Miejsce i data imprezy: | Lubliniec - Posmyk, 05 października 2024 |
Organizator: |
Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec pod patronatem Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacka Siewiery |
Regulamin |
Regulamin biegu !!! UWAGA !!! Opłatę startową w wysokości: - 120 zł należy wnieść do 31.03.2024 r. - 150 zł należy wnieść do 30.06.2024 r. - 170 zł należy wnieść do 10.09.2024 r. Po tym terminie wpłata wynosi 200 zł!! Opłatę wnosimy tylko poprzez: indywidualny link szybkich płatności internetowych tpay.com (wysłany na mail) Uwagi do listy należy zgłaszać na adres: kontakt@wkbmeta.pl |
Kategorie: | |
- MPSM - Bieg 10 km | Wolne miejsca: 0 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Koszulka | Zwrot | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
701 | 701 | Majewski | Marcin | M | POL | 1985 | Warszawa | L | |||
702 | 702 | Mosurek | Grzegorz | M | POL | 1972 | Kraków | Straż Zamkowa Zamek Królewski na Wawelu | M | ||
703 | 703 | Mrawik | Piotr | M | POL | 1980 | Kraków | L | |||
704 | 704 | Chadaj | Krystian | M | POL | 2002 | Krzywda | Lotnicza Akademia Wojskowa | M | ||
705 | 705 | Kowalik | Damian | M | POL | 1974 | Lubliniec | EthosEnergy Poland | M | ||
706 | 706 | Dankowski | Wiktor | M | POL | 2003 | Dęblin | Lotnicza Akademia Wojskowa | XL | ||
707 | 707 | Więckowski | Robert | M | POL | 1975 | Dobroszyce | Delta 4101 | XL | ||
708 | 708 | Ogrodowski | Błażej | M | POL | 1984 | Międzyborów | M | |||
709 | 709 | Sporysz | Michał | M | POL | 1986 | Trzebieńczyce | L | |||
710 | 710 | Górka | Krzysztof | M | POL | 1991 | Wadowice | M | |||
711 | 711 | Hajduk | Maciej | M | POL | 1977 | Żyrardów | M | |||
712 | 712 | Rogala | Michał | M | POL | 1989 | Falenty Nowe | Brygada Ochrony | M | ||
713 | 713 | Kosowski | Damian | M | POL | 1979 | Stronie Śląskie | DELTA 4101 | S | ||
714 | 714 | Maszaro | Daniel | M | POL | 1979 | Elbląg | Delta 4101 | M | ||
715 | 715 | Ziętek | Adrian | M | POL | 1996 | Sławków | Delta 4101 | L | ||
716 | 716 | Olejnik | Dawid | M | POL | 1998 | Łask | 32 Baza Lotnictwa Taktycznego | L | TAK | |
717 | 717 | Mielczarek | Sebastian | M | POL | 1998 | Sieradz | Łask | M | ||
718 | 718 | Kubera | Piotr | M | POL | 1972 | Rybnik | Delta 4101 | S | ||
719 | 719 | Napióra | Michał | M | POL | 1990 | Pabianice | Zk Sieradz | XL | ||
720 | 720 | Magnor | Dariusz | M | POL | 1969 | Piekary Śląskie | XXL | |||
721 | 721 | Gacki | Kacper | M | POL | 1994 | Braniewo | 9BKPanc | L | TAK | |
722 | 722 | Srębowaty | Paweł | M | POL | 1986 | Braniewo | 9BKPanc | L | ||
723 | 723 | Okoński | Paweł | M | POL | 1992 | Jelcz-Laskowice | KM PSP Wrocław | M | ||
724 | 724 | Kasperek | Grzegorz | M | POL | 1975 | Międzybrodzie Bielskie | XL | |||
725 | 725 | Rusinek | Sebastian | M | POL | 1978 | Siemianowice Śląskie | JW 4101 - Rezerwa | S | ||
726 | 726 | Struk | Adam | M | POL | 1990 | Słuchowo | adam.struk90@gmail.com | M | ||
727 | 727 | Mołda | Arkadiusz | M | POL | 1995 | Wrocław | KM PSP Wrocław | L | ||
728 | 728 | Wilk | Marek | M | POL | 1975 | Oleśnica | KM PSP Wrocław | XL | ||
729 | 729 | Piątek | Piotr | M | POL | 1986 | Kiełczówek | KM PSP Wrocław | M | ||
730 | 730 | Wcisło | Grzegorz | M | POL | 1982 | Wrocław | KM PSP Wrocław | L | ||
731 | 731 | Kuc | Mariusz | M | POL | 1991 | Wrocław | M | |||
732 | 732 | Matysiuk | Kamil | M | POL | 2000 | Biała Podlaska | 3 Batalion Zmechanizowany Biała Podlaska | M | ||
733 | 733 | Jankowski | Radosław | M | POL | 2002 | Biała Podlaska | 3 Batalion Zmechanizowany Biała Podlaska | L | ||
734 | 734 | Woźniak | Michał | M | POL | 1979 | Ząbki | Sfora BMK | M | ||
735 | 735 | Szary | Michał | M | POL | 1994 | Ruda Śląska | Areszt Śledczy Katowice | L | ||
736 | 736 | Gaś | Krzysztof | M | POL | 1981 | Lubliniec | L | |||
737 | 737 | Tylicki | Sławomir | M | POL | 1974 | Jelcz-Laskowice | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | XXL | ||
738 | 738 | Krzykawski | Jacek | M | POL | 1969 | Bukowno | KWP Katowice | L | ||
739 | 739 | Galiński | Bartosz | M | POL | 1995 | Bydgoszcz | IWsp SZ Bydgoszcz | L | ||
740 | 740 | Dybciak | Mateusz | M | POL | 1987 | Bydgoszcz | IWsp SZ Bydgoszcz | L | ||
741 | 741 | Stemski | Dawid | M | POL | 1983 | Bydgoszcz | IWsp SZ Bydgoszcz | XL | ||
742 | 742 | Siwek | Jakub | M | POL | 2000 | Wrocław | 10 Brygada Lączności | L | ||
743 | 743 | Hamerszmidt | Kamil | M | POL | 1987 | Brzeziny | OSP Brzeziny | S | ||
744 | 744 | Miazek | Grzegorz | M | POL | 1978 | Brzeziny | OSP Brzeziny | M | ||
745 | 745 | Krawczyk | Mateusz | M | POL | 2000 | Chojne | 15 SBWD | XL | ||
746 | 746 | Janiak | Kacper | M | POL | 1999 | Złoczew | 15SBWD | M | ||
747 | 747 | Żeleśkiewicz | Arkadiusz | M | POL | 1985 | Turek | KB GEOTERMIA UNIEJÓW | M | ||
748 | 748 | Pasek | Wojciech | M | POL | 1987 | Głuszyca | 10 Brygada Lączności | L | ||
749 | 749 | Kalinowski | Mateusz | M | POL | 2001 | Giżycko | Wojskowa Akademia Techniczna | M | ||
750 | 1001 | Piątek | Anita | K | POL | 1983 | Wrocław | TRIMP | XS | ||
751 | 1002 | Młynarczyk | Tatiana | K | POL | 1984 | Police | S | |||
752 | 1003 | Turkowska | Aleksandra | K | POL | 1998 | Gliwice | 6 BATALION POWIETRZNODESANTOWY | S | ||
753 | 1004 | Nosek | Julia | K | POL | 2001 | Warszawa | M | |||
754 | 1005 | Tymofejewicz | Natalia | K | POL | 1999 | Stalowa Wola | Akademia Wojsk Lądowych | S | TAK | |
755 | 1006 | Kapkan | Olena | K | POL | 1995 | Kalisz | Kaliski Klub Karate Kyokushin | S | ||
756 | 1007 | Jurek | Adriana | K | POL | 1992 | Bielowice | 7 dywizjon lotniczy | S | ||
757 | 1008 | Wawrzyniak | Magdalena | K | POL | 1989 | Opole | 10 Brygada Logistyczna | M | ||
758 | 1009 | Kuchczyńska - Miśkowiak | Paulina | K | POL | 1992 | Komprachcice | 10 Brygada Logistyczna | L | ||
759 | 1010 | Banaszek | Agnieszka | K | POL | 1979 | Nowy Glinnik | 7 dywizjon lotniczy | S | ||
760 | 1011 | Borkowska | Joanna | K | POL | 2000 | Wrocław | AWL | S | ||
761 | 1012 | Taube-Kaczor | Monika | K | POL | 1995 | Kolin | 2bsap | L | ||
762 | 1013 | Haffke | Olga | K | POL | 2004 | Cekcyn | Akademia Wojsk Lądowych | S | ||
763 | 1014 | Kocyba | Weronika | K | POL | 2000 | Strzebiń | Akademia Wojsk Lądowych | M | ||
764 | 1015 | Laszuk | Paulina | K | POL | 1993 | Elbląg | Akademia Wojsk Lądowych | M | TAK | |
765 | 1016 | Kozera | Patrycja | K | POL | 1994 | Słupsk | Akademia Wojsk Lądowych | S | ||
766 | 1017 | Reszka | Olga | K | POL | 1997 | Puławy | Akademia Wojsk Lądowych | S | ||
767 | 1018 | Kania | Aleksandra | K | POL | 2002 | Legnica | Akademia Wojsk Lądowych | M | ||
768 | 1019 | Guzikowska | Julia | K | POL | 2002 | Gorzów Wlkp. | Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego | S | ||
769 | 1020 | Popecka | Monika | K | POL | 1998 | Warszawa | COAS | M | ||
770 | 1021 | Bogusz | Żaneta | K | POL | 1992 | Łomża | 1PBOT/13 Batalion Lekkiej Piechoty Łomża | M | ||
771 | 1022 | Bambynek | Ewa | K | POL | 2003 | Droniowice | Akademia Wojsk Lądowych | M | ||
772 | 1023 | Pstrucha | Julia | K | POL | 1999 | Wrocław | S | |||
773 | 1024 | Murzyn | Joanna | K | POL | 1997 | Myślenice | 10 Brygada Logistyczna | M | ||
774 | 1025 | Ostrowska | Iga | K | POL | 1997 | Bydgoszcz | WOMP Bydgoszcz | S | ||
775 | 1026 | Pisarek | Milena | K | POL | 1993 | Łomża | M | |||
776 | 1027 | Darczyńska | Kinga | K | POL | 1986 | Tomaszów Mazowiecki | 7 dywizjon lotniczy | S | ||
777 | 1028 | Szuńko | Hanna | K | POL | 2000 | Warszawa | Wojskowa Akademia Techniczna | S | TAK | |
778 | 1029 | Markiewicz | Karolina | K | POL | 1993 | Opole | Wojskowe Centrum Rekrutacji w Opolu | S | ||
779 | 1030 | Biernaczyk | Julia | K | POL | 1997 | Ostrów Wlkp | 1 Batalion Strzelców Podhalańskich | M | ||
780 | 1031 | Kołacz | Aleksandra | K | POL | 2001 | Przemyśl | S | |||
781 | 1032 | Iwankowska | Zuzanna | K | POL | 2002 | Iława | Akademia Marynarki Wojennej | L | ||
782 | 1033 | Sobolewska | Aleksandra | K | POL | 1999 | Gdynia | Akademia Marynarki Wojennej | S | ||
783 | 1034 | Widuch | Martyna | K | POL | 1998 | Lubliniec | S | TAK | ||
784 | 1035 | Pawłowska | Aneta | K | POL | 1975 | Toruń | 8 Kujawsko Pomorska Brygada WOT | M | ||
785 | 1036 | Węgrzynkiewicz | Maria | K | POL | 1991 | Bielsko-Biała | 18 bpd | XS | ||
786 | 1037 | Chorążewicz | Monika | K | POL | 1993 | Olsztyn | SCS OC Olsztyn | S | ||
787 | 1038 | Stachowicz | Wioleta | K | POL | 1992 | Mrzezino | RCI Gdynia | S | ||
788 | 1039 | Antowska | Dagmara | K | POL | 1996 | Biała Podlaska | 1 Warszawska Brygada Pancerna | M | ||
789 | 1040 | Danielewicz | Daria | K | POL | 1998 | Olsztyn | 4 Warmińsko-Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej | M | TAK | |
790 | 1041 | Kmiecik | Aleksandra | K | POL | 1998 | Bartoszyce | S | |||
791 | 1042 | Tyburczy | Ewa | K | POL | 1981 | Opole | Areszt Śledczy Opole | M | ||
792 | 1043 | Wojtas | Paulina | K | POL | 1993 | Gliwice | 6 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej | S | TAK | |
793 | 1044 | Karwasz | Paulina | K | POL | 1992 | Lubiewo | 15 SBWD | M | ||
794 | 1045 | Betlińska | Aleksandra | K | POL | 1997 | Włocławek | 8 Kujawsko Pomorska Brygada WOT | S | ||
795 | 1046 | Buniowska | Sylwia | K | POL | 2000 | Przemyśl | 3bsp | S | ||
796 | 1047 | Jagoda | Anna | K | POL | 1989 | Rumia | Sfora BMK | S | ||
797 | 1048 | Budziłek | Martyna | K | POL | 1996 | Ostrołęka | Straż Miejska w Olsztynie | S | ||
798 | 1049 | Korbaś | Anna | K | POL | 1997 | Opole | S | |||
799 | 1050 | Janczur | Anna | K | POL | 1983 | Wrocław | KMP Wrocław | L | ||
800 | 1051 | Szygulska | Romualda | K | POL | 1988 | Ustroń | ZK Cieszyn | XS |