Miejsce i data imprezy: | Bystrzyca k. Oławy, 18 maja 2024 |
Organizator: |
Stowarzyszenie Wsparcia Pokolenia PARTNERZY: Nadleśnictwo Oława zs. w Bystrzycy Gmina Oława Szkoła Podstawowa w Bystrzycy OSP Bystrzyca |
Regulamin |
Regulamin zawodów |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 12 |
- Marsz Nordic Walking 10 km | Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 12 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Roman | Arkadiusz | M | POL | 10KM, M40, MBJ | 1983 | Bystrzyca | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
102 | Magiera | Zbigniew | M | POL | 10KM, M50 | 1965 | Obórki | |||
103 | Ciepły | Kamil | M | POL | 10KM, M30 | 1992 | Wrocław | Autoliv Run Team | ||
104 | Przebierała | Paweł | M | POL | 10KM, M40 | 1984 | Wrocław | |||
105 | Lemiowski | Wojciech | M | POL | 10KM, M50 | 1973 | Ratowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
106 | Szablowski | Krzysztof | M | POL | 10KM, M30 | 1987 | Ratowice | RTC Team | ||
107 | Bochynek | Ryszard | M | POL | 10KM, M60 | 1960 | Grodków | |||
108 | Matkowski | Przemyslaw | M | POL | 10KM, M30 | 1994 | Brzeg | |||
109 | Czwartos | Maciej | M | POL | 10KM, M50 | 1973 | Gułów | Gułów biega | ||
110 | Bąkowski | Tomasz | M | POL | 10KM, M40 | 1977 | Oława | Autoliv Run Team | ||
111 | Grębowicz | Paweł | M | POL | 10KM, M40, MBJ | 1978 | Janików | WKS WILCZYCE | ||
112 | Zacha | Krzysztof | M | POL | 10KM, M30 | 1987 | Wrocław | |||
113 | Bednarczyk | Wiesław | M | POL | 10KM, M60 | 1956 | Myśliborzyce | Kotwica Brzeg | ||
114 | Mościcka | Sylwia | K | POL | 10KM, K30 | 1991 | Dobrzyń | |||
115 | Sztonyk | Iwona | K | POL | 10KM, K30 | 1989 | Wrocław | Runners Team Nysa | ||
116 | Piotrkowski | Jerzy | M | POL | 10KM, M60 | 1958 | Wrocław | WRATISLAVIA | ||
117 | Szóstak | Krzysztof | M | POL | 10KM, M60 | 1955 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
118 | Jasicki | Henryk | M | POL | 10KM, M60 | 1961 | Oława | Biegnij Oławo | ||
119 | Smolen | Tomasz Michal | M | POL | 10KM, M50 | 1973 | Kobierzyce | |||
120 | Jankowska | Anna | K | POL | NW | 1981 | Oława | |||
121 | Kolasa | Szymon | M | POL | 10KM, M16 | 1999 | Miłonów | Perliczki | ||
122 | Nawrocki | Patryk | M | POL | 10KM, M16 | 1999 | Miłonów | Perliczki | ||
123 | Wertepny | Sebastian | M | POL | 10KM, M16 | 2001 | Danielowice | Perliczki | ||
124 | Gonera | Janina | K | POL | 10KM, K60 | 1959 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
125 | Gonera | Kazimierz | M | POL | 10KM, M60 | 1955 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
126 | Żerebecki | Mariusz | M | POL | 10KM, M30 | 1988 | Jelcz-Laskowice | |||
127 | Kopacki | Kacper | M | POL | 10KM, M16 | 2007 | Godzikowice | |||
128 | Puszczewicz | Zenon | M | POL | NW | 1941 | Koscierzyce | kotwica brzeg | ||
129 | Elzbieta | Czwartos | K | POL | NW | 1973 | Gułów | |||
130 | Katarzyna | Czwartos | K | POL | NW | 1973 | Miechowice | |||
131 | Rzeczkowska | Anna | K | POL | NW | 1972 | Bystrzyca | Brak | ||
132 | Kisiel | Dariusz | M | POL | 10KM, M40 | 1983 | Wrocław | Jest Lepiej Run Team | ||
133 | Dorociak | Marek | M | POL | 10KM, M60 | 1964 | Brzeg | Bieg bo lubię | ||
134 | Foryś | Krzysztof | M | POL | NW | 1967 | Oborniki Śląskie | |||
135 | Wróbel | Maciej | M | POL | 10KM, M30 | 1985 | Oława | |||
136 | Gołębiowski | Jędrzej | M | POL | 10KM, M16 | 1996 | Wrocław | |||
137 | Engel | Halina | K | POL | 10KM, K40 | 1975 | Oława | |||
138 | Solopenko | Maksym | M | POL | 10KM, M16 | 1998 | Oława | |||
139 | Korólczyk | Dawid | M | POL | 10KM, M16 | 1995 | Jelcz-Laskowice | |||
140 | Białowąs | Paweł | M | POL | 10KM, M40 | 1981 | Oława | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
141 | Gołuch | Arkadiusz | M | POL | 10KM, M40 | 1975 | Łagiewniki | Wybiegani Łagiewniki | ||
142 | Gołuch | Joanna | K | POL | 10KM, K40 | 1977 | Łagiewniki | Wybiegani Łagiewniki | ||
143 | Felinczak | Bartosz | M | POL | 10KM, M40 | 1980 | Ratowice | Adrian Danilewicz Group | ||
144 | Karpinski | Piotr | M | POL | 10KM, M16, MBJ | 1997 | Bystrzyca | |||
145 | Pakuła | Mariusz | M | POL | 10KM, M60 | 1960 | Jelcz-Laskowice | |||
146 | Nesterewicz | Ryszard | M | POL | 10KM, M70+ | 1954 | Kłodzko | LKS Iskra Jaszkowa | ||
147 | Madera | Andrzej | M | POL | 10KM, M40 | 1977 | Wrocław | Kilometry Pomocy | ||
148 | Szałajko | Anna | K | POL | 10KM, K60 | 1962 | Wrocław | Duch Gór | ||
149 | Szałajko | Jerzy | M | POL | 10KM, M60 | 1962 | Wrocław | Duch Gór | ||
150 | Turanski | Jakub | M | POL | NW | 1980 | Bystrzyca | KGW Bystrzyca | ||
151 | Trybulowska | Marcela | K | POL | NW | 1993 | Oława | Brak | ||
152 | Drong | Józef | M | POL | 10KM, M70+ | 1953 | Kuniów | Kuniów Biega | ||
153 | Kłak-Dybka | Ewa | K | POL | NW | 1971 | Oława | Brak | ||
154 | Dybka | Sławek | M | POL | NW | 1971 | Iwiny | Brak | ||
155 | Winnicki | Paweł | M | POL | 10KM, M40 | 1983 | Oława | Brak | ||
156 | Chmielowski | Krzysztof | M | POL | 10KM, M40 | 1975 | Chrząstawa Mała | KB Harcownik | ||
157 | Włodarczyk | Maciek | M | POL | 10KM, M40 | 1980 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
158 | Pacholewicz | Alicja | K | POL | 10KM, K30 | 1992 | Dobrzyń | |||
159 | Gacek | Krzysztof | M | POL | 10KM, M30 | 1993 | Mikowice | |||
160 | Rudner | Janusz | M | POL | 10KM, M40 | 1979 | Lewin Brzeski | Stan Umysłu Lewin Biega | ||
161 | Garbowski | Tomasz | M | POL | 10KM, M50 | 1973 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
162 | Włodarczyk | Krzysztof | M | POL | 10KM, M40 | 1981 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
163 | Włodarczyk | Monika | K | POL | 10KM, K40 | 1984 | Miłoszyce | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
164 | Borowiak | Marcin | M | POL | 10KM, M40 | 1982 | Jelcz-Laskowice | |||
165 | Makowski | Jarosław | M | POL | 10KM, M40 | 1982 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
166 | Kula | Krystian | M | POL | 10KM, M40 | 1976 | Jelc-Laskowice | KB Harcownik | ||
167 | Nocko | Marian | M | POL | NW | 1957 | Bystrzyca | |||
168 | Potoczny | Łukasz | M | POL | 10KM, M40 | 1983 | Góra | Euforiabiegaczateam | ||
169 | Regec | Ewelina | K | POL | 10KM, K40 | 1979 | Dębina | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
170 | Steciuk | Dorota | K | POL | 10KM, K30 | 1994 | Jelcz-Laskowice | Adrian Danilewicz Group | ||
171 | Kondrakiewicz | Rafał | M | POL | 10KM, M40 | 1976 | Miłoszyce | KB Harcownik | ||
172 | Woźniak | Krzysztof | M | POL | 10KM, M40 | 1978 | Piekary | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
173 | Różańska | Magdalena | K | POL | 10KM, K40 | 1976 | Wrocław | |||
174 | Różański | Robert | M | POL | 10KM, M50 | 1969 | Wrocław | |||
175 | Zarczuk | Aleksandra | K | POL | 10KM, K30 | 1989 | Oława | |||
176 | Gierak | Wojciech | M | POL | 10KM, M50 | 1972 | Jelcz-Laskowice | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
177 | Wojdanowski | Jan | M | POL | 10KM, M60 | 1962 | Jelcz-Laskowice | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | ||
178 | Czajda | Piotr | M | POL | 10KM, M30 | 1987 | Grodków | Grodków | ||
179 | Gwizdalski | Przemysław | M | POL | 10KM, M40 | 1979 | Oława | |||
180 | Kaniewski | Marcin | M | POL | NW | 1979 | Wilczyce | |||
181 | Jastrzębski | Joanna | K | POL | 10KM, K50 | 1970 | Groblice | Parkrun Wrocław | ||
182 | Płatek | Krzysztof | M | POL | 10KM, M40 | 1977 | Jelcz-Laskowice | |||
183 | Kacyniak | Janusz | M | POL | 10KM, M40 | 1983 | M-Ce | |||
184 | Masło | Andrzej | M | POL | 10KM, M50, MBJ | 1972 | Oława | |||
185 | Kunicka | Irena | K | POL | 10KM, K50, MBJ | 1972 | Bystrzyca | Dąbrowski Team | ||
186 | Robak | Dawid | M | POL | 10KM, M16 | 1997 | Brzeg | |||
187 | Więckowski | Marek | M | POL | 10KM, M40 | 1982 | Wrocław | KB HARCOWNIK Jelcz -Laskowice | ||
188 | Lejko | Waldemar | M | POL | 10KM, M50 | 1972 | Oława | Brak |