Miejsce i data imprezy: | Krapkowice, 01 maja 2024 |
Organizator: | Gmina Krapkowice - Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach |
Regulamin | Regulamin biegu |
Kategorie: | |
- Bieg 10 km | Wolne miejsca: 15 |
Lp. | Nr start. | Nazwisko | Imię | Płeć | Kraj | Kategoria | Rok ur. | Miejscowość | Klub | Pł. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Abram | Marcin | M | POL | M40 | 1980 | Opole | ||
2 | 5 | Adamek | Andrzej | M | POL | M60, RO, RPK, MGK | 1956 | Krapkowice | KS OTMĘT | |
3 | 6 | Adamska | Beata | K | POL | K20, RO | 1998 | Otmice | Izbicko w biegu | |
4 | 8 | Adamus | Michał | M | POL | M40 | 1982 | Rytro | Planbieganie.pl | |
5 | 9 | Anderst | Jonatan | M | POL | M20, RO | 2003 | Prószków | ||
6 | 10 | Andrzejewska | Monika | K | POL | K30, RO | 1991 | Tarnów Opolski | KB ODRA OPOLE | |
7 | 12 | Anioła | Przemysław | M | POL | M40, RO | 1975 | Głogówek | CURSORES GŁOGÓWEK | |
8 | 13 | Antochów | Mateusz | M | POL | M30 | 1987 | Opole | ||
9 | 15 | Banachowski | Bartosz | M | POL | M30, RO | 1987 | Opole | ||
10 | 16 | Banasik | Arkadiusz | M | POL | M30, RO | 1989 | Zdzieszowice | ||
11 | Bandrowska-Szendzielorz | Edyta | K | POL | K30, RO | 1991 | Opole | Opole | ||
12 | 17 | Bandrowski | Piotr | M | POL | M30 | 1990 | Wrocław | ||
13 | 18 | Bańkowski | Igor Mariusz | M | POL | M60 | 1961 | Nysa | Nysa | |
14 | 712 | Bar | Aleksandra | K | POL | K40 | 1977 | Strzelce Opolskie | Gmina Strzelce Opolskie | |
15 | 19 | Baron | Kamil | M | POL | M20, RO, RPK | 1997 | Jasiona | Klub Biegacza Gogolin | |
16 | 20 | Bartkowski | Marcin | M | POL | M50, RO, RPK, MGK | 1968 | Krapkowice | Zasłużony Dawca Krwi | |
17 | Barucha | Andrzej | M | POL | M40, RO | 1980 | Opole | KB ODRA OPOLE | ||
18 | 21 | Basiura | Tomasz | M | POL | M30 | 1991 | Chorzów | ||
19 | 683 | Bedrunka-Gudaniec | Karina | K | POL | K50, RO, RPK, MGK | 1974 | Borek | ||
20 | 684 | Beer | Michal | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1988 | Krapkowice | ||
21 | 22 | Bejm | Mateusz | M | POL | M30, RO | 1988 | Krośnica | ||
22 | 23 | Berger | Edyta | K | POL | K40, RO | 1978 | Otmuchow | RUNNERS TEAM NYSA | |
23 | 24 | Berger | Piotr | M | POL | M40, RO | 1978 | Otmuchow | RUNNERS TEAM NYSA | |
24 | 3 | Berlik | Piotr | M | POL | M30, RO | 1992 | Opole | KB ODRA OPOLE | |
25 | 25 | Bęben | Jerzy | M | POL | M60, RO, RPK | 1956 | Gogolin | Gogolin Biega | |
26 | 26 | Biała- Marks | Joanna | K | POL | K30, RO, RPK, MGK | 1985 | Krapkowice | ||
27 | 27 | Biedron | Bernard | M | POL | M60, RO | 1962 | Żelazna | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
28 | 28 | Biegun | Szymon | M | POL | M40, RO | 1980 | Opole | ||
29 | 29 | Bielecki | Łukasz | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1987 | Krapkowice | GarageGym Krapkowice | |
30 | 30 | Bielecki | Tomasz | M | POL | M50, RO, RPK | 1969 | Zdzieszowice | ||
31 | 31 | Bieliński | Piotr | M | POL | M30, RO | 1988 | Kędzierzyn-Koźle | Ks Koziołek | |
32 | 32 | Biernacka | Beata | K | POL | K30, RO | 1985 | Opole | Wieczorne Bieganie w Opolu | |
33 | 33 | Biernat | Sylwester | M | POL | M30, RO | 1991 | Jemielnica | ||
34 | 34 | Birecki | Jakub | M | POL | M30, RO | 1987 | Opole | GT KONA | |
35 | Blaut | Annamaria | K | POL | K30 | 1990 | Rusinowice | Run Away Team | ||
36 | 35 | Błaut | Daniel | M | POL | M50 | 1971 | Opole | ||
37 | Bobrowska | Małgorzata | K | POL | K40, RO, RPK, MGK | 1977 | Krapkowice | W wodzie urodzona | ||
38 | 36 | Bochen | Dana | K | POL | K40, RO, RPK, MGK | 1979 | Krapkowice | ||
39 | 37 | Bochniak | Andrzej | M | POL | M60 | 1957 | Opole | ||
40 | 38 | Boczar | Marek | M | POL | M40, RO | 1982 | Głogówek | Gogolin Biega | |
41 | 39 | Boczkowska | Marzena | K | POL | K40, RO | 1984 | Lewin Brzeski | Stan Umysłu Lewin Biega | |
42 | 41 | Bonisch | Szymon | M | POL | M30, RO, RPK | 1985 | Walce | ||
43 | 42 | Borek | Robert | M | POL | M40 | 1975 | Świecie | The Runners Świecie | |
44 | Born | Marcin | M | POL | M50, ON | 1967 | Kędzierzyn-Koźle | OSP Kłodnica | ||
45 | 43 | Boszczar | Adam | M | POL | M40, RO, RPK, MGK | 1977 | Krapkowice | Otmęt | |
46 | 685 | Bożek | Marlena | K | POL | K30 | 1994 | Balin | ||
47 | 44 | Bracichowicz | Bogumiła | K | POL | K60 | 1964 | Świecie | MONDI Bags Świecie | |
48 | 46 | Brol | Paweł | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1989 | Krapkowice | ||
49 | 686 | Broy | Katarzyna | K | POL | K40 | 1983 | Tarnów Opolski | KB ODRA OPOLE | |
50 | Brudnowski | Krzysztof | M | POL | M50, ON | 1970 | Kędzierzyn-Koźle | Parkrun Kędzierzyn-Koźle | ||
51 | 47 | Brych-Kalinowska | Ewa | K | POL | K40 | 1975 | Korwinow | Darsoft Running Team | |
52 | 48 | Bryla | Ireneusz | M | POL | M30, RO | 1987 | Domecko | Nie ma lipy Domecko!!! | |
53 | 49 | Bryś | Tomasz | M | POL | M40, RO, RPK, MGK | 1976 | Krapkowice | ||
54 | 50 | Brzank | Agnieszka | K | POL | K40, RO, RPK, MGK | 1984 | Krapkowice | ||
55 | 51 | Brzezina | Krzysztof | M | POL | M40 | 1979 | Kąty Opolskie | ||
56 | Brzozowski | Jacek | M | POL | M30, RO | 1986 | Opole | |||
57 | 52 | Brzozowski | Wojciech | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1988 | Krapkowice | ||
58 | 53 | Brzozowy | Tomasz | M | POL | M40, RO, RPK, MGK | 1975 | Krapkowice | BiegaMy | |
59 | 54 | Brzóska | Michał | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1989 | Krapkowice | Otmęt biega :-) | |
60 | 55 | Buczek | Bartosz | M | POL | M40 | 1977 | Krzywaczka | ||
61 | 56 | Buczek | Jakub | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1992 | Krapkowice | Lepiej mądrze biec niż głupio stać | |
62 | 57 | Buczek | Maciej | M | POL | M40, RO | 1979 | Opole | Buczek Team | |
63 | 58 | Buczek | Paulina | K | POL | K20 | 2001 | Zdzieszowice | ||
64 | 59 | Budek | Jakub | M | POL | M20, RO, RPK, MGK | 1999 | Krapkowice | ||
65 | 60 | Budrewicz | Elzbieta | K | POL | K50, RO, RPK | 1974 | Zdzieszowice | Bestie Team | |
66 | 61 | Bujak | Jan | M | POL | M16 | 2006 | Odrowąż | ||
67 | 62 | Burda | Elżbieta | K | POL | K50, RO | 1974 | Opole | Dermedium | |
68 | 63 | Burda | Grzegorz | M | POL | M50, RO | 1974 | Opole | biky.pl | |
69 | 64 | Cebula | Kinga | K | POL | K20, RO, RPK | 1995 | Gogolin | Team Multiserwis | |
70 | 65 | Cebula | Szymon | M | POL | M20 | 2004 | Przywory | ||
71 | 2 | Cepak | Kamil | M | POL | M16, RO, RPK, MGK | 2008 | Krapkowice | ||
72 | 67 | Chabierski | Przemysław | M | POL | M40, RO, RPK, MGK | 1980 | Krapkowice | ||
73 | 68 | Chabros | Teresa | K | POL | K60 | 1960 | Świecie | MONDI Bags Świecie | |
74 | 70 | Chamot | Aleksander | M | POL | M30, RO | 1988 | Opole | ||
75 | 71 | Chebet | Sheila | K | KEN | K20 | 1997 | Debrecen | Benedek-Team | |
76 | 72 | Chojnacki | Piotr | M | POL | M20, RO, RPK, MGK | 1995 | Krapkowice | ||
77 | 73 | Cieślik | Paweł | M | POL | M30, RO, RPK | 1994 | Jasiona | ||
78 | 74 | Ciotucha-Milejska | Aleksandra | K | POL | K40 | 1984 | Krapkowice | O świcie | |
79 | 75 | Cura | Krzysztof | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1991 | Malnia | ||
80 | Czernek | Darek | M | POL | M40, RO, RPK | 1979 | Gogolin | SąsiedziteaM | ||
81 | 76 | Czerniak | Tobiasz | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1987 | Krapkowice | Stajniak Team | |
82 | 78 | Czoszyk-Kawala | Olga | K | POL | K40 | 1980 | Poznań | Świerczewo Run | |
83 | 79 | Czupala | Kamil | M | POL | M20, RO | 2004 | Niwki | Rajsport Active | |
84 | 80 | Czyż | Filip | M | POL | M20, RO, RPK, MGK | 2003 | Krapkowice | Grupa Mokotowska | |
85 | 81 | Czyż | Grzegorz | M | POL | M50, RO, RPK, MGK | 1972 | Krapkowice | T. S. Iron Man Gogolin | |
86 | 82 | Czyż | Wiktor | M | POL | M20, RO, RPK, MGK | 1998 | Krapkowice | Grupa Mokotowska | |
87 | 83 | Dąbrowski | Łukasz | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1988 | Krapkowice | LukmeD. | |
88 | 687 | Dąbrowski | Szymon | M | POL | M20, RO, RPK, MGK | 1998 | Krapkowice | 2115 GANG | |
89 | 84 | Dec | Marek | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1991 | Krapkowice | ||
90 | 85 | Dobień | Natalia | K | POL | K20 | 2000 | Opole | ||
91 | 86 | Dobosz | Jacek | M | POL | M50 | 1970 | Gogolin | T. S. Iron Man Gogolin | |
92 | 87 | Dobrzański | Edward | M | POL | M60, RO | 1959 | Kędzierzyn-Koźle | Parkrun Kędzierzyn-Koźle | |
93 | 88 | Dolata | Krzysztof | M | POL | M40 | 1982 | Gliwice | SOCIOS SILESIA | |
94 | 89 | Domicz | Antoni | M | POL | M70+, RO | 1954 | Opole | ||
95 | 688 | Domżalski | Jacek | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1988 | Pietna | BITCOIN | |
96 | 90 | Dresler | Dawid | M | POL | M20, RO, RPK, MGK | 1999 | Żużela | ||
97 | 91 | Dresler | Joachim | M | POL | M30, RO, RPK, MGK | 1986 | Żywocice | Drechim | |
98 | 92 | Dresler | Joanna | K | POL | K30, RO, RPK, MGK | 1989 | Żywocice | Drechim | |
99 | 93 | Drobny | Robert | M | DEU | M50 | 1972 | Herborn | LC Diabü Eschenburg | |
100 | 94 | Drozd | Przemysław | M | POL | M50, RO | 1972 | Opole | Trucht Team Opole |