Miejsce i data imprezy: | Mińsk Mazowiecki, 26 maja 2024 |
Organizator: |
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim sp. z o.o. www.mosir.org.pl Klub Sportowy BARAKUDA - www.barakuda.net.pl |
Regulamin |
Regulamin Kategorie i dystanse • rocznik 2015-2016 ok. 400 m dziewczęta i chłopcy, • rocznik 2013-2014 ok. 600 m dziewczęta i chłopcy, • rocznik 2011-2012 ok. 800 m dziewczęta i chłopcy, • rocznik 2008-2010 ok. 1200 m dziewczęta i chłopcy. |
Kategorie: | |
- Bieg na ok. 1200 m -rocznik 2008-2010 dziewczęta i chłopcy | Wolne miejsca: 40 |
- Bieg na ok. 800 m -rocznik 2011-2012 dziewczęta i chłopcy | Wolne miejsca: 28 |
- Bieg na ok. 600 m -rocznik 2013-2014 dziewczęta i chłopcy | Wolne miejsca: 26 |
- Bieg na ok. 400 m -rocznik 2015-2016 dziewczęta i chłopcy | Wolne miejsca: 10 |
Lp. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub/Szkoła/Przedszkole | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stachowicz | Maria | K | POL | 600M | 2013 | Mińsk Mazowiecki | ||
2 | Skrobisz | Oliwia | K | POL | 600M | 2013 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
3 | Wieczorek | Zuzanna | K | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
4 | Gągol | Hanna | K | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mińsku Mazowieckim | |
5 | Okuła | Jan | M | POL | 800M | 2011 | Żyrardów | ||
6 | Sadoch | Dawid | M | POL | 400M | 2015 | Królewiec | Race Fighter Junior | |
7 | Sadoch | Kacper | M | POL | 600M | 2013 | Królewiec | Race Fighter Junior | |
8 | Truszczyńska | Emilia | K | POL | 400M | 2016 | Żuków | Szkoła Podstawowa w Brzózem | |
9 | Trepanowski | Szymon | M | POL | 400M | 2015 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
10 | Grzybowska | Oliwia | K | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
11 | Zagwocki | David | M | POL | 800M | 2012 | Mińsk Mazowiecki | KS Barakuda | |
12 | Lipińska | Nikola | K | POL | 1200M | 2010 | Osiny | Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Wandowie | |
13 | Bielecka | Karolina | K | POL | 400M | 2015 | Osiny | Szkoła podstawowa im Mikołaja Kopernika w Wandowie | |
14 | Śnitko | Ignacy | M | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk Mazowiecki | |
15 | Śnitko | Maja | K | POL | 1200M | 2010 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
16 | Witek | Piotr | M | POL | 600M | 2014 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa w Stojadłach | |
17 | Szczepaniuk | Krzysztof | M | POL | 1200M | 2010 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
18 | Szczepaniuk | Katarzyna | K | POL | 400M | 2015 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
19 | Kujda | Franciszek | M | POL | 800M | 2012 | Kałuszyn | AMKS Mazovia | |
20 | Wójcik-Sokołowski | Kacper | M | POL | 800M | 2012 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk Mazowiecki | |
21 | Wocial | Oskar | M | POL | 600M | 2013 | Mińsk Mazowiecki | Janów | |
22 | Skwarek | Zofia | K | POL | 400M | 2015 | Osiny | Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Wandowie | |
23 | Skwarek | Szymon | M | POL | 400M | 2016 | Osiny | Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Wandowie | |
24 | Rowcki | Adam | M | POL | 400M | 2016 | Siedlce | ||
25 | Ruta | Pola | K | POL | 400M | 2015 | Pogorzel | Walhalla Fight Club | |
26 | Ruta | Aleksander | M | POL | 1200M | 2010 | Pogorzel | Walhalla Fight Club | |
27 | Madziar | Mikołaj | M | POL | 800M | 2011 | Minsk Mazowiecki | Walhalla Fight Club | |
28 | Madziar | Wojtek | M | POL | 800M | 2011 | Minsk Mazowiecki | Walhalla Fight Club | |
29 | Zawadka | Jakub | M | POL | 1200M | 2010 | Siennica | LKS EkoSport Siedlce | |
30 | Zawadka | Aleksandra | K | POL | 600M | 2014 | Siennica | ||
31 | Chłopik | Kamila | K | POL | 1200M | 2009 | Mińsk Mazowiecki | Walhalla Fight Club | |
32 | Oklesiński | Kamil | M | POL | 400M | 2015 | Mińsk Mazowiecki | Walhalla Fight Club | |
33 | Niedek | Adrian | M | POL | 600M | 2013 | Mińsk Mazowiecki | Walhalla Fight Club | |
34 | Matejko | Aleksander | M | POL | 600M | 2014 | Mińsk Mazowiecki | Walhalla Fight Club | |
35 | Niedek | Angelika | K | POL | 400M | 2015 | Mińsk Mazowiecki | Walhalla Fight Club | |
36 | Chłopik | Dominika | K | POL | 600M | 2013 | Mińsk Mazowiecki | Walhalla Fight Club | |
37 | Chabrowska | Eliza | K | POL | 400M | 2015 | Mińsk Mazowiecki | Walhalla Fight Club | |
38 | Anielak | Hanna | K | POL | 400M | 2016 | Dębe Wielkie | Race Fighter Junior | |
39 | Konca | Maria | K | POL | 800M | 2011 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
40 | Sadoch | Michał | M | POL | 400M | 2015 | Warszawa | STO Remertów | |
41 | Sadoch | Bartosz | M | POL | 400M | 2016 | Warszawa | STO Remertów | |
42 | Bakuła | Stanisław | M | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa Nr 5 | |
43 | Olszewski | Edgar | M | POL | 600M | 2013 | Warszawa | ||
44 | Olszewski | Albert | M | POL | 400M | 2015 | Warszawa | ||
45 | Test | Test | K | POL | 600M | 2014 | Mińsk Mazowiecki | ||
46 | Walczak | Wiktoria | K | POL | 800M | 2011 | Januszkowice | MultiFit | |
47 | Adamczuk | Kajetan | M | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | ||
48 | Głąbska | Łucja | K | POL | 800M | 2012 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
49 | Głąbski | Henryk | M | POL | 600M | 2014 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
50 | Pankiewicz | Nikola | K | POL | 400M | 2016 | Halinów | ||
51 | Morelowski | Jan | M | POL | 1200M | 2010 | Mińsk Mazowiecki | AMKS Mazovia | |
52 | Łobodowska | Gabriela | K | POL | 600M | 2013 | Siennica | Race Fighter Junior | |
53 | Śliwińska | Nadia | K | POL | 1200M | 2010 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa Nr 5 | |
54 | Śliwińska | Ksenia | K | POL | 800M | 2011 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa Nr 5 | |
55 | Piotrowska | Antonina | K | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mzowiecki | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim | |
56 | Jarek | Jakub | M | POL | 600M | 2014 | Mińsk Mazowiecki | APN "FAIR PLAY" | |
57 | Król | Lena | K | POL | 600M | 2014 | Piaseczno | Kondycja Piaseczno | |
58 | Dimitrovski | Luka | M | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk Mazowiecki | |
59 | Wolińska | Ewa | K | POL | 600M | 2014 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mińsku Mazowieckim | |
60 | Tomasiewicz | Olga | K | POL | 800M | 2011 | Osiny | Kajda Athletics Team Wandów | |
61 | Buśko | Alicja | K | POL | 600M | 2014 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk Mazowiecki | |
62 | Buśko | Filip | M | POL | 800M | 2011 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk Mazowiecki | |
63 | Włodarek | Kornelia | K | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk Mazowiecki | |
64 | Stosio | Miłosz | M | POL | 400M | 2015 | Mińsk Mazowiecki | Biegacze Pomagacze | |
65 | Grzegrzółka | Zofia | K | POL | 800M | 2012 | Siedlce | MKS POGOŃ SIEDLCE | |
66 | Ściuba | Adrian | M | POL | 600M | 2014 | Warszawa | KS Atleta | |
67 | Frąckiewicz | Staś | M | POL | 400M | 2015 | Warszawa | ||
68 | Adamczyk | Alicja | K | POL | 800M | 2012 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim | |
69 | Adamczyk | Aleksandra | K | POL | 800M | 2012 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim | |
70 | Adamczyk | Filip | M | POL | 1200M | 2010 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim | |
71 | Dobrodziej | Igor | M | POL | 400M | 2016 | Zamienie | ||
72 | Jarząbek | Bruno | M | POL | 400M | 2016 | Niedziałka Druga | Race Fighter Junior | |
73 | Wojtasik | Mikołaj | M | POL | 800M | 2011 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk Mazowiecki | |
74 | Bagiński | Antek | M | POL | 400M | 2015 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
75 | Maciejczyk | Michal | M | POL | 400M | 2016 | Warszawa | ||
76 | Moryś | Jan | M | POL | 400M | 2015 | Sulejówek | UKS HERKULES | |
77 | Gajownik | Jan | M | POL | 400M | 2015 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mińsku Mazowieckim | |
78 | Komorzycka | Laura | K | POL | 800M | 2011 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
79 | Sankowski | Antoni | M | POL | 600M | 2013 | Mińsk Mazowiecki | ||
80 | Rek | Zofia | K | POL | 1200M | 2009 | Wólka Mińska | Race Fighter Junior | |
81 | Kowalski | Kacper | M | POL | 800M | 2012 | Mińsk Mazowiecki | AMKS Mazovia | |
82 | Kosicka | Nikola | K | POL | 600M | 2013 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa Nr 5 | |
83 | Och | Zofia | K | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 4 w Mińsku Mazowieckim | |
84 | Sikora | Adam | M | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | Lublin | |
85 | Konca | Wojciech | M | POL | 600M | 2011 | Mińsk Mazowiecki | Race Fighter Junior | |
86 | Lipińska | Amelia | K | POL | 800M | 2012 | Osiny | SP WANDÓW | |
87 | Rudzki | Kacper | M | POL | 600M | 2013 | Biała Podlaska | Szkoła POdstawowa nr 5 Biała Podlaska | |
88 | Rudzka | Lilianna | K | POL | 800M | 2010 | Biała Podlaska | Szkoła POdstawowa nr 5 Biała Podlaska | |
89 | Rudzka | Zuzanna | K | POL | 800M | 2010 | Biała Podlaska | Szkoła POdstawowa nr 5 Biała Podlaska | |
90 | Gniado | Arkadiusz | M | POL | 400M | 2015 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mińsku Mazowieckim | |
91 | Rataj | Martyna | K | POL | 600M | 2014 | Krapkowice | PSP nr 1 w Krapkowicach | |
92 | Galbarska | Aleksandra | K | POL | 400M | 2016 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim | |
93 | Lubaszka | Tymon | M | POL | 400M | 2015 | Stojadła | Szkoła Podstawowa w Stojadłach | |
94 | Serzysko | Jeremi | M | POL | 800M | 2011 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim | |
95 | Strąk | Lena | K | POL | 600M | 2013 | Mińsk Mazowiecki | Szkoła Podstawowa nr 1 im Kopernika Mińsk Mazowiecki | |
96 | Parzyszek | Marcel | M | POL | 400M | 2015 | Targowka | Janów |