maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Zapisy

Zmierzymy
Czas
Data Zawody Dystans Gdzie Liczba
zapisanych
Liczba
opłaconych
Limit
zawodników
T 2019-04-27 III Bieg im. Marka Pawłowskiego 5 km Kotulin 36 21 100
T 2019-04-27 VII Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej 10 km Mińsk Mazowiecki 228 187 250
T 2019-04-28 6 BIEG MIŁOSIERDZIA 5 km Częstochowa, park Lisiniec, ul. Kordeckiego 99 82 51 400
T 2019-05-01 14 MEMORIAŁ BARBARY SZLACHETKI XVIII Maraton Jelcz-Laskowice 42 km, 21 km, 10 km Jelcz-Laskowice 674 557 b.d.
T 2019-05-01 14 Memoriał Basi Szlachetki - Biegi Dla Dzieci Jelcz-Laskowice 255 0 b.d.
T 2019-05-01 37. Krapkowicki Bieg Uliczny 10 km Krapkowice 661 538 750
T 2019-05-01 Krapkowicki Nordic Walking 5 km Krapkowice 24 17 b.d.
T 2019-05-01 Krapkowickie Biegi Dzieci i Młodzieży Krapkowice 258 0 b.d.
T 2019-05-03 BIEG WOKÓŁ STADIONU 10 km, 5 km, NW Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu 143 89 160
T 2019-05-03 BIEGÓW MAŁYCH OLIMPIJCZYKÓW W BIEGU WOKÓŁ STADIONU Twardogóra, ul. Sportowa Teren Stadionu 44 0 b.d.
T 2019-05-03 13 BYTOMSKI BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA 4,5 km Bytom 27 0 b.d.
T 2019-05-05 II BIEG FLORIANA 7 km Lubliniec 62 0 200
T 2019-05-10 XI Marszobiegu Prewencji Policji o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Częstochowa 2019 10 km Częstochowa 45 0 150
T 2019-05-11 Silesian Highland Marathon IV Maraton, Półmaraton, 10 km Nowa Wieś 257 159 b.d.
T 2019-05-11 V Tworogowska Dycha po Trowie 10 km 10 km Tworóg 289 145 350
T 2019-05-11 V Tworogowska Dycha po Trowie BIEGI DZIECI Tworóg 128 0 b.d.
T 2019-05-11 3. NOCNY SZTAFETOWY PÓŁMARATON FIRMOWY "BIEGNIJ Z GWIAZDAMI" 21 km Oleśnica 38 37 45
T 2019-05-11 2. Sztafeta "4KIDS" 4 km Oleśnica 0 0 15
T 2019-05-12 VIII Bieg Nowej Wsi 5 km Nowa Wieś 99 53 300
T 2019-05-12 X Działoszyńska Dziesiątka 10 km Działoszyn 144 77 b.d.
T 2019-05-12 Rowerowa Lipówka Rock Rędziny Kamieniołom Lipówka, Rędziny 18 0 b.d.
T 2019-05-15 V Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Biegu Przełajowym im. st. sierż. Marka Sienickiego 9 km Bytom 105 86 300
T 2019-05-18 IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 100 Mm 100 Mm Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26 45 29 150
T 2019-05-18 4 Zielony Maraton i 9 Półmaraton Leśny o Puchar Nadleśniczego 42,2 km; 21,1 km Leśniczówka Lubliniec 35 20 b.d.
T 2019-05-18 Bieg Sylwana 2019 10 km Lubliniec - Leśniczówka 36 13 b.d.
T 2019-05-18 V Gminne Zawody Międzypokoleniowe - Od jeziora do jeziora – Polska biega 10 km i 5 km „Balaton” w Dobrzeniu Wielkim 43 30 150
T 2019-05-19 IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 25 Mm 25 Mm Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26 73 48 400
T 2019-05-19 IV KRS FORMOZA ULTRAMARATON KASZUBSKI 50 Mm 50 Mm Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Zielona Brama” Przywidz ul. Gdańska 26 25 19 250
T 2019-05-19 MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W NORDIC WALKING O PUCHAR PREZYDENTA WROCŁAWIA - PROFI 10 km Wrocław, Park Zachodni ul. Wejherowska (przy Hali Orbita) 96 75 150
T 2019-05-19 MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W NORDIC WALKING O PUCHAR PREZYDENTA WROCŁAWIA - REKREACYJNA 4 km Wrocław, Park Zachodni ul. Wejherowska (przy Hali Orbita) 86 56 200
N 2019-05-24 Pogoń Kaczora III Ekstremalny Bieg w Kaczkach Średnich 6 km (3 km kobiety) Kaczki Średnie 22 0 120
T 2019-05-25 3 SATISFASHION Bieg Lubliniecki 10 km Lubliniec 218 78 300
T 2019-05-25 3 SATISFASHION Bieg Lubliniecki - BIEG DZIECI Lubliniec 95 33 200
T 2019-05-25 V Bieg Kresowy 10 km Bystrzyca k.Oławy 179 71 300
T 2019-05-25 LEŚNE RUN WARMIA 2019 #lato 10 km, 5 km Ruś 15 2 b.d.
T 2019-05-25 Bieg charytatywny dla Oliwiera - Kilometry Pomocy 5 km Wrocław 77 60 600
T 2019-05-25 Bieg charytatywny dla Oliwiera - Kilometry Pomocy - BIEGI DZIECI Wrocław 25 0 b.d.
T 2019-05-26 LEŚNE RUN ŚLĄSK 2019 #lato 10 km, 5 km Zabrze 75 46 b.d.
T 2019-05-26 24. Mazowiecka Piętnastka 15 km Mińsk Mazowiecki 255 187 b.d.
T 2019-05-26 5. Mazowiecka Piątka 5 km Mińsk Mazowiecki 213 143 b.d.
T 2019-05-26 XXV Ogólnopolski Bieg Masowy "Pętla Rudnicka" 13,3 km Rudniki 21 0 b.d.
T 2019-05-26 Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2019 - Bieg Wróżek i Elfów 300 m Mińsk Mazowiecki 72 57 80
T 2019-05-26 Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2019 - Dzieci rocznik 2011-2009 400 m Mińsk Mazowiecki 73 55 80
T 2019-05-26 Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2019 - Dzieci rocznik 2008-2007 700 m Mińsk Mazowiecki 50 35 50
T 2019-05-26 Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2019 - Dzieci rocznik 2006-2005 700 m Mińsk Mazowiecki 25 20 50
T 2019-05-26 Biegi Dziecięce i Młodzieżowe 2019 - Dzieci rocznik 2004-2003 1600 m Mińsk Mazowiecki 6 2 50
N 2019-05-31 Puchar Dowódcy WOT w Biathlonie Letnim różne Kiry 51 15 100
T 2019-06-01 MultiBieg - Biegnę by pomóc! - Bieg Rodzinny 1 km Strzelce Op. 13 5 100
T 2019-06-01 MultiBieg - Biegnę by pomóc! - Bieg Główny 10 km Strzelce Op. 64 24 250
T 2019-06-01 MultiBieg - Biegnę by pomóc! - Nordic Walking 6 km Strzelce Op. 19 9 50
T 2019-06-01 BEKO Open Water 2019 - 1.Grant Prix Polski - 2.Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w kat. Masters Park Wodny Mamut Garwolin 29 24 b.d.
T 2019-06-02 Bieg TOYOTY 5 km Jelcz-Laskowice 172 76 1000
T 2019-06-02 Bieg TOYOTY - Biegi Dla Dzieci różne Jelcz-Laskowice 93 0 b.d.
T 2019-06-05 VI Bieg „Akademicka Trójka” V Mistrzostwa UJD w biegu na 3 kilometry 3 km Częstochowa, Akademickie Centrum Sportu Akademii im. Jana Długosza 0 0 200
T 2019-06-07 11. 24-godzinny Kwietny Bieg Lisowice 20 0 b.d.
T 2019-06-08 VII Bieg Nyski 10 km Nysa 555 303 900
T 2019-06-08 VII Smolecka (za)Dyszka 10 km Smolec 258 220 500
T 2019-06-08 OKRrun 2019 - fala 01 6 km Krapkowice 40 19 40
T 2019-06-08 OKRrun 2019 - biegi dziecięce i młodzieżowe 500 m i 1,5 km Krapkowice 27 13 300
T 2019-06-08 OKRrun 2019 - fala 02 6 km Krapkowice 24 15 40
T 2019-06-08 OKRrun 2019 - fala 03 6 km Krapkowice 11 6 40
T 2019-06-08 OKRrun 2019 - fala 04 6 km Krapkowice 0 0 40
T 2019-06-08 OKRrun 2019 - fala 05 6 km Krapkowice 1 0 40
T 2019-06-08 III Rekreacyjny Bieg o Kwiat Różanecznika Pawełki (Szkolne Schronisko Młodzieżowe) 8 0 200
T 2019-06-08 Wirtualny bieg z sercem po serce dla Antosia vol.2 0 0 500
T 2019-06-09 5. Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Nordic Walking Częstochowa 51 0 b.d.
T 2019-06-09 4 Bieg po Gminie Świerczów 10 km Dąbrowa k. Namysłowa 16 0 b.d.
T 2019-06-15 VI Edycja Biegu Cross Extreme 21 km „ MASTERS' KILLER" 21 km Kotlarnia k. Gliwic 44 9 300
T 2019-06-15 VI Edycja Biegu Cross Extreme„ MASTERS' KILLER" - BIEG DZIECI 9-16 lat Kotlarnia k. Gliwic 0 0 b.d.
T 2019-06-15 Bytomski Charytatywny Bieg Godności Osób Niepełnosprawnych „GONItwa” ok. 5 km Bytom 37 19 b.d.
T 2019-06-15 IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 1 Elite ok. 5 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 14 5 100
T 2019-06-15 IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 2 VIP ok. 5 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 0 0 100
T 2019-06-15 IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 3 Open ok. 5 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 29 10 100
T 2019-06-15 IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 4 Open ok. 5 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 9 3 100
T 2019-06-15 IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 5 Open ok. 5 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 1 1 100
T 2019-06-15 IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 6 Open ok. 5 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 0 0 100
T 2019-06-15 IV Bieg Harpagana – Sprint - Fala 7 Open ok. 5 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 0 0 100
T 2019-06-15 IV Bieg Harpagana - Fala 1 KIDS (2015 - 2012) 750 m Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 5 3 100
T 2019-06-15 IV Bieg Harpagana - Fala 2 KIDS (2011 - 2008) 1,5 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 6 0 100
T 2019-06-15 IV Bieg Harpagana - Fala 3 KIDS (2007 - 2003) 2 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 10 0 100
T 2019-06-15 1. Górski Bieg Zająca 10 km, 5 km Góra Kalwaria 0 0 600
T 2019-06-15 1. Górski Bieg Zająca - bieg dla niepełnosprawnych z "zającem" 2 km Góra Kalwaria 0 0 100
T 2019-06-15 1. Górski Bieg Zająca - biegi dzieci Góra Kalwaria 0 0 100
T 2019-06-16 6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 10:00 5 km Sochaczew (Plaża Miejska) 79 65 190
T 2019-06-16 6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 11:00 5 km Sochaczew (Plaża Miejska) 90 83 190
T 2019-06-16 6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 12:00 10 km Sochaczew (Plaża Miejska) 139 126 190
T 2019-06-16 6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 13:00 (bez Służb Mundurowych) 14 km Sochaczew (Plaża Miejska) 137 130 190
T 2019-06-16 6 BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 14:00 (w tym Służby Mundurowe) 14 km Sochaczew (Plaża Miejska) 51 38 190
T 2019-06-16 KANCLERZ LEŚNE GAMES 2019 - WARMIA ok. 5-8 km Ruś 23 14 150
T 2019-06-16 IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 1 Elite ok. 10 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 16 2 100
T 2019-06-16 IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 2 VIP ok. 10 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 1 0 100
T 2019-06-16 IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 3 Open ok. 10 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 80 34 100
T 2019-06-16 IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 4 Open ok. 10 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 15 3 100
T 2019-06-16 IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 5 Open ok. 10 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 0 0 100
T 2019-06-16 IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 6 Open ok. 10 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 3 0 100
T 2019-06-16 IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 7 Open ok. 10 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 0 0 100
T 2019-06-16 IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 8 Polish Force ok. 10 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 6 4 100
T 2019-06-16 IV Bieg Harpagana – Endurance - Fala 9 Polish Force ok. 10 km Bytom - Dolomity Sportowa Dolina 1 0 100
T 2019-06-16 VIII Kłobucki Bieg Leśny 11 km Kłobuck 116 0 250
T 2019-06-29 VI Maestrocafe Półmaraton Chełmski 21 km Chełm 155 97 300
T 2019-06-29 Bieg towarzyszący na 5 km przy VI Maestrocafe Półmaratonie Chełmskim 5tka z espresso italiano 5 km Chełm 20 12 200
T 2019-07-06 XVII Atlantis Bieg Opolski - Bieg 5 km 5 km Opole 400 292 400
T 2019-07-06 XVII Atlantis Bieg Opolski - Bieg 10 km 10 km Opole 477 469 500
T 2019-07-06 XVII Atlantis Bieg Opolski - Nordic Walking 5 km Opole 55 40 100
T 2019-07-07 LEŚNE CROSS TRIATHLON 2019 Ruś 0 0 100
T 2019-07-20 IX POZYTYWNY BIEG PRZEŁAJOWY KALEJ 2019 10 km Kalej 0 0 500
T 2019-07-28 9 Bieg Kamienny w Koszwicach 10 km Koszwice koło Lublińca 14 0 500
T 2019-07-28 Bieg dla Dzieci w ramach 9 Biegu Kamiennego Koszwice koło Lublińca 12 0 105
T 2019-08-03 II Kotowski Bieg i Marsz Charytatywny ok. 6 km Koty k. Tworoga 41 7 250
T 2019-08-09 Bieg Katorżnika - Ucieczka zakładników 2019 Lubliniec - Posmyk 15 14 10
T 2019-08-10 Bieg Katorżnika - START 10:00 - Drużyny/Teams Lubliniec - Posmyk 119 73 185
T 2019-08-10 Bieg Katorżnika - START 11:00 - Mężczyźni/Men Lubliniec - Posmyk 192 187 190
T 2019-08-10 Bieg Katorżnika - START 11:30 - VIP-DZIENNIKARZE/JOURNALISTS Lubliniec - Posmyk 26 22 185
T 2019-08-10 Bieg Katorżnika - START 12:00 - Kobiety/Women Lubliniec - Posmyk 186 171 185
T 2019-08-10 Bieg Katorżnika - START 13:00 - Mężczyźni/Men Lubliniec - Posmyk 192 188 190
T 2019-08-10 Bieg Katorżnika - START 14:00 - Mężczyźni/Men Lubliniec - Posmyk 187 158 185
T 2019-08-10 Bieg Katorżnika - START 15:00 - Mężczyźni/Men Lubliniec - Posmyk 150 128 185
T 2019-08-10 Mikro Katorżnik rocznik 2011-2018 Lubliniec - Posmyk 63 61 55
T 2019-08-10 Mini Katorżnik rocznik 2010-2006 Lubliniec - Posmyk 100 98 70
T 2019-08-10 Mały Katorżnik rocznik 2005-2001 Lubliniec - Posmyk 69 69 70
T 2019-08-10 Bieg Katorżnika - Bieg Babci i Dziadka rocznik 1954 i starsi Lubliniec - Posmyk 7 7 70
T 2019-08-10 Półmaraton Ojca Dyktatora 21 km Henryków 19 6 b.d.
T 2019-08-11 Urodziny i dekada biegania PREZESA 5 km Koszwice koło Lublińca 1 0 500
T 2019-08-31 16 Bieg Namysłowian 10 km, 5 km Namysłów 89 29 500
T 2019-09-01 XII BIEG KOGUTA 10 km Oława 52 10 b.d.
T 2019-09-08 Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S1 Grupa Pucharowa start 11:00 ok. 11 km Dzierżoniów 17 4 35
T 2019-09-08 Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05 ok. 11 km Dzierżoniów 14 2 35
T 2019-09-08 Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S3 Grupa Biegowa start 11:10 ok. 11 km Dzierżoniów 13 4 50
T 2019-09-08 Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S4 Grupa Biegowa start 11:15 ok. 11 km Dzierżoniów 3 0 50
T 2019-09-08 Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S5 Grupa Biegowa start 11:20 ok. 11 km Dzierżoniów 4 2 50
T 2019-09-08 XIII Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie 10 km, 5 km Stadion GOKiS Kąty Wrocławskie 19 2 500
T 2019-09-14 11 Bytomski Półmaraton 21 km, 10,5 km, 5 km Bytom 42 13 b.d.
T 2019-09-21 8. Bieg Zająca 10 km, 5 km Nieporęt 37 24 b.d.
T 2019-09-21 8. Bieg Zająca - osoby chore i niepełnosprawne 2 km Nieporęt 1 0 b.d.
T 2019-09-21 8. Bieg Zająca - biegi dzieci 200 m, 1 km Nieporęt 11 2 b.d.
T 2019-09-22 LEŚNE RUN ŚLĄSK 2019 #jesień 10 km, 5 km Zabrze 3 2 b.d.
T 2019-09-28 III Przełajowy Bieg TERYTORIALSA 17 km; 8,5 km Izabelin 24 0 400
T 2019-09-28 III Przełajowy Bieg MAŁEGO TERYTORIALSA różne Izabelin 0 0 300
T 2019-09-29 LEŚNE RUN WARMIA 2019 #jesień 10 km, 5 km Ruś 0 0 b.d.
T 2019-10-05 XXIII Bieg Przełajowy "O nóż Komandosa" 10 km Lubliniec - Posmyk 191 68 850
T 2019-10-05 I Bieg Gminny "Dycha Lasami Nad Górną Liswartą" Bieg 10 km, NW 6,5 km Chwostek (Gmina Herby) 47 8 200
N 2019-10-05 I Bieg Gminny "Dycha Lasami Nad Górną Liswartą" - Biegi Dzieci i Młodzieży różne Chwostek (Gmina Herby) 12 3 60
T 2019-11-09 5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie, "Czarno to widzę" 10,550 km Czarne 347 296 555
T 2019-11-30 XVI Maraton Komandosa 42 km Lubliniec - Posmyk 164 40 650
T 2019-12-14 9. Bieg Zająca 10 km, 5 km Nieporęt 26 22 b.d.
T 2019-12-14 9. Bieg Zająca - osoby chore i niepełnosprawne 2 km Nieporęt 0 0 b.d.
T 2019-12-14 9. Bieg Zająca - biegi dzieci 200 m, 1 km Nieporęt 10 4 b.d.
T 2019-12-14 LEŚNE RUN WARMIA 2019 #zima 10 km, 5 km Ruś 0 0 b.d.