maratonypolskiewikosszmianyzmiany

12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI XVI Maraton Jelcz-Laskowice

12 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI XVI Maraton Jelcz-Laskowice
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 01 maja 2017
Organizator: Urząd Miasta i Gminy w Jelczu-Laskowicach,
KB Harcownik Jelcz-Laskowice,
Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach,
Pływalnia Miejska w Jelczu-Laskowicach,
Miejsko-Gminne Centrum Kultury w JelczuLaskowicach.
Regulamin: Regulamin

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 7
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubRozm.Pł.
1AmbrozikAdamM10KMBrzeg1 psap BRZEGZapłacono
2BabiniecWojtekM10KMBrzegMZapłacono
3BachulaPiotrM10KMJankowice WielkieAby do MetyLZapłacono
4BarańskiBogusławM10KMBrzegAMATORLZapłacono
5BaryłaMarzannaK10KMStrzelinStrzeliński Klub Biegacza GRANITSZapłacono
6BednarczykWiesławM10KMBrzegniezrzeszonyLZapłacono
7BejdaAgnieszkaK10KMWrocławLZapłacono
8BerdychowskiTomaszM10KMBrzegBrzegLZapłacono
9BerezowskiSławomirM10KMOpoleMZapłacono
10BialozydBożenaK10KMWrocławZapłacono
11BiałożytBogusławM10KMWrocławZapłacono
12Bien-CiesielskaAgnieszkaK10KMŚwięta KatarzynaMZapłacono
13BijakDorotaK10KMWrocław-MZapłacono
14BłażkówKrzysztofM10KMNamysłówTEAM DOROCIAKMZapłacono
15BłażkówMartaK10KMNamysłówTEAM DOROCIAKSZapłacono
16BrockiRafałM10KMOpoleLZapłacono
17BrodaDominikM10KMWrocławMZapłacono
18ChojnackiRyszardM10KMWrocławWKB PIAST WROCŁAWLZapłacono
19CiesielskiMaciejM10KMWrocławCIESIU TEAMLZapłacono
20CybulskiMariuszM10KMNamysłówAmator - Niezrzeszony :-)MZapłacono
21CzapkaNorbertM10KMBrzeg1 Pułk Saperów Brzeg
22CzuczwaraAgnieszkaK10KMWrocławSimoldes Plasticos PolskaSZapłacono
23CzyżPiotrM10KMBierutów
24DłubałaMarekM10KMSzklary GornemSport RCS Team LubinLZapłacono
25DobrzańskaMonikaK10KMWrocław-SZapłacono
26DorociakBartoszM10KMWilkówTEAM DOROCIAKL
27DorociakWiolettaK10KMWilkówTEAM DOROCIAKMZapłacono
28DrelichowskiDanielM10KMWrocławMeble itp.LZapłacono
29DrongJózefM10KMKuniów K.kluczborkaLZapłacono
30DzieduszyńskiWojciechM10KMBrzegBBL BrzegLZapłacono
31DziokKlaudynaK10KMBrzeg-Zapłacono
32FabjanBogdanM10KMOleśnicaKUBISIA TEAM OLEŚNICALZapłacono
33FabjanWiesławM10KMDobroszyceKUBISIA TEAM KTO Oleśnica DobroszyceLZapłacono
34FrydeckaElżbietaK10KMZrodlaZapłacono
35FrydeckiSlawomirM10KMZrodlaZapłacono
36FrysztakTomaszM10KMŁuczynaLupus OleśnicaLZapłacono
37GawęckiMaciejM10KMWrocławGawenda Dance, Małgorzata GawęckaXXLZapłacono
38GerlickaEmiliaK10KMGłuchołazy-MZapłacono
39GorczycaSławekM10KMStrzelinStrzeliński Klub Biegacza GRANITMZapłacono
40GórowskaIwonaK10KMWrocławMZapłacono
41GrębowiczAgnieszkaK10KMJanikówTermy JakubaSZapłacono
42GromadzkaKarolinaK10KMJecz Laskowice-M
43GromalaJarosławM10KMNysaXLZapłacono
44GromalaMagdalenaK10KMNysaNysa BiegaMZapłacono
45Grzesik-PołaniecMonikaK10KMJelcz-LaskowiceNordikiLZapłacono
46HajdugaMateuszM10KMWrocławMZapłacono
47HałajdaMaciejM10KMStrzelinStrzeliński Klub Biegacza GRANITLZapłacono
48JaroszBarbaraK10KMOławaNiezrzeszonaZapłacono
49KaczmarekGrzegorzM10KMŁęgKB Harcownik Jelcz - LaskowiceSZapłacono
50KaczmarekJacekM10KMNamysłówLZapłacono
51KaczyńskaPaulinaK10KMWrocławWroclaw Marathon TeamSZapłacono
52KałużaHenrykM10KMJankowice WielkieGz LZS GrodkówLZapłacono
53KarasowskiMariuszM10KMBrzeg1 Pułk Saperów BrzegMZapłacono
54KartociusAlgimantasM10KMWilnoLZapłacono
55KlimowiczJoannaK10KMWrocławMZapłacono
56KłosJanM10KMChojnówGTO OławaSZapłacono
57KoczapskiPawełM10KMGdyniaXLZapłacono
58KokottPaulinaK10KMSyców-SZapłacono
59KołodziejczykNataliaK10KMJaworFAURECIAMZapłacono
60KononowiczJustynaK10KMŻmigródKB SUKCES ŻMIGRÓDSZapłacono
61KononowiczLeszekM10KMŻmigród1984Zapłacono
62KoprowskiKamilM10KMGierszowice-LZapłacono
63KopyraTymoteuszM10KMSyców
64KorachBarbaraK10KMWrocławKobiety na medalMZapłacono
65KorachPatrycjaK10KMWrocławKobiety na medalSZapłacono
66KornaśMarcinM10KMBraszowiceZąbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEINXLZapłacono
67KosarzyckaAnetaK10KMŻmigródKB SUKCES ŻMIGRÓDSZapłacono
68KostrzewaMateuszM10KMNamysłówZapłacono
69KoteckaMałgorzataK10KMBrzegKOTWICA BRZEGMZapłacono
70KotłowskaAgataK10KMSiechniceS
71KotłowskiMichałM10KMSiechniceM
72KovalVasylM10KMOpoleMZapłacono
73KowalewskiDariuszM10KMŚwinoujście-Zapłacono
74KozubDorotaK10KMOpole
75KrakowskiWaldemarM10KMKrzeczynCAŁA OLEŚNICA BIEGAXLZapłacono
76Król-EllwartDorotaK10KMWrocławZapłacono
77KrólikowskaLucynaK10KMPisarzowiceKOTWICA BRZEGMZapłacono
78KrówczyńskiGrzegorzM10KMLubszaMZapłacono
79KrywienkoBogusławaK10KMWrocławSZapłacono
80KucabAndrzejM10KMLubinXLZapłacono
81KuczkowskaAnetaK10KMWrocławWKB PIAST WROCŁAWMZapłacono
82KumaszkaMichałM10KMStrzelinStrzeliński Klub Biegacza GRANITMZapłacono
83KuralŁukaszM10KMWrocławMZapłacono
84KuriataKatarzynaK10KMMarcinkowice
85KurpielŁukaszM10KMNamysłówDIEHL RUNNING TEAMZapłacono
86KurzawskiMichałM10KMWrocławZapłacono
87KwiatkowskiIgorM10KMWrocławbrakXLZapłacono
88LaszanowskiAndrzejM10KMChwałowice-LZapłacono
89LemiowskiWojciechM10KMRatowiceKB Harcownik Jelcz - LaskowiceMZapłacono
90LewandowskiTadeuszM10KMWrocławWKB PIAST WROCŁAW
91LipiecEwaK10KMWrocławMZapłacono
92LubczyńskaKamilaK10KMBrzegKOTWICA BRZEGS
93ŁazarskiPatrykM10KMWałbrzychSudeckie wycieczki biegoweMZapłacono
94ŁojkoMichał EstebanM10KMDrzonkówRajtarowianka DrzonkówM
95ŁukowiczAnetaK10KMWrocławMZapłacono
96MaciaszczykRomanM10KMBierutówBierutowska Grupa BiegowaM
97MadetkoDariuszM10KMKamieniec WrocławskiWściekły Kret
98MaguszczakJadwigaK10KMWiązówStrzeliński Klub Biegacza GRANITM
99MajAgnieszkaK10KMSkoroszyceSZapłacono
100MajJacekM10KMWrocław-LZapłacono
Strona 1 z 7