maratonypolskiewikosszmianyzmiany

12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI XVI Maraton Jelcz-Laskowice

12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI XVI Maraton Jelcz-Laskowice
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 01 maja 2017
Organizator: Urząd Miasta i Gminy w Jelczu-Laskowicach,
KB Harcownik Jelcz-Laskowice,
Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach,
Pływalnia Miejska w Jelczu-Laskowicach,
Miejsko-Gminne Centrum Kultury w JelczuLaskowicach.
Regulamin: Regulamin

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 7
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1SamborskaMarlenaK42KM, K30AlbibrakZapłacono
2WeckowskiMiloszM42KM, M45BerlinSCCL
3SzmitRadosławM42KM, M35Biały Kościół
4StachowiczMałgorzataK10KMBielawaSudeckie Wycieczki BiegoweZapłacono
5BagińskiPawełM21KMBierutówRonal Polska RunZapłacono
6CzyżPiotrM10KMBierutów
7KwiecieńMichałM42KM, M30BierutówBierutowska Grupa BiegowaLZapłacono
8KwiecieńZbigniewM42KM, M55BierutówBierutowska Grupa BiegowaLZapłacono
9MaciaszczykRomanM10KMBierutówBierutowska Grupa BiegowaM
10RejakJoannaK10KMBierutówBierutowska Grupa BiegowaMZapłacono
11SzpakMichałM42KM, M35BierutówMaratony Polskie.TEAM PLZapłacono
12WoźnicaRomanM21KMBierzyceNiezrzeszonyXLZapłacono
13MularczykDawidM42KM, M25, MPO, JLBiskupice OławskieJednostka Ratowniczo-Gaśnicza JELCZ - LASKOWICEZapłacono
14KornaśMarcinM10KMBraszowiceZąbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINXLZapłacono
15AmbrozikAdamM10KMBrzeg1 psap BRZEGZapłacono
16BabiniecWojtekM10KMBrzegMZapłacono
17BarańskiBogusławM10KMBrzegAMATORLZapłacono
18BednarczykWiesławM10KMBrzegniezrzeszonyLZapłacono
19BerdychowskiTomaszM10KMBrzegBrzegLZapłacono
20BudzikRyszardM21KMBrzegMZapłacono
21CzabanKubaM21KMBrzeg-Zapłacono
22CzapkaNorbertM10KMBrzeg1 Pułk Saperów Brzeg
23DrankowskiDariuszM21KMBrzegKOTWICA BRZEGLZapłacono
24DzieduszyńskiWojciechM10KMBrzegBBL BrzegLZapłacono
25DziokKlaudynaK10KMBrzeg-Zapłacono
26GóralRobertM21KMBrzegMZapłacono
27GromadzkiMateuszM21KMBrzegZapłacono
28HofmanAdamM21KMBrzegXLZapłacono
29KarasowskiMariuszM10KMBrzeg1 Pułk Saperów BrzegMZapłacono
30KoteckaMałgorzataK10KMBrzegKOTWICA BRZEGMZapłacono
31KubicaKrzysztofM21KMBrzegBrzegZapłacono
32LubczyńskaKamilaK10KMBrzegKOTWICA BRZEGS
33MichałowiczMichałM42KM, M30BrzegAMATORZapłacono
34OpokaArturM10KM, NWBrzegKOTWICA BRZEGXXL
35PalaczMarcinM21KMBrzegOptima CardioMZapłacono
36RabendaJanekM21KMBrzegMorsy Brzeg
37SieńkoBeataK10KMBrzegKOTWICA BRZEG
38SmugaDanielM21KMBrzegKOTWICA BRZEGLZapłacono
39SygulskiSebastianM21KMBrzegCSWIiCh WrocławZapłacono
40ŚwierczekZbigniewM10KMBrzegLZapłacono
41WielopolskaMagdalenaK10KMBrzegKOTWICA BRZEGZapłacono
42WołoszczukTomekM10KMBrzeg
43WoźniczkaRomanM10KMBrzegAMATORLZapłacono
44RatajczakZbigniewM21KMBrzezia ŁąkaZapłacono
45NagajDamianM10KMBrzozowiec.M
46BarańskiGrzegorzM42KM, M55BydgoszczXLZapłacono
47GałaszewskiŁukaszM42KM, M25, MPOBystrzyca#ALKORUNLZapłacono
48GęsiorZbigniewM21KM, MPOBystrzycaniezrzeszonyZapłacono
49GorbenkoRafałM10KM, MPOBystrzyca#ALKORUNMZapłacono
50PawłowiczEwaK21KM, MPOBystrzyca
51PawłowiczKrystianM21KM, MPOBystrzyca
52RomanArkadiuszM21KM, MPOBystrzycaKB Harcownik Jelcz - LaskowiceL
53RożniatowskaMałgorzataK10KM, MPOBystrzycaolawa24.plSZapłacono
54TaracińskiMateuszM21KM, MPOBystrzycaKB Harcownik Jelcz-LaskowiceLZapłacono
55BielickiMiroM42KM, M40BytomUltras RunSZapłacono
56KłosJanM10KMChojnówGTO OławaSZapłacono
57KaczyńskiKrzysztofM10KM, MPOChwałowice-
58KipczakWiktorM42KM, M65, JLChwałowiceKB Harcownik Jelcz - Laskowice
59LaszanowskiAndrzejM10KMChwałowice-LZapłacono
60RzadkowskiLesławM21KM, MPOChwałowiceTermy JakubaZapłacono
61SzymalakKrzysztofM10KM, MPOChwałowiceLZapłacono
62WolskiMichałM10KM, MPOChwałowiceLeniwce z ChwałowicMZapłacono
63CiołekWaldemarM21KMCzajkówXLZapłacono
64KołodziejPawełM42KM, M40CzernicaMZapłacono
65StrugDamianM10KMDalborowiceDZIADOWA KŁODA BIEGA
66ZawadzkiDominikM21KM, MPODębinaBRACIAZapłacono
67ŻyżaSebastianM10KMDługołękaMZapłacono
68FabjanWiesławM10KMDobroszyceKUBISIA TEAM KTO Oleśnica DobroszyceLZapłacono
69SitkowskiKonradM10KM, NWDobrzeńL
70MłynekKrystianM21KMDobrzeń WielkiZapłacono
71PozniakMariaK10KMDobrzeń WielkiMZapłacono
72PozniakRobertM10KMDobrzeń WielkiLZapłacono
73Zaczyńska-PozniakJarosławaK10KMDobrzeń WielkiLZapłacono
74ZiembaArkadiuszM21KMDobrzykowiceWroclaw Marathon TeamZapłacono
75ŁojkoMichał EstebanM10KMDrzonkówRajtarowianka DrzonkówM
76SiodlaczekPiotrM21KMDzierzoniow-
77PaulchMariuszM21KM, MPODziuplinazadyszkaZapłacono
78WiktorskaMartynaK10KM, MPODziuplinaLZapłacono
79WlazłoKrzysztofM10KM, MPODziuplinaZapłacono
80BoratyńskiŁukaszM21KM, MPOGaćPopapraniec GaćZapłacono
81DziedzicIzabelaK42KM, K30GdańskSZapłacono
82PobłockiJanM42KM, M60GdańskGrupa Trójmiasto/Spartanie DziMZapłacono
83TorłopMałgorzataK10KMGdańskL
84TorłopPrzemysławM42KM, M50GdańskGrupa TrojmiastoLZapłacono
85KęsickaAgnieszkaK21KMGdyniaRUNEDAS
86KoczapskiPawełM10KMGdyniaXLZapłacono
87SypniewskaHannaK42KM, K60+GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamSZapłacono
88KoprowskiKamilM10KMGierszowice-LZapłacono
89FloreckiAndrzejM21KMGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceSZapłacono
90ZiemniakTomaszM21KMGliwiceZapłacono
91GrochałaTomaszM42KM, M35GłogówJW 3444MZapłacono
92JackiewiczArkadiuszM42KM, M50GłogówWKU w GłogowieSZapłacono
93JackiewiczBartoszM21KMGłogówMZapłacono
94GerlickaEmiliaK10KMGłuchołazy-MZapłacono
95RadońBarbaraK10KMGłuchołazyMZapłacono
96WandzelSylwiaK10KMGłuchołazySZapłacono
97SławikAndrzejM42KM, M40GłuszycaAMATORZapłacono
98TulMałgorzataK21KMGniechowiceDRUŻYNA SZPIKULZapłacono
99BłaszczykTomaszM42KM, M35Góra-XLZapłacono
100JankowskiPiotrM42KM, M45GóraLZapłacono
Strona 1 z 7