-LaskowiceZapłacono
94WiśniewskaJustynaKPOL10KM1984OławaamatorskoZapłacono
95JakubowskaAgataKPOLNW1983MiłoszyceamatorskoZapłacono
96ZakrawaczŁukaszMPOL10KM1982Sobótka
97SzyszkaWiesławMPOL10KM1968Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
98MatyjankaPiotrMPOL10KM1977LubinZapłacono
99Pawińska-LangeKamilaKPOL10KM1980OławaamatorZapłacono
100LemiowskiWojciechMPOL5KM1973RatowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
Strona 1 z 11