1 | Kuźma | Oliwia | K | POL | 2018 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Publiczne Kredka | |
2 | Stachowicz | Alicja | K | POL | 2018 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Klub Malucha | |
3 | Gągol | Wojciech | M | POL | 2018 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Miejskie Nr 6 | |
4 | Sadoch | Mikołaj | M | POL | 2018 | Królewiec | Race Fighter Junior | |
5 | Truszczyńska | Julia | K | POL | 2019 | Żuków | Publiczne Przedszkole Chatka Puchatka | |
6 | Matyszewski | Maciej | M | POL | 2018 | Minsk Mazowiecki | Przedszkole Publiczne Kredka | |
7 | Stańczak | Aleksandra | K | POL | 2019 | Żuków | Publiczne Przedszkole Chatka Puchatka | |
8 | Uścińska | Aleksandra | K | POL | 2019 | Mińsk Mazowiecki | Publiczne Przedszkole Chatka Puchatka | |
9 | Kujda | Aleksander | M | POL | 2018 | Kałuszyn | Przedszkole Publiczne w Kałuszynie | |
10 | Krasuski | Andrzej | M | POL | 2018 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Miejskie Nr 6 | |
11 | Onisk | Marcelina | K | POL | 2021 | Mińsk Mazowiecki | | |
12 | Mokrzewska | Barbara | K | POL | 2019 | Warszawa | | |
13 | Bartnicka | Pola | K | POL | 2021 | Mińsk Mazowiecki | | |
14 | Reda | Antonina | K | POL | 2020 | Mińsk Mazowiecki | Świat Odkrywców Przedszkole Niepubliczne | |
15 | Parszuta | Grzegorz | M | POL | 2019 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Miejskie nr 5 Tęczowa Dolina | |
16 | Test | Yest | K | POL | 2021 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Publiczne w Kałuszynie | |
17 | Adamczuk | Nela | K | POL | 2018 | Mińsk Mazowiecki | | |
18 | Dragulski | Jakub | M | POL | 2018 | Mińsk Mazowiecki | | |
19 | Smoleńska | Liliana | K | POL | 2019 | Warszawa | | |
20 | Smoleński | Antoni | M | POL | 2021 | Warszawa | | |
21 | Nowakowska | Karolina | K | POL | 2020 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Publiczne Kredka | |
22 | Tomasiewicz | Marcel | M | POL | 2018 | Osiny | Kajda Athletics Team Wandów | |
23 | Buśko | Jagoda | K | POL | 2021 | Mińsk Mazowiecki | Klub Dziecięcy Tik-Tak Mińsk Mazowiecki | |
24 | Paździerska | Martyna | K | POL | 2020 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Miejskie nr 4 | |
25 | Gągol | Kalina | K | POL | 2018 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Miejskie Nr 6 | |
26 | Och | Aleksander | M | POL | 2018 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole wesoła ciuchcia | |
27 | Sikora | Szymon | M | POL | 2018 | Lublin | Lublin | |
28 | Kudelski | Marcel | M | POL | 2020 | Warszawa | Szkoła Pływania NEMO | |
29 | Boniecki | Ludwik Jan | M | POL | 2020 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Pływania NEMO | |
30 | Woźnica | Julia | K | POL | 2020 | Siennica | Akademia Smyka | |
31 | Głąbski | Marcin | M | POL | 2017 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
32 | Kolaszt | Marcel | M | POL | 2017 | Iłża | Publiczna Szkoła Podstawowa w Iłży | |
33 | Kosicki | Kajetan | M | POL | 2017 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa Nr 5 | |
34 | Schneider | Szymon | M | POL | 2017 | Rogow Opolski | ZSP Rogów Opolski ul.Boleslawa Chrobrego 15 | |
35 | Uściński | Tymon | M | POL | 2017 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa w Ładzyniu | |
36 | Włodarek | Patryk | M | POL | 2017 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk Mazowiecki | |
37 | Żak | Kornelia | K | POL | 2017 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Miejskie nr 5 Tęczowa Dolina | |
38 | Łoza | Nela | K | POL | 2017 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Miejskie Nr 6 | |
39 | Ciuk | Gabryjela | K | POL | 2018 | Warszawa | | |
40 | Lubaszka | Robert | M | POL | 2017 | Stojadła | Przedszkole w Stojadłach | |
41 | Wójcik | Iga | K | POL | 2017 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Miejskie Nr 6 | |
42 | Wójcik | Mia | K | POL | 2017 | Mińsk Mazowiecki | Żłobek Niepubliczny "Michałek" | |
43 | Grabowski | Kacper | M | POL | 2019 | Minsk Mazowiecki | Przedszkole Miejskie nr 5 Tęczowa Dolina | |
44 | Młot | Julia | K | POL | 2020 | Mińsk Mazowiecki | Przedszkole Miejskie nr 4 | |
45 | Jarek | Kacper | M | POL | 2018 | Mińsk Mazowiecki | Klub Dziecięcy Tik-Tak Mińsk Mazowiecki | |
46 | Kiełczewski | Bartłomiej | M | POL | 2017 | Mrozy | | |
47 | Cudna | Nikola | K | POL | 2017 | Brzóze | | |
48 | Dębska | Rozalia | K | POL | 2020 | Mińsk Mazowiecki | | |
49 | Gozdan | Michalina | K | POL | 2017 | Pułtusk | Fabryka Wellness | |
50 | Jastrzębska | Natalia | K | POL | 2018 | Ostrów Mazowiecka | Jasienica | |