maratonypolskiewikosszmianyzmiany

II Zimowy Bieg Orzeski

II Zimowy Bieg Orzeski
Miejsce i data imprezy: Orzesze – Jaśkowice, 22 stycznia 2017
Organizator: FUNDACJA AKTYWNI adres email: aktywni@onet.eu
Dyrektor Biegu: Tomasz Mrowiec - 500300356; email t.mrowiec@onet.pl
Sławomir Grzegorzyca - 609534290; Łukasz Drabik - 512697766

Zawody są współfinansowane przez Urząd Miasta Orzesze

PATRONAT MEDIALNY:
Gazeta Orzeska
IRG
Dziennik Zachodni
Regulamin: Regulamin biegu

We wszystkich sprawach związanych z biegiem prosimy kontaktować się z organizatorami.

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KarmańskiPiotrMM31959Bytom
2JachimskiPiotrMM21983Rybnikn/d
3LoskaTomaszMM11990Łaziska Górne
4FajferekArkadiuszMM11993Łaziska Górnen/dZapłacono
5KyciaLeszekMM21979OrzeszeZapłacono
6PogonowskiMarcinMM21976Orzesze
7OleksiukMarcinMM21981LeszczynyAdler Sport Team
8PanderMarekMM21977OrzeszeHRmaxŻoryZapłacono
9HorzelaAdamMM21986Katowice1986
10Wojtkowska-WitalaAnnaKK31972Mikołów
11DamecAleksanderMM31971RybnikOchajoRun & FriendsZapłacono
12DreszerDamianMM21986OrzeszeZapłacono
13MendeckaDariaKK11990Łaziska GórneMOSiR Łaziska GórneZapłacono
14PetkiewiczTomaszMM11987MikołówSTS BIEGATON MIKOŁÓW
15StarczałaPiotrMM21977Książenice
16SzczyrbowskiPiotrMM31957RybnikZapłacono
17SurowiecMichałMM21980WojkowiceRunners Wojkowice TeamZapłacono
18RozmusMarzenaKK21974Bojszowy NoweamatorZapłacono
19LampaAlicjaKK11989GliwiceNight Runners Gliwice
20SzwajkoszSzczepanMM11987Gliwice
21ZarodaMagdalenaKK21986Gliwice
22WikierskiMichałMM21984Gliwice
23RoczkowskiArturMM31965RybnikSBD ENERGETYK RYBNIK
24WoźnicaAdrianMM11987Piekary ŚląskieGRUPA NOMAXZapłacono
25KawalecGrzegorzMM21975OrzeszeZapłacono
26CieślikKarolMM21983Orzeszen/dZapłacono
27WaliczekkLeszekMM31968RudołtowiceAzylZapłacono
28KościelniakJózefMM31959Łaziska GórneZapłacono
29CnotaAdamMM21974Rybnikn/d
30GałuszkaDawidMM11990ŚwiętochłowiceHAZOKIZapłacono
31NogaŁukaszMM21982SosnowiecZdzieraj Kapcie
32GrzegorzycaMarcinMM21984GierałtowiceZapłacono
33RenczMałgorzataKK21974OrzeszeW pogoni za duchemZapłacono
34DròżdżPiotrMM21984BędzinZapłacono
35WilszEwaKK21974PaniówkiFIS-SST TEAMZapłacono
36WilszAdamMM31971PaniówkiFIS-SST TEAMZapłacono
37DeworMarekMM31971OssyOpel Active TeamZapłacono
38JakubiakArkadiuszMM31970GliwiceOpel Active TeamZapłacono
39KościelniakMilenaKK11987MikołówZapłacono
40MendeckaMichalinaKK11992Łaziska GórneMOSiR Łaziska GórneZapłacono
41SzczurekMarcinMM11990Dębowiec/wapienicaZapłacono
42LoszaKamilMM11993WilczaSROGIE PULOKIZapłacono
43RalMałgorzataKK31969Orzesze
44BaronEugeniuszMM31964GostyńUSNB
45BaronAnielaKK31964Gostyń
46Sokół-OleśEwelinaKK31970PawłowiceRUNTEAM PawłowiceZapłacono
47KapałkaAdrianMM21978MikołówBBL MikołówZapłacono
48KapałkaAgnieszkaKK21979MikołówZapłacono
49RakowskiMarcinMM11988LeszczynyZapłacono
50BrandysMichałMM21983PawłowiceRUNTEAM PawłowiceZapłacono
51DankiewiczMagdalenaK2000PawłowiceRUNTEAM PawłowiceZapłacono
52SamulGrzegorzMM11988Czerwionka-LeszczynyZapłacono
53CzechMarekMM31968Łaziska GórneZapłacono
54SkibińskiDawidMM11992Czerwionka-Leszczynyn/dZapłacono
55RusekWeronikaKK11997KatowiceZapłacono
56JonderkoTomaszMM11989StanowiceBrakZapłacono
57BartnikJoannaKK21976Jastrzębie-ZdrójGB Galopujące ŚlimakiZapłacono
58BartnikSebastianMM21976Jastrzębie-ZdrójGB Galopujące ŚlimakiZapłacono
59WolnikMateuszMM11991LyskiMOSiR ŁAZISKA GÓRNEZapłacono
60WiśniewskaSylwiaKK21984OrzeszeZapłacono
61SłupikTomaszMM21977BełkSołectwo - BełkZapłacono
62ZarembaMateuszMM11993GierałtowiceSROGIE PULOKIZapłacono
63KozłowskiZbigniewMM31970KamieniecOfiary KamieńcaZapłacono
64ŚwiderMichałMM11995Mikołów
65JędrosPrzemysławMM21986GliwiceInżynieria Biegania TeamZapłacono
66KorzusznikPiotrMM31956Czerwionka-LeszczynyLUXTORPEDA CZERWIONKAZapłacono
67SzusterBarbaraKK11989MikołówSilesia Ultra Mountain TeamZapłacono
68PawińskiWojciechMM21973Borowianyn/dZapłacono
69WilkDariuszMM21977CzestochowaZapłacono
70MiketaMarekMM21973RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
71PlintaPawełMM21981Żory
72KorzusznikWojciechMM21986Czerwionka-LeszczynyLUXTORPEDA CZERWIONKAZapłacono
73StrzelczykAndrzejMM31951PyskowiceAKS Frtetpol Pyskowice
74GrzegorzekCzesławMM31964PalowiceKTK Wandrus ŻoryZapłacono
75ParzychKatarzynaKK21976RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemZapłacono
76KrzysteczkoKamilMM11992MikołówZapłacono
77StępniewskiArturMM11989TychyTeam Papry 20
78SmyczekMagdalenaKK11999BełkZapłacono
79SmyczekKrystianMM21973BełkZapłacono
80SmyczekJoannaKK21974BełkZapłacono
81DrażykAndrzejMM31966OrzeszeZapłacono
82DrażykJoannaKK31967OrzeszeZapłacono
83DrażykAleksandraKK11996OrzeszeZapłacono
84WojtałaMagdalenaKK21986BytomZapłacono
85KonsekPawełMM11990ŻoryŻory - Kleszczówka
86WolnyMirosławMM21976Katowice
87MazurekGrzegorzMM21977Ustroń
88BłażycaLeszekMM31969OrzeszeUSNB
89CzajkaRomanMM21976GliwiceZapłacono
90WrożynaAdamMM21974RybnikKamien Biega
91PiątekAdrianMM11989Stanowice
92KujańskaAleksandraKK11988RybnikInżynieria Biegania TeamZapłacono
93SzpilowskaPaulinaKK11994PyskowiceKS OlkuszZapłacono
94KurianowiczWiesławMM31962GliwiceBiegamBoLubięZapłacono
95RybińskiŁukaszMM21984Ruda ŚląskaEŁKA TeamZapłacono
96Gawlik - RybińskaKasiaKK21983Ruda ŚląskaEŁKA TeamZapłacono
97SurmaPiotrMM21981RybnikPRO KAN SUSZECZapłacono
98MałkaBartoszMM21982KnurówZapłacono
99KopaczKamilMM11991Bytom
100SołtysiakRobertMM21983Ruda ŚląskaHalembaZapłacono
Strona 1 z 2